Şimdi Ara

Ve Kaçınılmaz Son Beni de Buldu: 3K (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gecmis olsun arkadasım bandan daha kotu birsey varsa oda bu 3k dır
  • 2006 üretim 2 sene iyi dayanmış bence fazla üzülme geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

2006 üretim 2 sene iyi dayanmış bence fazla üzülme geçmiş olsun

nasıl çok dayanmış ya ben bi konsol aldımı ben ölmeden ölmeyecek
  • Geçmiş olsun dostum. Çok sıkma canını. Askerden dönene kadar zaten garantili gelir Türkiye'ye.
  • geçmiş olsun,

neredeyse her hafta bir 3k başlığı görünce aklıma bir deyim geldi ışığı gören geliyor diye, bunu şöyle değiştirecez galiba 3k gören geliyo.

Bakalım biz ne zaman gelecez
  • teşekkür ederim arkadaşlar. dostlar sağolsun
  • Arkadaşlara geçmiş olsun demekten yorulduk MS ne diyeyim ben sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: gaiden

quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

2006 üretim 2 sene iyi dayanmış bence fazla üzülme geçmiş olsun

nasıl çok dayanmış ya ben bi konsol aldımı ben ölmeden ölmeyecek

Arkadaşa moral veriyoruz sen içine ediyorsun

İşin şakası cidden 2006 üretim 2 sene iyi dayanmış bence seninkini de Allah nazarlardan saklasın gaiden :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 20 Kasım 2008; 23:48:19 >

• benim makinada 2006 mart iretim ntsc-u 2006 haziran gibi elime geçti 1 kere 3 k hatası aldım oda geçtiğimiz şubat ayında idi.şu andada hala kullanıyorum hiç bir sorun yok.ve hatta bişey daha söyleyim daha bozulacagına inanmıyorum odun çıktı resmen makineama tavsiyem yaprıp kullanmak şahsen ben tamamen bozulup hiç açılmıyana kadar kullanmayı düşünüyorum öyle bir daha 3k verickmi diyede hiç bir korkum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 21 Kasım 2008; 0:56:02 >
  • gamemaster aynı şeyi ben de düşünüyodum. taş gibi, beton gibi makine benimki, herkesinki gider bana bişey olmaz diyodum. sonuç malum
  • Geçmiş olsun kardeş, benim cihazda 2006 üretimli 1 seneyi geçti bakalım ne zaman elimde kalcak.
  • Geçmiş olsun kardeş;

benimde 2006 üretimli NTSC-J konsolum 1 ay kadar önce 3K gördü, seni çok iyi anlıyorum şuan, sakın paranı çarçur edip yaptımaya felan kalkma 100 lira vermektense Ps3 varmış Dead Space i PS3 al yada takasla 2 oyun al zaten askerlikde gelmiş çatmış kapıya boşa masraf yapma zaten ölü doğmuş bi cihaz için, garantili almayı düşünüyosan o zaman ayrı tabi, durum değişir, ama askerlik varmış baksana neyse sağlık olsun, ben bekliyorum şu an garantili satışların başlamasını....

• İlker abi sende aylardır bekliyosun üzülüyorum valla.Bu gidişle Türkiyeye zor gelecek.Ama ms'de haklı biraz.Kaç kişi senin gibi garantili kullanacakki?
  • geçmiş olsun dostum .ama bence sevinmeslisin . 2006 uretim bir makine için 2 sene cok iyi bir sure. askere gideceksen herhangi bir tamir yeni bir makine vs ile ugrasma . bir sure sonra bu makine acılacaktır tahminim bu konuda. hata kodunu goruntu olarak alamıyorsun .e74 e71 tarzı kodlar goruntu olarak geliyor. sen ogrenmek için konsoldaki wireless tusu var memorylerin yanında ona devamlı bas ve sonra eject tusuna bas . 4 kere yap bu işlemi kırmızı ısık sayılarına gore kodla. 4 ısık 0 1 ısık 1 2 ısık 2 seklinde. tahminim 0102 . tamiri var dert etme ps3 e gec vs diyenlere aldırıs etme . 3k dan daha cok koyar adama xbox tan ps3 e gecmesi benden soylemesi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.