Şimdi Ara

Vatan Kasa montajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pc hazır pazar günü siparişi vericem inş.
    Forum da bazı arkadaşlar vatana montaj ettirmişler bunu internettende yapabilirmiyiz. Tecrübesi olan arkadaşlar montajı güzel mi yapıyorlar yazabilirler mi.

Birde bu termal macun denilen şey tam olarak nedir onuda almak gerekirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezefele

Arkadaşlar pc hazır pazar günü siparişi vericem inş.
    Forum da bazı arkadaşlar vatana montaj ettirmişler bunu internettende yapabilirmiyiz. Tecrübesi olan arkadaşlar montajı güzel mi yapıyorlar yazabilirler mi.

internet alışverişlerinde sistem toplanmıyor direk parça parça kargo ile geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VisMortis -- 14 Mayıs 2013; 19:31:07 >
  • Hocam Tüm Ürünleriniz Elinize Ulaştığı Zaman Faturalar İle Birlikte En Yakın Vatan Mağazasına Gidiyorsunuz ve Ücretsiz Montaj Yaptırıyorsunuz.Zaten Termal Macun İşini Bilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKLER

Hocam Tüm Ürünleriniz Elinize Ulaştığı Zaman Faturalar İle Birlikte En Yakın Vatan Mağazasına Gidiyorsunuz ve Ücretsiz Montaj Yaptırıyorsunuz.Zaten Termal Macun İşini Bilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VisMortis -- 14 Mayıs 2013; 19:31:30 >
  • quote:

Alcağın pcyi söylermisin?
  • Teşekkürler arkadaşlar :) en yakın vatan sanırım 120-150 km uzaklıkta . Montaj işini nasıl yapcam arayıp mı soyluycem?

• quote:

Orijinalden alıntı: FyCum

quote:

Forum da bazı arkadaşlar vatana montaj ettirmişler bunu internettende yapabilirmiyiz.Tecrübesi olan arkadaşlar montajı güzel mi yapıyorlar yazabilirler mi.

Birde bu termal macun denilen şey tam olarak nedir onuda almak gerekir mi?

sistemi vatandan topladığınız zaman kasanız montaj edilerek gelecektir,internet alışverişindede aynı şey geçerli,montaj konusunda sıkıntı yaşamazsın işini bilen adamlar var.
    termal macun işlemci ve fan arasına sürülen maddedir ayriyeten almana gerek yoktur,montajdaki arkadaşlar termal macun sürerek montaj yapacaklar.

+1

• Fx-6300
    Msi g46
    G-Skill ripjawx 8 gb (2x4 gb ) 1600 mhz
    Sapphire 7870xt
    Seagate barrucuda 1 TB
    Corsair 300r
    Asus vn247h 23.6 inç 1 ms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mezefele -- 14 Mayıs 2013; 18:44:17 >
  • quote:

quote:

Hocam Tüm Ürünleriniz Elinize Ulaştığı Zaman Faturalar İle Birlikte En Yakın Vatan Mağazasına Gidiyorsunuz ve Ücretsiz Montaj Yaptırıyorsunuz.Zaten Termal Macun İşini Bilirler.

vatan çalışanı olarak böyle bir olaya henüz şahit olmadım belki yeni bir uygulamadır yada bizim mağazaya hiç denk gelmedi, benim bildiğim internet sitesindeki alışverişler istanbul/topkapı deposundan çıkıyor, kasa toplayanlarında kasaları montajlanıp görüntü alınıp yollanıyor diye biliyorum.

Reis ben netten parçaları seçtim netten alınca hop diye montajlımı gelcek ? oyleyse vatana +1 şukuletta

• bildiğim kadarıyla komple sistem toplanıldığında o şekilde yapılıyor ama emin olmak için şimdi şefimi arıyorum öğrenicem :)
  • quote:

bildiğim kadarıyla komple sistem toplanıldığında o şekilde yapılıyor ama emin olmak için şimdi şefimi arıyorum öğrenicem :)

Allah senden razı olsun sor bakim yapıyolarmıymış :) Yapmasalarda Şefe selam Yola Devam :D
  • Aynen kardeşim bende beklemedeyim

• quote:

quote:

vatan çalışanı olarak böyle bir olaya henüz şahit olmadım belki yeni bir uygulamadır yada bizim mağazaya hiç denk gelmedi, benim bildiğim internet sitesindeki alışverişler istanbul/topkapı deposundan çıkıyor, kasa toplayanlarında kasaları montajlanıp görüntü alınıp yollanıyor diye biliyorum.

Bizzat 2 Ay Önce Arkadaşa Topladık , Siz Göndermeden Önce Talimat Vermiş Olmalısınız.

• Kötü haberi vermek için geri geldim artık ürünler hangi mağazada varsa ordan çekildiği için internet satışında montajlama yapılmıyormuş yani sistemi topladığınız zaman ürünler size tek tek geliyor, yukarıda arkadaşın belirttiği gibi faturaları ve parçaları alıp vatan'a gittiğin taktirdede o mağazadaki müdürün insiyatifine kalmış bir durum yani direk olarak böyle bir garanti verilmiyor, bu durumda en mantıklısı direk olarak bulunduğun ilden alacaksın eğer istediğin parçalar o ildeki vatanda yoksa mağazada siparişi verip ödemeye yapacaksınız 1-2 gün içinde sizin ilinizdeki mağaza o parçaları temin edip montajını yapıp size teslim edicek, eğerki bulunduğunuz ilde vatan yoksa kolay gelsin diyorum

• quote:

quote:

quote:

Bizzat 2 Ay Önce Arkadaşa Topladık , Siz Göndermeden Önce Talimat Vermiş Olmalısınız.

haklısın bende şimdi arayıp öğrendim sistemde bir değişiklik yapılmış senin dediğin gibi parçalar artık tek tek geliyor, fakat bu fatura ve montaj olayı kesin değil mağazadaki yetkililerin insiyatifine kalmış diyorlar siparişi vermeden önce müşteri hizmetlerinden bu konu hakkında garanti alıp siparişi geçmek daha mantıklı, zaten oturduğu ilde vatan olmayan arkadaşlar için yapacak birşey yok.

• Tüh be bu kötü oldu işte. Neyse saol kardeşim bilgilendirme için .

• Kaldık mı şimdi bizim mahalle bilgisayarcı larına :D arayıp sorsam bi istisna yaparlarmi acaba umut.avi :D

• quote:

Kötü haberi vermek için geri geldim artık ürünler hangi mağazada varsa ordan çekildiği için internet satışında montajlama yapılmıyormuş yani sistemi topladığınız zaman ürünler size tek tek geliyor, yukarıda arkadaşın belirttiği gibi faturaları ve parçaları alıp vatan'a gittiğin taktirdede o mağazadaki müdürün insiyatifine kalmış bir durum yani direk olarak böyle bir garanti verilmiyor, bu durumda en mantıklısı direk olarak bulunduğun ilden alacaksın eğer istediğin parçalar o ildeki vatanda yoksa mağazada siparişi verip ödemeye yapacaksınız 1-2 gün içinde sizin ilinizdeki mağaza o parçaları temin edip montajını yapıp size teslim edicek, eğerki bulunduğunuz ilde vatan yoksa kolay gelsin diyorum

Hocam 1600 e ben aldım diyelim normalde 1000 tl üzerine kargo bedava ya tek tek gelince kargoya para verecek miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi averst -- 14 Mayıs 2013; 19:24:58 >

• quote:

quote:

neden görüntü alınmakta?

• hayır ayriyetten kargo parası vermiyorsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.