Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Secili Oem Ürünlerinde KDV İndirimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
7.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bende pc toplamak istiyorum ama biraz daha beklesem mi yoksa bu vatandaki fiyatlar iyi mi bilgilendirir misiniz ? 5bintl civarına toplamak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

arkadaşlar bende pc toplamak istiyorum ama biraz daha beklesem mi yoksa bu vatandaki fiyatlar iyi mi bilgilendirir misiniz ? 5bintl civarına toplamak istiyorum
    Bu indirimlerde güzel, ayda bir yapıyor vatan yada 2 ayda bir. Diğer türlü internetten sipariş verirsiniz vatandan alırsanız en azından elden alırsınız.

Vatan Bilgisayar Secili Oem Ürünlerinde KDV İndirimi

• bugün balıkesir vatan gittim saphire pulse itx 4gb yada pulse 8gb almayı düşündüm.uzun bir süre değiştirmeyi düşünmediğim için 8gb bellekli alayım dedim zira 4gb bellek neredeyse doluyor oyunlarda neyse kart tek kalmış çıkardı dual bios ekran kartı aldım tabi bende sonra araştırdım ürünhttp://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=79D380AD-5E89-4E8A-811D-6CD34420D8D0&lang=eng v2 diye geçiyor vrm soğutucusu var ve black polimer kapasitör var malzeme açısındanda kart çok iyi çıktı,normal pulselerden farklı anladığım kadarıyla 1050tl'ye aldım ki 8gb ramli dual bioslu vrm soğutuculu bir ekran kartı için bence şu zamanda iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

Bu indirimlerde güzel, ayda bir yapıyor vatan yada 2 ayda bir. Diğer türlü internetten sipariş verirsiniz vatandan alırsanız en azından elden alırsınız.

Alıntıları Göster
    hocam böyle bir sistemle pubg gibi oyunları yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynar mıyım ?

• İntel işlemcili bi bilgisayar toplayacam. Kullanım amacı coğunluk olarak grafik tasarım programları photoshop illustrator arada bir premier ve after.

Ekran kartını ne almalıyım sizce? Hazır indirim varken değerlendirmek gerek. Bütçe sıkıntı değil ama gereksiz yere de fazla kaliteli bişey almak istemiyorum. Benim aklımda gtx1070 var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam böyle bir sistemle pubg gibi oyunları yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynar mıyım ?

Alıntıları Göster
    pubg dediğin oyun optimizasyonda sıkıntılı, sistemi ona göre kıyaslarsan iyi sonuç alamazsın. güncel oyunları oynayabilirsin.
  • mekaonee kullanıcısına yanıt
    gtx 1070 sıfır olarak alınmaz bitti o seri. RTX 2060 al onun yerine hem daha ucuz hem daha hızlı. Grafik tasarım işi yapacaksan Ryzen 2700x s al, intele bakma..
  • vatandaki bu haftasonundaki fiyatlar iyi ama bu gece 12 de bitiyor indirimli fiyatlar
  • Vatan'dan son günlerde Ryzen işlemci alıp promosyon olarak The Division 2 kodu alabilen oldu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rap1d

Vatan'dan son günlerde Ryzen işlemci alıp promosyon olarak The Division 2 kodu alabilen oldu mu acaba ?
    Evet aldım,
    kampanyaoyun@vatanbilgisayar.com adresine mail atıyorsun

İsim-Soyisim
    Telefon numarası
    Aldığın ürün veya ürün kodu
    Fatura numarası
    Faturanın fotoğrafı
    Hangi ürünün hediyesi ise o ürüne ait seri numarası.

Bu arada Vatan bilgisayar'dan yetkili birileri bunu okuyorsa lütfen şu sistemi otomatiğe bağlayın, Kimse size mail atmak zorunda değil, Yaptığınız büyük ayıp, Eğer suistimal olmasından dolayı endişeniz varsa(kodu alıp ürünü iade etmek gibi) siteye yazın 15.gün otomatik mail gönderilecektir diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem Konak

vatandaki bu haftasonundaki fiyatlar iyi ama bu gece 12 de bitiyor indirimli fiyatlar
    hocam öyleymiş ya bu kampanyayı kaçırdım 1-2 ay sonra birdaha olur herhalde o zamana artık kısmetse
  • quote:

hocam öyleymiş ya bu kampanyayı kaçırdım 1-2 ay sonra birdaha olur herhalde o zamana artık kısmetse

Alıntıları Göster
    2 güne hepsiburada yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisis-dh

2 güne hepsiburada yapar

Alıntıları Göster
    inşallah hocam bakalım bekliyoruz daha uygun fiyatlar olursa tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisis-dh

Evet aldım,
    kampanyaoyun@vatanbilgisayar.com adresine mail atıyorsun

İsim-Soyisim
    Telefon numarası
    Aldığın ürün veya ürün kodu
    Fatura numarası
    Faturanın fotoğrafı
    Hangi ürünün hediyesi ise o ürüne ait seri numarası.

Bu arada Vatan bilgisayar'dan yetkili birileri bunu okuyorsa lütfen şu sistemi otomatiğe bağlayın, Kimse size mail atmak zorunda değil, Yaptığınız büyük ayıp, Eğer suistimal olmasından dolayı endişeniz varsa(kodu alıp ürünü iade etmek gibi) siteye yazın 15.gün otomatik mail gönderilecektir diye.

Alıntıları Göster
    Hocam siz bu son kampanyadan mı kodu aldınız?

• Ben hepsiburadan Ryzen için kod aldım ama verdikleri kodu girince benden 590 istiyor. Yanlışlıkla 3 oyun veren kod mu verdiler nedir? AMD'ye mesaj attım gelen mesaja göre hepsiburada'dan tekrar isterim kodu.

quote:

Uygun bir AMD ürünü sisteminizde algılanmadı. Lütfen uygun AMD ürününü yükleyin ve tekrar deneyin. Nitelikli Ürün (ler):
    AMD Radeon RX Vega
    AMD Radeon RX 590
    AMD Radeon VII

Bu arada 1660 ti alacaktım ama düşüne düşüne kaçırdım. Fiyatlar umarım biraz daha düşer. Hepsiburada belki KDV indirimi yapar tekrar; fakat 1660 ti'den 3 tane mi ne var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 18 Mart 2019; 20:13:37 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.