Şimdi Ara

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.157
Cevap
82
Favori
382.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 passatlar için kodlama var mı ? İlla vardır da göremedim. Biliyorsanız neler olduğunu yazarsaniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Bende 2012 1.2 jetta sahibiyim. Bütün foruma baktım ama kimse net birşey söylememiş. ?Kodlama işlemini ANKARA'da yapabilecek bi yer yok mu?Bilen veya yapan varsa yardımcı olur musunuz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelihG

2012 passatlar için kodlama var mı ? İlla vardır da göremedim. Biliyorsanız neler olduğunu yazarsaniz sevinirim.

Sorum hala gecerli.

• Herkese merhaba 2011 polom var vag com la ilgili kablo ve programı nerden alabilirim

• Sahibinden e bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kodlamaları istanbulda yapan varmı acaba? en azından birine hayrımız dokunur. ücretler ne kadar? mesela 8 tane kodlama var yaptırmak istediğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekren

kodlamaları istanbulda yapan varmı acaba? en azından birine hayrımız dokunur. ücretler ne kadar? mesela 8 tane kodlama var yaptırmak istediğim.

Aracınız nedir ?
  • Bnim degil arkadasimin arac. Tiguan.

• Passat 3c+ diye belirtilmis ama, gittigidiyor'da 93-2010 arasi kodlama yapilabilecek bir urun var 150 tl degerinde, dogrumudur bu yazilan acaba? Bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim, 2004-2005 passat alicamda.

• 2000 model seat toldeo aracımda bu hatayı aldım. 01179 - Incorrect Key Programming . hatayı sildim yine geri geliyor. kumandanın çalışmasında sorun yok. Çözümü nedir acaba.
  • Selam arkadaslar sorularima cevap bulamadim umarim yardimci olan cikar.Aracim 2009/02 Model Golf 6 Comfortline TDI 2.0.

Aracimda geri vitese takinca sag aynanin asagiya inmesi var sadece baska ozellik goremedim..

Aracimda ne gibi ozellikleri actirabilirim ve Istanbulda yardimci olacak arkadaslar varmi. Almanyadayim 23 Agustosta Istanbula gelicem simdiden tesekkurler.
  • Kimse yokmu forumda arkadaslar ? Sorum halen yanit bekliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janibol

Kimse yokmu forumda arkadaslar ? Sorum halen yanit bekliyor..

Demek Almanyadasın bu işin üstadı orada Yasin arkadaş topiği başından sonuna okursanız aracınız ile ilgilineler yapılabilir anlarsınız.
  • Merhaba arkadaşlar. Aracım 2012 Polo Gti. Aracımda bi xenon, cam tavan ve yağmur sensörü mevcut. Aracıma vag-com uygulamalarıyla neler yaptırabilirim.
    Yaptırmak istediklerim Geri vitese taktığımda sağ aynanın aşağıyı göstermesi, ön sinyalleri %20 - 30 seviyesinde açmak. Ve mevcutsa kapılar kilitlendiğinde ve açıldığında alarm sesi gelmesi. Yardımlarınız için teşekkürler.
  • Güzel konu herkesin emeğine sağlık

İzmir'de Vag-com cihazı olup yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum aracıma bağlayıp hata tespiti ve diğer özellikleri biraz kurcalamak istiyorum

POLO 6N 96model aracımda neler yapabiliriz acaba bilgisi olan varmı? İnternette hiçbir bilgi yok bu modelle ilgili
  • vag 11.11.3 için kodlama için yardım edecek varmı? 2012 polo bm
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak11

vag 11.11.3 için kodlama için yardım edecek varmı? 2012 polo bm

yokmu kimse :(
  • Xds açıp tecrübe edebilen oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: corail

Xds açıp tecrübe edebilen oldu mu acaba?

hiç güzel olmuyor :( yokuş yukarı çıkarken direksiyonu tam kırdığınızda xds çalışıcam diye araba kendini kasıyor bi lastik dönüyor diyeri dönmüyor falan içiniz acıyor ben scirocco da açmıştım ama kapattım....

yeni kablo mevcut elimde 11.11.3 isteyen varsa iletişime geçsin

http://forum.donanimhaber.com/m_66888633/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66888633

quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Passat 3c+ diye belirtilmis ama, gittigidiyor'da 93-2010 arasi kodlama yapilabilecek bir urun var 150 tl degerinde, dogrumudur bu yazilan acaba? Bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim, 2004-2005 passat alicamda.

ben 90 liraya satıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pearlb -- 14 Ekim 2012; 0:13:03 >

• Bilgiler için teşekkürler çok faydalı bir konu olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerbaris -- 16 Ekim 2012; 11:39:02 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.