Şimdi Ara

Vergisiz telefon düzenlemesiyle 9500 TL’ye alınabilecek telefonlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
7.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metin Yasir Akpınar kullanıcısına yanıt
    İyi diyeceğim ama tavan fiyat komik bir seviyede olunca yerli üretim şartı ayıp olmasın diye eklenmedi demek ki.
  • Korayy31 K kullanıcısına yanıt
    Adamın karşısına çıkardığınız adaya bakın da, sonra oy verenleri yargılayın. Merdivende yürüyemeyen adamdan devlet yönetimi bekleniyor. Peh peh, sonra da gelip burada nağmeler yazıyorlar

Güzel yazmışsınız ama eksik.

elli iki hak ediyor 

• 9500? sınırı koydun anladık cari açık.

Yerli üretim de fiyat kıstası olmasaydı. En fazla 14-15 zaten.

Vivo v29 lar falan var. Snapdragon 600
  • Stoneiron04 kullanıcısına yanıt
    Adam istifa etmedi ki leblebi kafa inat etti
  • Samsung M33 5G veya M14 5G alın geçin gerisi hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 27 Eylül 2023; 8:49:17 >
  • Burası Türkiye...

Saydığınız telefonların fiyatlarının değişmeyeceğinin garantisi var mı? Bu kanun uygulanana kadar listedeki çoğu modelin fiyatı 9500 TL'nin üzerine çıkar

"10.000 TL altı telefonlara indirim gelecek" diye dillendirildiğinde listede A52 falan da vardı. Şimdi fiyatı uçtu gitti
  • Nasıl gençlerrr eğleniyor muyuz........ bütün devlet kurumlarında da kullanmak için alınan telefonlara bu kısıtlamayı yapın... bakanlar aileleri vs dahil. 10 gb kota koyun görelim....

oyuverirler böyle :)
  • Xiaomi Redmi Note 12S bulursanız kaçırmayın derim.
  • her telefona geçerli olsun gençler size acımaz aklınızı başınıza alın bunu kim yaptı bilmem ama ya uygulamayı çıkarma yada her şeyi kapsasın bunu yapan kasıtlı yapmış bariz belli benim çocuğum mühendislik okuyor bilgisayarlarda aynı işe yarar bir şey yok dişli bir program yüklesen makine pert yazık sizlere cidden çooook ayıp ettiniz böyle düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzuslu -- 27 Eylül 2023; 09:20:43 >
  • Nokıa 3310 yok listede
  • Redmi note 12 gayet yeterli bir telefon, büyük ihtimalle stok sıkıntıları yaşanacaktır. İphone alıp 2. elde okuturum hayal kuran çakalların planlar suya düştü.
  • Alınabilecek telefonumsular denseymiş keşke.
  • Yüksek Lisans okuyorum ben ya! diyerek pencereden aşağıya bağırmak istiyorum.
  • Seçtiniz Sonucuna katlanın , farklı bir sonuçmu bekliyordunuz , kardırmada üstlerine yok...
  • Nasıl gençler Ağa yine gençlerle eğleniyor.Emeklileri kandırdı sıra sizdeydi.
    ipohone nun adı geçmiyor ikinci el 8 filan alınır herhal..
    Ver dombra müzükünü şimdik Recop tayyip erdoğannnn
    Yahu hep siyaset hep siyasi bakış. Düzen değişmediği sürece başın değişmesinin herhangi bir önemi yok. İsim değişir düzen değişmez.

Gelelim 9500 TL ye

Bu telefonların hepsi ithal.

Tırnak makasın ithal araban ithal bebek araban ithal
    Don ithal gömlek ithal.

Senin serbest piyasaya verdiğin bir şey yokki iki fındık üç kaysıdan başka.

Piyasaya bir şey veremezsen almakta da ZORLANIRSIN.

Ne samsung ne Apple ne de Huawei babanın markası.

Geride kaldığın teknolojiler için istediğin kadar ağla ama vermeden almaya çalışmak çok ironik.
  • GENERAL 24 PRO GİRİŞ SEVİYESİMİ ? TELEFONDAN ZERRE ANLAMIYORSUNUZ.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.