Şimdi Ara

Vatan Computer'dan Ekran Kartı Alınır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen haftasonundaki kampanyada sapphire rx 480 nitro+ 8 gb aldım, ürün koruma bantlı ve sıfır geldi. Kurulumunu yaptım herhangi bir sorun yok, canavar yağ gibi akıyor maşallah

internetteki tüm mesafeli satışlar gibi burada da 14 günde iade hakkın var. Vatandaki kampanyadan önceki hafta n11 den almıştım kartı, sonra kampanyayı görür görmez daha diğer ürünü iade etmeden siparişi verdim. Sipariş elime ulaşana kadar diğer ürünüde aldığım yere kargolayıp iade ettim. Parada aynı gün karta yatmış

Tabi bu iadeler internetten alımlar için geçerli. Mağazadan alınan ürünler için sorun yaşayanlar çıkabiliyor. Mesafeli sözleşme gereği yasal olarak elin güçlü olduğu için iade alıyorlar.

İnventus'da güvenilirdir. İstediğin ürün vatanda varsa ve daha uygun fiyatsa alabilirsin tabi. Dediğim gibi şüphen olursa anında iade et

• quote:

Orijinalden alıntı: McScriptS

Bu arada Vatan'dan almayı düşünüyorsanız haftasonunu bekleyin derim. Yılbaşına özel indirim olacak.

2 gün önce hdd aldım şimdi mi söylenir bu 😒

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende vatandan sonraki ay skylake işlemci ve ddr4 anakart alıcam vatanı severim güvenitim beni hiçbir zaman yolda bırakmadı ddr4 ramide amazondan getirttim
  • McScriptS kullanıcısına yanıt
    Dostum emin misin az önce Topkapı vatan şubesindeydim haftasonu için yılbaşı indirimi olur mu diye sorduğumda öyle bir düşüncemiz yok daha geçen hafta yapıldı zaten dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandan ekran kartı alınır neden alınmasın. Almayı düşündüğünüz ekran kartının internetten kutu açma videosunu izleyin. Koruma bandının olup olmadığını ve varsa neresinde olduğundan emin olun. Alırken de kutusunu kontrol etmek istediğinizi söyleyin ve alın. Fırsatını buldular mı daha önce kutusu açılmış ürünü verirler. Siz temkinli olduktan sonra bir şey olmaz.
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    dikkat edicem alırken zaten teşekkürler
  • belki bilerek demişlerdir '' pahalıya satalım '' düşüncesiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecebekcisi1 -- 30 Aralık 2016; 0:32:36 >
  • inventusu öven cokta, vatandan aldigin ürün biraz sans isi... rulette iyiysen vatanda kazanirsin.

2007 de gigabyte anakart almistim ds4 x38, usb portlarindan 2 tanesi arizaliydi, aldigim günün ertesi gittim vatana götürdüm, test ettiler, calisiyor dediler, dedim hangi portu denediniz hepsini denedik, Allah Allaha ya dedim aldim eve götürdüm, taktim neyse, yine calismiyor, busefer cazgirlik yaparak teknikservisin icine daldim(topkapi) dedim sunu tekrar deneyelim. Neyse denedik calismadi... Degisim hakkim oldu, hayir dedim iade edicem ben gigabyte istemiyorum. Sonra iste asus rampage formula x48 aldim. o gün bugündür calisiyor.

ayni sekilde sparkle marka gts8800 320mb calibre ekrankarti aldim bu anakarta. kart bosta 85derece... gittim yine vatana dedim böyle kart olmaz hicbir islemc yapmazken 85dereceyi geciyor masaüstünde 92dereceyi gördüm dedim. internetten okuyorum milletin 60larda. Dediler normal, nasil normal ya diyorum, anlatamiyorum derdimi yine cazgirlikla güc bela degisim yerine baska bir kart aldim.

OCZ arc 100 ssd aldim, windows ekraninda donuyordu(aradan zaman gecince), kilitleniyor resete basip tekrar kullaniyordum derken, bir kac kez teknik servise gidip geldik sonra degisim alabildim. yeni gelen ocz dende memnun sayilmam.

vatandan bir ürün aldigin zaman daha önce acilmadigindan emin ol,

arizali cikarsa ugrasirsin,

bazen düsünüyorum ikinciel almak test ederek, vatandan daha güvenli

corsari ddr2 dominator ile q6600 de vatandan onlar saglam bak,

vatani kötülemiyorum, basima gelenleri anlatiyorum.

• gecebekcisi1 kullanıcısına yanıt
    Tam olarak öyle olmasa da ona benzer bir düşünceyle söylenilen cevap. :) Büyük ihtimalle yapılacaktır.
  • Mukarnas kullanıcısına yanıt
    zaten elektronik ürünlerde çalışma oranı %50. Sende şanssızmışsın geçmiş olsun.
  • Vatana ekran kartı indirimi gelicek mi bu haftasonu yoksa boşa mı bekliyoruz ?
  • vaporx54 kullanıcısına yanıt
    geçen haftasonu zaten geldi, bu haftasonu yapacaklarını sanmıyorum. Farklı bi kampanya veya başka ürünlerle ilgili olabilir.

Zaten kampanya olsa çoktan duyurulurdu. Bu gece bişeyler olursa olur, süpriz bi yılbaşı gecesi indirimi yapabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.