Şimdi Ara

Vatan'dan satın aldığım sistem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: metin abi 52

o alacağın anakartla, asus M5A99X EVO R 2.0 anakart arasında overclockta FX 8350 işlemcini en fazla,taş çatlasın 100-150 Mhz fazla yaptırır. Yani biri 4,6 yapsa ,öteki 4,7 yapar.Aradaki 200 tl ye değmi mi yani.

Hocam tamam dediğinize bakıcam haklısınız
  • İşlemciye Bir Soğutucuda Satın Alsaydın İyi Olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Want to

İşlemciye Bir Soğutucuda Satın Alsaydın İyi Olurdu

Çok haklısın hocam orda aklıma gelmedi almak ama aynı işlemci ve anakartı kullanan arkadaşla konuştum sıvı soğutmayla 2.5 saat max payne 41 derece ısı alıyormuş tabi yüksek bir sıcaklık değil ama ben stok fanla kaç derecelerde seyredicem bilemiyorum kasayı toplamaya gittiğimizde alıcam bir tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: k2mert

quote:

Çok haklısın hocam orda aklıma gelmedi almak ama aynı işlemci ve anakartı kullanan arkadaşla konuştum sıvı soğutmayla 2.5 saat max payne 41 derece ısı alıyormuş tabi yüksek bir sıcaklık değil ama ben stok fanla kaç derecelerde seyredicem bilemiyorum kasayı toplamaya gittiğimizde alıcam bir tane

Dereceden Ziyade Biraz Gürültülü Oluyor.Benim Amd Sistemimim Stock Fanı 5000rpmde Dönüyordu Yani Göre Uçak sanar
    Cosair Hydro Serisi Bir Sıvı Soğutma Sistemi İyi Olacaktır.Hız Aşırma Yapcağını Göz Önüne Alarak Söyledim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: k2mert

quote:

Dereceden Ziyade Biraz Gürültülü Oluyor.Benim Amd Sistemimim Stock Fanı 5000rpmde Dönüyordu Yani Göre Uçak sanar
    Cosair Hydro Serisi Bir Sıvı Soğutma Sistemi İyi Olacaktır.Hız Aşırma Yapcağını Göz Önüne Alarak Söyledim

Teşekkürler H serisi vazgeçilmezlerden zaten şuan fan alıcam performansı düşük bulursum sıvı soğutmaya geçicem ve oc yapıcam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.