Şimdi Ara

Valencia CF Taraftar Köşesi (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
3
Favori
18.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: James Ward-Prowse

Valla Nuno Espirito ilk geldiğinde ve yaptığı transferlerle Mendes'in kuklası demiştim beni şaşırttı ve şey yaptı iyi ki de yapmış gerçekten göze hoş gelen futbol oynamaya çalışıyor Valencia, İnş otobüscü Atletico'yu da geçip 3. bitirir ligi. Seneye Şampiyonlar Liginde daha güçlü kadro ile mücadele eder.

Nerdeeeen Nereyeeee
  • Sherlock kullanıcısına yanıt
    Ben de ciddi ciddi okuyorum yav

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

Geçmiş olsun beyler

Ama moral bozmak yok rövanşta Barcelona galibiyet sarhoşu olarak çok büyük ihtimalle yedek kadro ağırlıklı çıkacak maça belkide alt yapı oyuncuları sahada olacak çünkü takımın en iyi stoperi Mustafi cezalı durumda olmasınında etkisi olacaktır, en fazla 1 gol atabilirler ev sahibi olmanın avantajıyla taraftarı arkasına alarak iyi defans ve ani kontra atak çıkışlarla 9 gol atmak hiçte zor değ...

Keşke kupa dışı kalmayaydınız da size de bi ayar çekeydik .

• quote:

quote:

Valla Nuno Espirito ilk geldiğinde ve yaptığı transferlerle Mendes'in kuklası demiştim beni şaşırttı ve şey yaptı iyi ki de yapmış gerçekten göze hoş gelen futbol oynamaya çalışıyor Valencia, İnş otobüscü Atletico'yu da geçip 3. bitirir ligi. Seneye Şampiyonlar Liginde daha güçlü kadro ile mücadele eder.

Nerdeeeen Nereyeeee

Bir zamanlar pilot okul,pilot kulüp gibi şeyler vardı.
    Bizim takımıda birileri böyle kullanıyor ama kim,neden anlamıyorum.

Sene 2007-2008 civarı David Silva,D.Villa,Mata gibi oyuncuları satıp yerlerine saçma sapan oyuncular alarak takımı 10 yıl geriye çekmişlerdi.
    Geçen sezon ayaklanıldı,takım top oynamaya ve maçlar kazanmaya başladı ve sene başında takımın bel kemiği, açık ara en önemli oyuncusu olan Otamendi'yi 44M'e sattılar.
    Buraya kadar herşey normal, bana kalırsa çok uçuk örnekler haricinde herkesin yeri doldurur ama Otamendi'den gelen 44M ve bizim başkanın verdiği paralarla kimler geldi derseniz,

30M Rodrigo
    28M Negredo
    21M Abdennour
    15M Joao Cancelo
    15M Andre Gomes
    ve
    Neville kardeşler

Şu saydığım adamlardan Andre Gomes dışında hepsini at,takım bir tanesini bile aramaz.Türk takımlarından beter yönetiliyoruz.

• https://www.youtube.com/watch?v=Qe0vc-iy_XY

• quote:

Geçmiş olsun beyler

Ama moral bozmak yok rövanşta Barcelona galibiyet sarhoşu olarak çok büyük ihtimalle yedek kadro ağırlıklı çıkacak maça belkide alt yapı oyuncuları sahada olacak çünkü takımın en iyi stoperi Mustafi cezalı durumda olmasınında etkisi olacaktır, en fazla 1 gol atabilirler ev sahibi olmanın avantajıyla taraftarı arkasına alarak iyi defans ve ani kontra atak çıkışlarla 9 gol atmak hiçte zor değ...
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equando -- 4 Şubat 2016; 10:06:35 >
  • quote:

Geçmiş olsun beyler

Valencia CF Taraftar Köşesi

Yeni transferimiz tanıdık gelmiştir heralde.

• equando kullanıcısına yanıt
    Gittiği yeri kurutuyor mu ne yapıyor anlamadım

@Asil Türk Kanı Olmadığımız yerde böyle konuşmak kolay tabi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Sherlock kullanıcısına yanıt
    bu valencia ya iki senedir cok beddua ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takım geçen yıl tam düzelmişti Şampiyonlar Ligi bileti dahi almıştı şimdi ne oldu da buralara kadar düştü.

• Canizares adamdır.
    Sahaya çıkan 11 adam arasında Canizares'in yarısı kadar değerli adam yok.

Edit:Adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equando -- 4 Şubat 2016; 17:51:31 >
  • Şu forumdan kura ile birini seçip Valencia'nın başına getirsek en fazla Neville kadar berbat olabilirdir heralde. Hala da istifa etmiyor yüzsüz herif.
  • Gary Neville'ı hangi akla hizmet böyle bir büyük kulübün başına getirirler ki? Koskoca İspanya'da adam mı kalmadı da bu acemiyi takımın başına getirdiler.
  • Takımın haline bak arkadaş,şamar oğlanına döndü

• Düşme potasına girdiler resmen. Neville için hala neyi bekliyor bu yönetim! Yine yukarıda bir arkadaş bahsetmiş koskoca İspanya'da harbi teknik direktör mü kalmadı!

• yorumcu reis
  • Bu gary neville yorumcu iken çok övülüyordu sosyal medyada..Fos çıktı.
  • Sonunda kazandı dünyanın en leş hocası.
  • Hayret kazandılar,hemde geriden gelip

• Neville kardeşler kumda oynasın.Galibiyete gram sevinmedim.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.