Şimdi Ara

VAKIF ÜNİVERSİTESİNDEN YATAY GEÇİŞTE ÜCRET ÖDEMESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar. Ben hasan kalyoncu üniversitesinden atılım üniversitesine yatay geçiş yapıcam. Yatay geçişim olduğu takdirde kalyoncudan ikinci donem ucretini almak için hangi yollari izlemem gerekli.Ya da atılıma kayıt yaptırıp ücretin yatmasini mi bekliyim Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen rahat ol onlar almasını çok iyi bilirler.
  • Güzeldi ama yeterli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz geç oldu ama ben yaşadığım kadarı ile bilgi vermeye çalışayım.Bende İstanbul Gelişim üniversitesinden Haliç üniversitesine geçiş yaptım.Geçiş yaptığınız üniversiteye kayıt yaptırdıktan sonra eski üniversitenize gidip '' xxxx üniversitesi rektörlüğüne , '' diye başlıyorsunuz dilekçe yazmaya isminizi , numaranızı , hangi bölümde okuduğunuzu belirtiyorsunuz.Hangi üniversiteye geçiş yaptıysanız o üniversitenin adını yazarak geçiş yaptığınızdan dolayı okumayacağınız dönemin xxx lira yı tarafıma iade edilmesini arz ederim diyerek yazıyorsunuz.Aşağıyada iban hesap no hesabın kime ait olduğunu yazıyorsunuz.İsim soyisim imza şeklinde ben muhasebeye vermiştim fakat başka okulda nasıl işliyor sistem bilmiyorum.20 gün sonrada verdiler parayı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.