Şimdi Ara

Ve L4D Rüyalarda :) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
6.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

geçende bi rüya gördüm, l4d2 ve 16lık l4d1 serverları ortak bi konseptte buluşmuştu...
    bi yere geliyoz, millet yağmalıyor cephaneyi, ben de balta buluyorum, bi iki vuruyom, kırılıyo meret,
    sonra tava buldum ama millet ufaktan bi merdivenden aşağı uzaklalşmaya başlamıştı...
    merdivende bi hatun zombi gördüm, benle konuştu vurma mı dedi, beni ona vurmam için tahrik mi etti bilmiyorum.
    vurmaya başladım...
    bir vurdum düştü kalktı bi daha vurdum derken... bi kalktı yapıştı üstüme düşürdü beni...
    sonra arkadan bu yeni özel zombilerden hatun asidik bi zombi vardı, boynu uzun dişleri ön planda...
    o geldi... meğer diğer zombi beni oyalıyomuş...
    boynumu ısırdı hiç bişey yapamadım... zor uyandım

• güzelmis
  • Benimde rüyalarıma girse :( ama onu kaldırcak bir pc bile sahip değilim
  • yatmadan önce bir phenom işlemci ve bir 8600gt ekran kartı düşün öyle yat belki rüyan kaldırır özellikleri :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

yatmadan önce bir phenom işlemci ve bir 8600gt ekran kartı düşün öyle yat belki rüyan kaldırır özellikleri :D

• Arkadaşımda görmüş ben oyunu ilk gösterdiğimde oda oyunun bizzat içindeymiş
  • bu durumda arkadaşın ve ben seçilmiş kişileriz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

bu durumda arkadaşın ve ben seçilmiş kişileriz :D

size 2 tane daha buldukmu tamam. o macera senin bu macera benim koşturur durursunuz.
  • coop yaparıs :D
  • hocam artık bağımlı olmuşsunuz oyundan az önce başka bir konuda gördüm 185 saat oynamışsınız toplamda maiallah
  • EVet Arkadaşlar...

Rapperboy'un Bahsettigi arkadaş benim hepinizee merhaba öncelikle oyunu ilk rapperboy'da Gördüm Ve
    Şuan Bilgisayarımda Yüklü severek Oynuyorum... ÇOk heyeceanlı ve güzel :D
  • DesiqN

siz şimdi non steam oynuyorsunuz, yakında left 4 dead 2 çıkıcak o çıkınca bizde nonsteam oynamaya başlıcaz sen o zaman gör çarşıyı nasıl karışıyo :D
  • Umarız L4D ye sahip olanlar l4d2 ye 9$ karşılığı terfi edebilsinler.
    Gerçi yine lamer dolar ortalık ama friends atarız en kötü...

ama tabiki baştan L4D2 yi non steam oynayacaz 8mbit te yaygınlaştı zaten zarisin dediği gibi çarşı pazar karışacak
  • Dün sabah bir rüya gördüm, ama kalkar kalkmaz her detayı hatırlıyordum şimdi hatırlamıyorum pek.
    Oteldeyiz 1-2 düzine insan var silahımız fln yok, büyük bi oteldi yani 25katlı fln dı. Biz orada gizlendik ama infected cok cabuk yayılmış bunun haberini aldık.
    katlarda geziyoruz odalarda zombiler fln görüyoz artık.
    yiyecek aramaya cıkmıştık yoksa aç kalcaz gebercez. aşağıdan dolmaya başlamış zombiler git gide üst katlara cıkmaya basladık en üst kata geldik meğerse gemideymişiz sonradan döndü rüya
    enişteme diyom fazla uzaklaşma smoker çeker die :D hunter öldürdüğümü biliyorum ama ezdim silahla deil ayakla ezdim resmen kolay öldü.
    Dokunsalar infected olacaz durum öyleymiş.
    çok dağınık oldu aklıma geleni söyledim
    08:45 gibi uyandım 11 e kadar doğru dürüst uyuyamadım etkisinden yaw. çok adrenalin vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: JeFFreY.JeY

Dün sabah bir rüya gördüm, ama kalkar kalkmaz her detayı hatırlıyordum şimdi hatırlamıyorum pek.
    Oteldeyiz 1-2 düzine insan var silahımız fln yok, büyük bi oteldi yani 25katlı fln dı. Biz orada gizlendik ama infected cok cabuk yayılmış bunun haberini aldık.
    katlarda geziyoruz odalarda zombiler fln görüyoz artık.
    yiyecek aramaya cıkmıştık yoksa aç kalcaz gebercez. aşağıdan dolmaya başlamış zombiler git gide üst katlara cıkmaya basladık en üst kata geldik meğerse gemideymişiz sonradan döndü rüya
    enişteme diyom fazla uzaklaşma smoker çeker die :D hunter öldürdüğümü biliyorum ama ezdim silahla deil ayakla ezdim resmen kolay öldü.
    Dokunsalar infected olacaz durum öyleymiş.
    çok dağınık oldu aklıma geleni söyledim
    08:45 gibi uyandım 11 e kadar doğru dürüst uyuyamadım etkisinden yaw. çok adrenalin vardı.

muaghuahau abi süper olmuş l4d rüyası forever :D

yatmadan önce oynucan oynucan öyle yatcan yatarkende az oynadığını düşünürsen kesin görüyosun

bu arada zombiyi ayakla nasıl eziyosun yahu

• Bugün de gördüm

4vs4 atılıyor ben hakem gibi bi şeyim dışarda uzaktan tank geliyor hah bakalım nolcak şimdi fln diyoruz koşturuyor milleti oda ne bizim mahalleeye gelmişiz bizi koşturuyor ama benim ayaklarda derman yok koşamıyorum yaklaşıyor fln cep telefonunun el fenerini açmaya çalışıyorum açamadımda. Ayaklarda derman kalmamıs sanki 10km koşmuşuz dahada koşamıyorum. Bi kalktım ayaklarım ağrıyo mauhaha.

Dün az oynadık tam zevkine varamadık oyunun ondan gördüm galiba haklısın :D
  • hoppala ya abi sen harbiden aşmışın artık bizide geçtin bu ne rüyalar böyle mahalle felan :D

dottiyi çağırsaydın evden hazır mahalleye gitmişken oda iki el silah atı verirdi :D
  • şimdilerde sahura kadar durup, sahurda yiyip yatınca çok ekşın rüyalar görüyorum
    (genelde ekşınsız rüyam olmaz ya neyse)
    yakında l4d de düşer
  • ekşın derken nasıl ekşınlı usta sakat rüyalara gelme :D
  • bana bi ekşın yok, merak etmeyin
    canavarlı, kötü adamlı, felaket senaryolu, üç buçuk senaryolu, adamı ulennnn diye uyandırabilecek ne varsa...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.