Şimdi Ara

Vakıfbank Platinum Plus / Platinum Plus Metal kartlar (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ZLBTSENWI6 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.871
Cevap
381
Favori
650.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HocM sadece çarpan farkından dolayı hakem heyeti kararıyla bana 9200 puan yattı ☺️

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt

Japonya hangi tarihte bende japonyaya aldım Çin'e de geçeceğim

• vet627 V kullanıcısına yanıt

Kurban bayramı hocam. 14-28 Haziran ama ben Çin geçmeyeceğim Japonya ya anca yeter zaten 2 hafta

sen Japonya kaça aldın ben Tokyo osaka 30 dan aşağı bilet bulamadığım için Kualalumpur aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendisgsm -- 23 Nisan 2024; 19:13:1 >
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt

Ben Ekim ayı için aldım 3 ay önce 25 bin TL ye. O zaman osaka için senden bilgi almam gerekecek

• chippinle istegelsin alışverişi yapsak olur mu acaba deneyen var mı

• merhaba arkadaslar ,

Evime en yakin market BIM ve isyerimde en yakin FILE var. Diger marketler icin arac kullanmak zorundayim. yasadigim yer boyle BIMPARA ve FILEPARA yi Anladgim kadariyla market alisverisinden saymiyor. Bunun icin bir cozumu yada fikri olan var mi ? tesekkur ederim

• Bu Vakıf'ın kartları Hepsiburada World karta vade farksız 9 taksit kampanyasına dahil gözüküyor ancak taksit seçeneği çıkmıyor nasıl iş yapıyorsalar anlamak güç. Trendyol içinde Albaraka ve Anadolu World kartlarını dahil etmişler ama Vakıf kapsam dışında bırakılmış.

Edit: Trendyol'da vade farksız taksit gelmiş artık taksitli alışveriş yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin0 -- 26 Nisan 2024; 8:39:37 >
  • selamlar. sonradan yüklenen süreli puanlarla ilgili bir grlişme yaşayan var mı? benim bugün son gün ama pek de bir bakiye olmadığı için harcamam da çok işe yaramıyor.

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,benim de market harcamasinda sayac işlemedi,sizin sonra düzeldi mi
  • gezginci06 G kullanıcısına yanıt
    benımde 4 market işlemedi
    3 tanesi tek işlemiş kayıtla alıcaz gibi görünüyor
  • metin0 kullanıcısına yanıt
    vakıfbanka bir talep oluştursak mı sence hocam HB ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaypatronu -- 26 Nisan 2024; 10:7:19 >
  • projist kullanıcısına yanıt
    Sayin ***, 8046840** numarali basvurunuz incelenmis olup BES odemeleri sigorta taksit kampanyasi kapsaminda taksitlendirilememektedir. Saygilarimizla B002
  • gezginci06 G kullanıcısına yanıt

Aynı gün farklı işyerleri işleöedi ancak farklı gündekiler işledi

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt

şartlarda böyle yazmıyor, itiraz edin bence

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt

Hepsiburada kaynaklı mı bilmiyorum ama Albaraka kartını test numarası ile denedim vade farksız 9 taksit yapıyor. Vakıf kartınında yapması lazım. Kayıt açsak iyi olur.

Anadolubank test numarası ilede denedim onda da 9 taksit yapıyor.

Edit: 05.05.2023 itibariyle anlaşma sonlanmış o sebeple taksit yapılamıyormuş. Vakıf zahmet edip tekrar anlaşma imzalarsa taksit o zaman yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin0 -- 26 Nisan 2024; 17:4:3 >
  • Bddk bireysel başvurum heyete sunulmadan reddedilmiş. Nedeni ne olabilir gönderenler neler yaptı yardımcı olabilir mi?
  • Sonradan katsayi nedeni ile gelen puanı silinen oldu mu arkadaşlar?
  • ilkerbb İ kullanıcısına yanıt
    Sanırım ben dahil kimse o riski göze almadı. Ben kullandım puanları silinir ihtimaline karşı.
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.