Şimdi Ara

Vdsl internet dibimde ama alt yapı adsl gözüküyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Daha yeni bir türk Telekom çalışanına ulaştım bölge sorumlusu imiş biz buraya taşındığımızda 2008 adsl varmış fakat taa aşağıdaki nerdeyse şehrin ortasındaki portdan vermiş Lee yani orda adsl gözüküyor adam bana verdiği cevap ise port değişikliği talepinde bulunmamızmış herkese teşekkür ediyorum Allah razı olsun herkesten :) Vdsl internet dibimde ama alt yapı adsl gözüküyor ?

• vaizerd4555 V kullanıcısına yanıt
    Sağolun fakat ben port değiştirmeyi nasıl yapıcam bide portu değiştirdikten sonra illa türk Telekom dan internet almamız geriyor sanırım değilmi ?
  • MrLostFeel kullanıcısına yanıt

Hocam normalde size en yakın saha dolabından hizmet almanız gerekiyor. Yani portları otomatik olarak değiştiriyor diye biliyorum. İsterseniz bağlı olduğunuz ilçe müdürlüğüne giderseniz yardımcı olurlar belki. Forumda daha önce port değişimi yapmış birisi ya da port değişimi hakkında bilgisi olan bir arkadaş da yardımcı olabilir

• 28 mbit diyorsa netspeed o zaman vdsl var. Bende aynı durum var. Türk Telekom vdsl asla vermiyor binama. Diğerleri vdsl veriyor. Ha port yok orası ayrı geçemiyorum 🤣
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.