Şimdi Ara

Vatanım Sensin - Halit Ergenç & Bergüzar Korel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
8
Favori
23.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senaryolarda diğer tarihi dizilerle aynı abartmaya gerek yok , başrol çok az dizi ağır ve soğuk ilerliyor .
    klişe olaylar yine çok fazla göç etme , adam öldü - kadın tam evlenecek geri geldi , yine pij olayı ve birini vurması , bütün dizilerde işlenen konular ......
    adam vurulunca kadının böğrüne öküz oturması türk dizilerindeki en rezil sahne
    sadece sonu farklı oldu . içeride

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 28 Ekim 2016; 5:35:48 >
  • Güzel diziye benziyor. İlk bölüm sıkmadı hiç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahmin ettiğim gibi güzel ve klişelerden uzak bir dizi.

Ruhsuz, akıl ve mantıktan uzak trt dizilerini izleyeceğinize bunu izleyin
  • akp engeline takılmazsa dizi müthiş başladı gerçekleri görsün en azından milletimiz
  • Ne biçim dizi çekiyonuz arkadaş. İki saattir evdeki herkes ağlıyo. Ben bile ağladım

• bu adam nasıl ve neden yunan tarafına geçti anlamadım. vatanını bu kadar seven adam nasıl bu kadar çabuk değişiyor biri açıklayıversin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1warsangel1 -- 27 Ekim 2016; 22:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1warsangel1

bu adam nasıl ve neden yunan tarafına geçti anlamadım. vatanını bu kadar seven adam nasıl bu kadar çabuk değişiyor biri açıklayıversin

Yüksek ihtimal ajan.. Dizinin başında vurulduğu yerde dile getirdiği sözcüklere bakarsak ihanet içinde olduğunun ihtimali yok.

Ayrıca dizi çok ağır şu dizi sürelerini adam etmedikleri sürece Türk dizilerini izlemek vakit kaybı..
  • İzleyeyim bakalım nasılmış...

• Selanik kurşun sıkılmadan teslim edilmişti sanırım,dizide de bunu işliyorlar şuan...

• gayet güzel bir giriş bölümüydü.
    Halit in neden yunan tarafında oldugunu ve neden yunan komutanın onu sanki izmir in eski bir onemli sahsiyeti gibi tanıttıgını anlayamadım. Netice itibariyle Halit sadece bir binbaşı...

Meraxes in dediği gibi ajan olabilir. cünkü son sahnede eşini bir an tanıdı fakat birden bir şeyler düşündüğünü gösterir gölge yüzünde belirdi. cocugu omzundan vuracak bence....

Hasan Tahsin e sahne vermelerini takdir ettim.

Ben ki izlediğim turk dizisi 1 yada 2 dir özellikle bu diziyi bekledim. 2 tane cocugumun tarihi görmelerini istiyorum.

dizilerden mi ögrenecek diyorsunuz ancak artık kitap okumuyorlar. sadece youtuber izleyip duran bir nesil. ancak görsellikle bir yere kadar ögrenmesini saglamaya çalışıyorum.
  • Güzel bir başlangıç. Her dizide belli bir gizem olur, hikaye de onun üzerine gider, burada da gizem Cevdet Binbaşı'nın ihaneti. Zaten öncesinde dizinin ismi Vatan Haini olarak belirlenmiş sonrasında değiştirilmiş.

Cevdet Binbaşı sorusu şu an gizemini koruyor. Ancak
    Hapisten kurtarılmasını ve bazı vatan hainlerinin Yunanlılara yardım ettiğini ele aldığımızda hainleri ortaya çıkarmak için kendince bir casusluk görevine bürünmüş olması ihtimali var.
  • Beyler henüz izlemedim diziyi ama fragmanını görmüştüm başlamadan önce. Spoiler falan vardır diye yorumları da okumadım dizi izlenebilecek durumda mı
  • dizi beklediği ilgiyi bulacak gibi umarım bozmadan devam ederler böyle bi dönem dizisi şarttı
  • Normalde yerli dizi izleyen birisi değilim fakat ilk bölümü izledim ve açıkçası çok beğendim. Diziye devam etmeyi düşünüyorum, kaliteli iş yapmışlar.

• ayrıca cevdet binbasiyi hapisten kurtaran kişi "eşref saati" diyor.kuscubasi eşref e atıfta bulunmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan_bera -- 28 Ekim 2016; 1:08:47 >
  • Güzel başladı,umarım kalite düşmez,umarım reytingleri de iyi olur da devam eder...

• normalde tr dizilerini çok takip etmem klişeliklerinden dolayı ama kadronun sağlam olması birde konunun güzel olmasıyla birlikte bir izliyim dedim çekti valla güzel diye benziyor tutar gibimede geliyor

cevdet büyük ihtimalle cocugu vurdu harcadılar gibin ilk bölümden ama görevi ajanlık bence bir olaydan vatanını satıcak bir karaktere benzemiyor ama dizinin süresi işgali birazda hain kankasıyla geçirceği süreci anlatıcak gibi hiç rahat duracağını sanmıyorum adamın.
  • Twitterdeki malum tayfa hemen kendini belli etmiş bile...
    Neyse umarım akp ve medyası diziye burnunu sokmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Twitterdeki malum tayfa hemen kendini belli etmiş bile...

nolmuş hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BanshEEEEEEEEE

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Twitterdeki malum tayfa hemen kendini belli etmiş bile...

nolmuş hocam

Yav gezici diye saldırıyorlar işte...
    Neyse diğer bölümü aşırı merakek ettim

daha ilk başta üvey oğlunu vuruyor gibi,onunda dizide bir hikayesi vardı.Daha ilk başta buna son veriyorsalar senaryolarının epey sağlam olması gerek,yada fragman yanıltıyor bizi belkide vurmadı oğlunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 28 Ekim 2016; 10:00:49 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.