Şimdi Ara

VEITO KARBON INFRARED ISITICI NASILDIR? (Resimli) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
153.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler az önce bu cihaazın dikey olanını aldım ve 10 m2 odamda kullanmaya başladım ve şuan en kısık ayarda çalışıyor yaklaşık olarak 2 dk çalışıp 5 dk duruyor sonra bir daha çalışıyor oda sıcaklığı 16 dan 22 dereceye geldi 1,5 saat içersinde, hiç ses yapmıyor.anında ısıtmaya başıyor ve eliniiz kesinklikle 50 cm daha yakın bir kaç sn tutamazsınız oda ısısını stabil tuttunuğunu söyleyebilirim.şuan ilk izlenimlerinden memnunum resimlerini de koyacağım oldukça estetik ve çok yer kaplamıyor
  • tekzende 149 ytl access 6 taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locke78 -- 27 Aralık 2008; 23:01:37 >
  • arkadaşlar öncelikle veitolarınız hayırlı olsun,iyi günlerde ısının.benim kafama takılan bir konu var,acaba bu veito sadece karşısındaki alanı mı ısıtıyor yoksa bulunduğu mekanı komple ısıtma özelliği var mı?bir de termostatlı ve kademeli anahtarlı olmak üzere iki model satılıyor.siz hangisini tercih ettiniz;avantajlarını ve dezavantajlarını da belirtebilirseniz gerçekten çok makbule geçer.zaman ayırıp yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: imamen

arkadaşlar öncelikle veitolarınız hayırlı olsun,iyi günlerde ısının.benim kafama takılan bir konu var,acaba bu veito sadece karşısındaki alanı mı ısıtıyor yoksa bulunduğu mekanı komple ısıtma özelliği var mı?bir de termostatlı ve kademeli anahtarlı olmak üzere iki model satılıyor.siz hangisini tercih ettiniz;avantajlarını ve dezavantajlarını da belirtebilirseniz gerçekten çok makbule geçer.zaman ayırıp yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

tabi ilk önce ışığı gördüğü yer ısınıyor ama daha sonra ısının eşyalarda aldıkları ısıyı yaymaya başlıyorlar.farkı çok sessiz çok şık yer kağlamıyor açılır açılmaz ısıtmaya başlıyor ve ben minumum kademede kullanıyorum 1 saatte 18 den 23 dereceye çıktı sıcaklık bende dikey termostatlı bir modeli var kendi kendine açılıp kapanıyor şuan gayet memnunum

•  VEITO KARBON INFRARED ISITICI NASILDIR? (Resimli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locke78 -- 27 Aralık 2008; 22:58:16 >

•  VEITO KARBON INFRARED ISITICI NASILDIR? (Resimli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locke78 -- 27 Aralık 2008; 23:00:23 >
  • Bende bugün Tekzenden dik olan modelini satın aldım...Daha önce hiç infrared ısıtıcı kullanmamıştım...Model olarak gayet şık, az yer kaplıyor...Gayte güzel ısı veriyor...Yukarıda belirtildiği gibi termostatın içinde bir zaman rolesi yok bence çünkü evin ısı farkı olan odalarında denedim ve ayarın bildiğimiz ısıya duyarlı bir termostat olduğunu gördüm....Tek bir odada yalnız başına ısınma aracı olarak yada ısıtması olan evlerde ek ısıtıcı olarak rahatlıkla kullanılabilir...Fiyat 149 ytl. bonusa 3 taksit...Hepsiburada fiyatı 169 ytl ama daha fazla taksit imkanı var....
  • quote:

Orjinalden alıntı: locke78

quote:

arkadaşlar öncelikle veitolarınız hayırlı olsun,iyi günlerde ısının.benim kafama takılan bir konu var,acaba bu veito sadece karşısındaki alanı mı ısıtıyor yoksa bulunduğu mekanı komple ısıtma özelliği var mı?bir de termostatlı ve kademeli anahtarlı olmak üzere iki model satılıyor.siz hangisini tercih ettiniz;avantajlarını ve dezavantajlarını da belirtebilirseniz gerçekten çok makbule geçer.zaman ayırıp yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

tabi ilk önce ışığı gördüğü yer ısınıyor ama daha sonra ısının eşyalarda aldıkları ısıyı yaymaya başlıyorlar.farkı çok sessiz çok şık yer kağlamıyor açılır açılmaz ısıtmaya başlıyor ve ben minumum kademede kullanıyorum 1 saatte 18 den 23 dereceye çıktı sıcaklık bende dikey termostatlı bir modeli var kendi kendine açılıp kapanıyor şuan gayet memnunum

zaman ayırıp yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim,iyi günlerde ısının

• quote:

Orjinalden alıntı: mirabilis78

Bende bugün Tekzenden dik olan modelini satın aldım...Daha önce hiç infrared ısıtıcı kullanmamıştım...Model olarak gayet şık, az yer kaplıyor...Gayte güzel ısı veriyor...Yukarıda belirtildiği gibi termostatın içinde bir zaman rolesi yok bence çünkü evin ısı farkı olan odalarında denedim ve ayarın bildiğimiz ısıya duyarlı bir termostat olduğunu gördüm....Tek bir odada yalnız başına ısınma aracı olarak yada ısıtması olan evlerde ek ısıtıcı olarak rahatlıkla kullanılabilir...Fiyat 149 ytl. bonusa 3 taksit...Hepsiburada fiyatı 169 ytl ama daha fazla taksit imkanı var....

foruma üyeliğiniz ve veitonuz hayırlı olsun

• ni dimek insanlık öldümü canım
  • Dikey olanını yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Çok memnunum. İnfrared ısıtıcı alacak olan arkadaşlara ısrarla tavsiye ediyorum.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mirabilis78

Bende bugün Tekzenden dik olan modelini satın aldım...Daha önce hiç infrared ısıtıcı kullanmamıştım...Model olarak gayet şık, az yer kaplıyor...Gayte güzel ısı veriyor...Yukarıda belirtildiği gibi termostatın içinde bir zaman rolesi yok bence çünkü evin ısı farkı olan odalarında denedim ve ayarın bildiğimiz ısıya duyarlı bir termostat olduğunu gördüm....Tek bir odada yalnız başına ısınma aracı olarak yada ısıtması olan evlerde ek ısıtıcı olarak rahatlıkla kullanılabilir...Fiyat 149 ytl. bonusa 3 taksit...Hepsiburada fiyatı 169 ytl ama daha fazla taksit imkanı var....

foruma üyeliğiniz ve veitonuz hayırlı olsun

Aslında yeni değil üyeliğim ama ilk mesajım teşekkürler...

• arkadaşlar bu veıto denilen ürün Trabzonda cemsan firması tarafından üretilmektedir..
    http://www.cemsan.com.tr/

Amcam samsun-bafrada bu firmanın bayiliğini yapıyor..Şu ana kadar bir kez şikayet almadım hiç bir ürününde dedi bana..veıto - cemsan aynımı dedim..% 100 aynı dedi çünkü orada üretiliyor..özellikle veıto diye bir isim bulmuşlar cemsan denseydi kaç kişi önyargısız bakardı olaya siz düşünün..yanlız amcam evinde ve işyerinde kullandığını ve ufoyla asla kıyaslanmayacağını söyledi hem ısıtma gücü hemde elektrik tüketimi olarak..

bende alıyorum yarın İnşallah tabi amcamdan değil biraz fazla fiyat çekti :D ben bilgileri aldım yeter..bu arada amcam müthiş titiz biridir inciğinden boncuğuna kadar inceler bir ürünü öyle satar..

Allah a emanet olun ..

• netice olarak son derece kullanışlı ve ev iler için gayet uygun ve şık bir ürün
  • quote:

Orjinalden alıntı: SORMA_NEDEN

arkadaşlar bu veıto denilen ürün Trabzonda cemsan firması tarafından üretilmektedir..
    http://www.cemsan.com.tr/

Amcam samsun-bafrada bu firmanın bayiliğini yapıyor..Şu ana kadar bir kez şikayet almadım hiç bir ürününde dedi bana..veıto - cemsan aynımı dedim..% 100 aynı dedi çünkü orada üretiliyor..özellikle veıto diye bir isim bulmuşlar cemsan denseydi kaç kişi önyargısız bakardı olaya siz düşünün..yanlız amcam evinde ve işyerinde kullandığını ve ufoyla asla kıyaslanmayacağını söyledi hem ısıtma gücü hemde elektrik tüketimi olarak..

bende alıyorum yarın İnşallah tabi amcamdan değil biraz fazla fiyat çekti :D ben bilgileri aldım yeter..bu arada amcam müthiş titiz biridir inciğinden boncuğuna kadar inceler bir ürünü öyle satar..

Allah a emanet olun ..

Isıtma gucune ve tuketimine ok. Bende cok yakından inceliyorum biraz reklama gitseler digerini sollayabilir bile amcadan kıyak gorememissin ama hepsiburadada yatay ve dikey oarak mevcut hayırlısı olsun...

• arkadaşlar anlaşılan o ki burada bayağı veito kullanıcısı olmuş
    ben yeğenimin odasına bu aletten almayı düşünüyorum
    oturduğu yer marmaris (yani çok soğuk bir yer değil)
    ama odası çatı katı olduğundan ders çalışırken odayı ısıtmak gerekiyor.
    veitonun dikey olanını almaya karar vermiş gibiyim, ama kullanıcılardan bahsettiğim şekilde kullanıma uygunmu onun yorumlarını almak istiyorum.
    gündüz zaten çalışmayacak hafta sonları ve akşamları 2-4 saat arası çalışacak
    tüm odanın ısınmasına gerek yok çalışma masasının etrafını ısıtsın yeter.
    tek sorun dikeyle yatay arasında kararsız kalmam belirttiğim kullanıma sizce hangisi uygun
    dikey olan daha estetik göründü gözüme hem yer sorunuda yok.
    kullanıcılardan yorumlarını bekliyorum.
    sıcacık günler...
  • Arkadaşlar burdaki olumlu yorumlarınızdan dolayı bugün bu sobadan bende aldım...gerçekten sıcaklığı iyi yalnız camında bir çıkıntı var bu nedir acaba sizin aldıklarınızdada varmı...

Düzeltme: Veito'ya gönderdiğim maile cevap yazmışlar
    Merhaba Orhan bey,

O çıkıntı rezistansın vakum noktası. Içerisindeki hava o noktadan vakumlanarak gaz dolduruluyor. Dolum işleminden sonra ısıtılarak kapatılıyor. cihazınızı güvenle kulllanabilirsiniz.

VEITO KARBON INFRARED ISITICI NASILDIR? (Resimli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan -- 31 Aralık 2008; 12:32:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oozgurel

arkadaşlar anlaşılan o ki burada bayağı veito kullanıcısı olmuş
    ben yeğenimin odasına bu aletten almayı düşünüyorum
    oturduğu yer marmaris (yani çok soğuk bir yer değil)
    ama odası çatı katı olduğundan ders çalışırken odayı ısıtmak gerekiyor.
    veitonun dikey olanını almaya karar vermiş gibiyim, ama kullanıcılardan bahsettiğim şekilde kullanıma uygunmu onun yorumlarını almak istiyorum.
    gündüz zaten çalışmayacak hafta sonları ve akşamları 2-4 saat arası çalışacak
    tüm odanın ısınmasına gerek yok çalışma masasının etrafını ısıtsın yeter.
    tek sorun dikeyle yatay arasında kararsız kalmam belirttiğim kullanıma sizce hangisi uygun
    dikey olan daha estetik göründü gözüme hem yer sorunuda yok.
    kullanıcılardan yorumlarını bekliyorum.
    sıcacık günler...

üstadım gönül rahatlığı ile kullanabilrisin kesinlikle odayı ısıtıyor benden başka alan arkadaşlarımda var onlarda çok memnun kaldı sonuçta ben firmanın adamı değilim sadece nihai son kullanıcıyım

• Oncelikle urun malesef hic tanınmıyordu fakat iyi netice alanlarda vardı Hb dada. Sonucta donanimhaber vasıtasıyla bizde kalabalık bir topluluk olacaz gibi gozukuyor, burada amac kesinlikle satıs degil kullanıslı, mantıklı, uygun fiyatlı, verimli bir urun almak ise arkadaslar ve ben hem fikiriz ve sukur su ana kadar kotu bir sonuc yasayan olmadı. Bu tarz bir urun almak isteyen arkadaslara tavsiye olunur.... Sorusu olan arkadaslar icin cihazı kullanan arkadaslar asagıda simdilik 9 kisiyiz

samet007tr
    SaB_
    nyomoto
    @coyote
    steep
    locke78
    mirabilis78
    SORMA_NEDEN
    orhan44
    Koko69
  • arkadaşım bende bu cihazı alalı 3 gün oldu ve 13m'' odayı ısıtıyorum dogalgaz kullanıyordum kombili kapattım kombiyi bu ısıtıcı gayet güzel tüketimini bilmiyorum onu görecegiz 1 ay sonra ama performans olarak süper ha senin soruna cevap ayazayım o çıkıntı bendede var arkadaşlara sordum oradan hava akımını saglıyormuş dediler ne kadar dogru bilmiyorum yani normal bütün karbon ısıtıcılarda var için rahat olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.