Şimdi Ara

Vainglory için takım arkadaşı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyuna 2016 başladım fakat lag dan ve dengesiz oyuncular dan dolayı oyuna birkaç kere ara verdim. Bu aralar yine başladım fakat sıralama maçı atarken solo girmek kumar gibi oluyor. Zaman zaman saçma sapan insanlar geliyor. Sizde illaki karşılaşıyosunuzdur. Bu yüzdenden bende takım arkadaşı arıyorum beraber sıralama atabileceğim.

Şart olarak
    Sıralamasından(tier) ziyade takım düzenine dikkat eden rakip takımın yeteneklerini blocklayabilen(örnek olarak kosha nın ultisi)

İletişim;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASrosTOS -- 10 Ağustos 2017; 17:32:36 >

• Ekliyorum şimdi glavie ile supportun olabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betadan beri oynuyordum fakat Android tabletimin ömrü 3 ay öncesine kadar sürebildi, dolayısıyla zorunlu bir ara vermek durumunda kaldım. Şimdilik bütçe ayarlıyorum, yakın zamanda bir iPad Pro ile sahalara döneceğim.

En son tier 9 silverda bırakmıştım hesabımı artık 0 a düşmüştür ama bi 2-3 haftaya alışır sizlerle girerim. Mesajım burda dursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msb101

Ekliyorum şimdi glavie ile supportun olabilirim.

Gelen tüm istekleri kabul ediyorum genelde :)
    Nick in neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Betadan beri oynuyordum fakat Android tabletimin ömrü 3 ay öncesine kadar sürebildi, dolayısıyla zorunlu bir ara vermek durumunda kaldım. Şimdilik bütçe ayarlıyorum, yakın zamanda bir iPad Pro ile sahalara döneceğim.

En son tier 9 silverda bırakmıştım hesabımı artık 0 a düşmüştür ama bi 2-3 haftaya alışır sizlerle girerim. Mesajım burda dursun.

Konuda da belirttim zaten tier önemli değil benim için, iyi oynasan yeter :)
    (şuan POA yım kendinden yüksek sıralama da biriyle oynayınca çok daha seri kasarsın)

Bir ipad de ben almayı düşünüyorum 2-3 sene önce den kalma bir tabletim varda o da oyunu desteklemiyor... Bende telden oynuyorum mecbur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASrosTOS -- 14 Ağustos 2017; 17:4:51 >
  • Ben iPad Air 2 ile oynuyorum oyun cıktıgından beri. iPad’ler bu oyun için çok ideal. Nickimde MSB10 bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.