Şimdi Ara

Venom x Vs Xim4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar teknosa'dan yeni Ps4 Pro aldım ve bunu oyun bilgisayarına afaki fiyatlar vermeye karşı olduğum için aldım ve klavye mouse bağlamak istiyorum arafta kaldığım bi problemi tartışmaya açmak istedim kullananlar ve duyanlar cvp yazsın lütfen merak edenlerde sadece takip etsinler sizce iki aparattan hangisi daha kaliteli oyun zevki verir

• yokmu yorum yapacak
  • Oyun bilgisayarına afaki fiyatlar vermeye karşı olduğun için ps aldın ama sadece mouse ve klavye kullanmanı sağlayacak küçük bir bızırtı için 700 lira mı vereceksin hocam ?
  • 2, el 400 lira kadar
  • ps4 pro da
    venom x4 yeni nesil combo kullanıcısı olarak
    (ki daha önce ps3 te aimon ps3 elite combo kol kullanmıştım)
    kesinlikle venom x4 diyorum

kesinlikle takılma lag yok yeni bir mouse veya klavye almak yok
    paket içerisinde mouse ve kol veriyor özel dizayn edilmiş

sahibinden ilanım var
    ilan no 397199202 arama bölümüne yazabilirsin

yoube kanalıma kutu açılımı bağlantı ve battlefield1 oynanış videosu ekledim
    https://youtu.be/4pG-4QjgG80

ilgilenirsen görüşelim
  • Arkadaşımda xim4 bende tactical assoult var ikisinide deneme fırsatım oldu. Xim4 e pro klavye mouse bağlamış masraf yaparak ama keyifli hale gelmiş. Hori tac ise kendi klavye ve mouse ile geliyor ek bir masraf yapmanıza gerek yok. Birkaç günde klavye mouse olayına alışıyorsunuz. Oynanış olarak ikisindede hiç takılma ve benzeri problem görmedim.
    Bütçeniz iyise xim4 artı güzel bir klavye mouse iyi olur. Ama 1500 tl fazla gelir derseniz Hori tac işinizi rahtlıkla görebilir. venom kullanmadığımdan yorum yapamıyorum fakat klavyesine alışmak sanırım biraz zor olabilir :) Umarım az da olsa faydam olmuştur.
  • aşağı yukarı 10 kişinin klavye Mouse kullandığı bir grubumuz var. cronus, venom x ve xim4 kullanılıyor. ağırlıklı olarak venom var.

gözü kapalı şekilde XIM4 çok daha iyi. Venom'u olan arkadaşlar da satıp XIM alıyorlar tek tek.

Venom'un Mouse'u avantaj gibi bahsedilmiş ama beş para etmez. Ben dahil bizden bir kişi bile o Mouse'la oyun oynayamadı. İlla ki G502 almak gerekti.

Kısaca Venom'la XIM'i kıyaslamak Barcelona ile Atletico Bilbao'yu kıyaslamak gibi diyeyim var sen düşün.

Nedenlerini de tek tek yazarım ama gerek bile görmüyorum karar senin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konsolda mouse kullanmak nedir ya?ruhuna aykırı olayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuisFigo-TR

aşağı yukarı 10 kişinin klavye Mouse kullandığı bir grubumuz var. cronus, venom x ve xim4 kullanılıyor. ağırlıklı olarak venom var.

gözü kapalı şekilde XIM4 çok daha iyi. Venom'u olan arkadaşlar da satıp XIM alıyorlar tek tek.

Venom'un Mouse'u avantaj gibi bahsedilmiş ama beş para etmez. Ben dahil bizden bir kişi bile o Mouse'la oyun oynayamadı. İlla ki G502 almak gerekti.

Kısaca Venom'la XIM'i kıyaslamak Barcelona ile Atletico Bilbao'yu kıyaslamak gibi diyeyim var sen düşün.

Nedenlerini de tek tek yazarım ama gerek bile görmüyorum karar senin.

Hocam neden g502 DPI mı cok yuksek ?
  • 12.000 dpi üst sınır g502 de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozluklu oyuncu

12.000 dpi üst sınır g502 de

Ben aldımda venom x v3 ama g400s var mouse cok yavas en son dpi da olmasına ragmen illa g502 mi almak gerekiyo ?
  • Oyun içi hassasiyeti yükseltin. Venom da bilmiyorum ximde telefon uygulamasından 1 den 500 e kadar hassasiyet değeri verebiliyosunuz illa g502 almanıza gerek yok ximde. O yüzden xim açık ara daha iyi

• 1 haftadır venom x4 kullanıyorum. Almak isteyenler için ufak birkaç bilgi vereyim :

-Cihazda kulaklık girişi yok. Bu sıkıntı. Uzak mesafe oynayanlar için sıkıntı tabi. Monitör karşısında iseniz ds ye takabiliyorsunuz kulaklığı.

-Kurulum biraz meşakatli. Her defasında bunu yapmak can sıkıcı olabiliyor. öyle aldım taktım oynadım olmuyor.

-input lag yok.

-Hassasiyeti oyun içersinde ayarlarsaniz aim ozurluluğünüz bitiyor. Ama asla müthiş performansiniz olmuyor çünkü asla pc de ki fare değil. Özellikle yakın mesafede sprey yapmak çok zor. Bu en büyük handikapi.

-Klavye kontrolcüsü iyi mause orta karar. Padler değiştirilir ise fare daha düzgün yüzey ile kullanılırsa güzel kıvama geliyor.

Hem alınır , hem alınmaz. DS ye benim gibi 3 aydır alışmayan birine nur nimet oldu.

Hemen saydirmayin , yıllardır shooter oynamadığım için her oyun 500 adam vurdum 15 kişiye saldirdim muhabbeti ben de yok şahsen. O yüzden benim gibi noob birisi oyun zevkinizin içine etmez. Ancak dün akşam biri geldi gruba ,adam hem shooter da iyi hemde bariz klavye mause kullanıyor. Bize öldürecek düşman bırakmadı.

Karar sizin, şu yulardakilere için 700 lira verilir mi? Benim cevabım evet olmuştu, çünkü izlediğim tüm videolarda ne alacağımı biliyordum.

5 Yıl Sonra Gelen Edit: Bunu yazdıktan birkaç ay sonra aparatı sattım,kontrolcüye alıştım. Orta karar iyi oynamaya da başladım. Lakin bu aparat kullanımı öyle bir artı ki,üstüne bir de aparatın makrolu versiyonları çıkınca,şuan ps5 i satıp,Xbox a geçme gibi çılgın fikirler türedi aklımda. Malum, Sony sorsan bu aparatlara ps5 de izin vermiyor. Ama farklı methodlar ile yine takılıyor ve oyun zevkinizin ırzına geçiyor. Ben de kurulum çok daha basit diye kontrolcü kullanımımı bir tarafa koyarak xsx e geçmeye karar verdim . Alın, kullanın. Millet oyundan zevk alsın, ben doğruculuk peşinde koşayım diye tek hobim olan oyunlardan nefret edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 10 Ekim 2022; 23:16:48 >

• Xim4 al dusubmeden. Sacama sapan venom x e para cerme bile (cronusmax,venom x ,xim4 ve apex kullandim en iyisi apex)

Xim apex + logitech g900 yada logitech g502 + razer tartarus v2 yada orbwear olurdu tavsiyem

Klavye cok onemli degil ama mouse a iyi para vermen lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btrlpksrgl -- 7 Temmuz 2018; 21:57:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.