Şimdi Ara

Venom: Let There Be Carnage (2021) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
5.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zed -- 30 Kasım 2021; 7:47:26 >
  • Beklentilerimi karşılamadı. Oysa ki Venom bana hep çekici gelmiştir. Çocukken gözümde hep örümcek adamın korkunç düşmanı diye kodlamıştım. Bu korkunçluğu birazcık sağlamak için sözde beyin yeme muhabbeti çok canımı sıktığı gibi ondan kat kat korkunç olması gereken Carnage'in de bu derece smoothlaştırılmasından hiç hazzetmedim. Eğlenmek için kendinizi biraz kasmanız gerek. 5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 30 Kasım 2021; 14:31:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Carnage gibi bir düşman için iki vol. film yapmaları daha doğru olurdu. İki filmlik devasa kapismadan sonrada Spider Man evrenine birsekilde dahil edilip Spider Man vs Venom olayına girebilirlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gram beğenmedim. Başta zaten CGI ve görsel efektlerin iyi olması gerekirken resmen çöp. Carnage gibi bir karakteri de böyle yedikleri için iyi bok yemişsiniz diyorum Sony'ye. Bir de utanmadan "Carnage ve Cletus uyumlu değil" diye iyi sıktılar filmin içindeki bir diyalogta. Marvel evreninde en uyumlu simbiyot çifti Venom ile Eddie'yse, ardından Cletus ve Carnage gelir zaten. Bu Sony utanmadan Spiderman evreninin film haklarını hala elinde tutuyor bir de. Beceremiyorsunuz işte. Spiderman'e Marvel doğrudan dahil olmasa, onu da bok ederlerdi bilmem kaçıncı rebootla.

• Fena değil. Fragmanda izlediğimiz şey oldukça kuruydu.

Tabi kimi Animasyonlar felaketti. Koskoca marvel fasonun allahı film yapmış.

Daha önceki filmde çalışan tanıdığım var, bazı sahneleri kendi demosuna koymuş, pozların güçsüzlüğü beni üzmüştü.

Burada daha da kötüsü duran adamın animasyonu tıkırdıyor, yok böyle bir şey!

Ekliyim, çok fazla takur tukur animasyon gördüm, bu beni şok etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 3 Aralık 2021; 13:9:28 >
  • İlk film yine fena değildi fakat bu tamamen facia. Elinizde Tom Hardy gibi bi aktör var ama çektiğiniz film içler acısı. Tom reise yazık olmuş, Venom rolüne çok yakışıyor farklı bi senaryoda döktürür bu adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube
    Kestane bir filmin kestane devam filmi ile karşınızdayız. Venom zehirli öfke filmi maalesef en az ilk film kadar kestane. VENOM 2 NEDEN KESTANE videosu ile k...
    https://www.youtube.com/watch?v=-ISgC6UIj6o
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.