Şimdi Ara

v8 golden (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sürrealist uyducu S kullanıcısına yanıt
    Peki arkadaşım son kez sorum olacak tarafsizca 200 tl civarına hangi cihazı onerirsin? Goldmaster Spark 1200 mantiklimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürrealist uyducu S kullanıcısına yanıt
    sen ne ayaksın olura olmaza bilirbilmez cevaplar yazıp milletin kafasını karıştırıyorsun .

gümrük sınırı 75usd .
    500usd mal dahi olsa ne olacakki en fazla 100usd vergisi tutar . milletin kafasını karıştırıp durma .

@modakaya nı getirdiği Openbox v8 , hem RAM hemde ROM vede CPU olarak redline 7000'i üçe katlar.
    Ayrıca Redline 7000 330 tl .
    Türkiyede hiç bir firma hiç bir ürünü %150 kar yapmadan satmıyor .

bu arada @modakaya bu bölümde satış yapamassınız bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cugulo -- 19 Nisan 2016; 10:22:26 >
  • 500$ mala 10 dolar fatura kestirilse yanarmışız .
    Duyanda cinayet işledik sanacak .
  • Bu uyducu amma uyduruyo ya yok ömür boyu garantiymis yok falan filanmış .
    Yok yakalanırsak yanarmışız, gülmeden öldüm yaw.
  • foruma 6 nisanda yeni girmiş .. daha öncede banlamış üye olabilir . bir yandanda mesaj sayısını artırmaya çalışıyor .
    Buna benzer adamlar yüzünden yazdıklarımızda anlaşılmaz oluyor .
  • cugulo C kullanıcısına yanıt
    Kardeş haklısın adam cihazını satma derdinde gibi. Arkadaşım peki senin 200 Tl civarına ne tavsiyen olur? Çok daraldim bu işten kafa karıştırıcı çok yazı var nette. Yardımlarını bekliyorum.

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Hocam .buralar satıcı ajanı kaynıyor .
    U4 quad Android siparişim var .106$.... 15 güne gelir .çok gelmez ise bekle test edeyim .
    Ben satmam linkleri verebilirim . bu cihazdan umutluyum .
    k1 plus Android kumandaları arızalı çıkmış . son durumu bilmiyorum 65$ fiyat.
    iç piyasada neta 6400 fiyatına göre iyi .STi işlemciler net görüntü veriyor .
    baktığın spark da iyi gibi STi işlemcili ise iyidir .ancak bu cihazlar biraz eski kaldı gibi . teknolojide çok hızlı değişim var .

Televizyonunda önemli tam marka model yazarsan önerilerde bulunabilirim .
    Piyasa toz duman haklısın . banada kafayı sıyırtılar

Bu arada aliexpress de freesat 7 gördüm 30$ ucuz seçenek . 42 inc TV ye kadar iş görür .

powervu .. uydudan güncelleme vs hikaye . boşa zaman kaybı .
    yıllık 10usd cccam cline satıyorlar çinliler . gerisi boş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cugulo -- 19 Nisan 2016; 13:41:58 >

• Android uyduları almayın diyorlar bende birsure arastirdim sonunda tvbox aldim tronsmart aw 80 modelini almistim gecenyil aldim cok memnun kaldim hic sorun çikarmadi .size tavsiyem alirsan iz linux tabanli uydu cihazi almaniz android alacak tek sistemli tv box almaniz kolay gelsin. Bu yazılan çizilenlere dayanarak söyluyorum.
  • modakaya M kullanıcısına yanıt
    daha önce satılan androidlerden farklı U4 quad .Hisilicon işlemcisi var . son bir deneme yapayım dedim
    TV BOX + Enigma2 almak akılcı .
    sınırlı bütçelere k1 plusun kumanda sorunu çözülürse uygundur .
  • cugulo C kullanıcısına yanıt
    4~5 senelik cihazlar banada çok eski geliyor Android niye tutulmadı bende anlamıyorum. Tüm tellerde var halbuki. O da linux temelli. Beklerim üstad incelemeni Hemde 4 gözle

• Android aslinda cok tutuldu ozellikle 5 yil icinde baya yol katetdi uydu isinde tutulmadi oda sistemden kaynakli deyil sanirim mesala adam tek cihaza iki sistem koymuy bir tusa basiyosun cihaz acilib kapaniyo sana android bir tusa basiyosun acip kapaniyo sana uydu buda pek kullanicilari tatmin etmiyo sonucda ikisi ayni tabani kullaniyo ama dvb2 .dvbs2 tuner hatası aldıgini ve acikcasi istiktarli calismadigini soyluyolar ben kendim alib denemedim ama alanlar hep sikayetci cigulo arkadasinda dediyi gibi alacaksan tvbox+ linux tabanli enigma2 alacan bakacan keyfine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cugulo

daha önce satılan androidlerden farklı U4 quad .Hisilicon işlemcisi var . son bir deneme yapayım dedim
    TV BOX + Enigma2 almak akılcı .
    sınırlı bütçelere k1 plusun kumanda sorunu çözülürse uygundur .

Tv ekranin yansimasindanmi tam cozemedim anca bukadar net ceke bildim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• C: 1.tvsnake.com 22800 rghW6Q mgxDHk bu adresin verildiğini var sayarsak

Sunucu Adresi :1.tvsnake.com
    to port :22800 (veya liman deneyerek bulursun )
    User :rghW6Q ( galiba kimlik yazıyor)
    password :mgxDHk

Diğerlerini boş gecersin
  • quote:

C: 1.tvsnake.com 22800 rghW6Q mgxDHk bu adresin verildiğini var sayarsak

Sunucu Adresi :1.tvsnake.com
    to port :22800 (veya liman deneyerek bulursun )
    User :rghW6Q ( galiba kimlik yazıyor)
    password :mgxDHk

Diğerlerini boş gecersin

Eyw kardesim aksam denerim sonucu bildiririm burdan. Yanliz toport. Oynama yapamiyorum .yanı kumandayla ustune gelmiyo tıklanmıyo.olnazsa ftp yle baglanmayı deniycem.

Yeni yazılïm vermisler. Yazilim desteyi baya iyi gibi ilerleyen gunlerde tam belli olur.

http://www.freesat.cn/1.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modakaya -- 20 Nisan 2016; 13:48:47 >

• o halde
    liman ::22800 olacak :-)
  • quote:

o halde
    liman ::22800 olacak :-)

Birde şu var bu cccam menusu bütün cihazlarda gizlimi

benim cihazı bir videoda gordum kotlayarak cccam menusu ortaya çıkıyor

Bende aynı şekilde yapiyorum cccam menu çıkıyo ama

Cihazi kapatip acinca yada farkli bir menuye girince

Cccam menusu kayip oluyor bu normalmidir .

Yoksa cccam menusunun sabit kalmasi icin farkli bisemi yapmak gerekiyo.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • her cihazın özeliği farklı . cccam bir kere verileri girersin işin biter .
    şifreli girilen menu bir daha şifre girmeden açılmaz .
    açılıp duruyorsa . cihazın yazılımı arızalıdır .
    uzaktan bir şey söylemek zor
  • quote:

Hocam .buralar satıcı ajanı kaynıyor .
    U4 quad Android siparişim var .106$.... 15 güne gelir .çok gelmez ise bekle test edeyim .
    Ben satmam linkleri verebilirim . bu cihazdan umutluyum .
    k1 plus Android kumandaları arızalı çıkmış . son durumu bilmiyorum 65$ fiyat.
    iç piyasada neta 6400 fiyatına göre iyi .STi işlemciler net görüntü veriyor .
    baktığın spark da iyi gibi STi işlemcili ise iyidir .ancak bu cihazlar biraz eski kaldı gibi . teknolojide çok hızlı değişim var .

Televizyonunda önemli tam marka model yazarsan önerilerde bulunabilirim .
    Piyasa toz duman haklısın . banada kafayı sıyırtılar

Bu arada aliexpress de freesat 7 gördüm 30$ ucuz seçenek . 42 inc TV ye kadar iş görür .

powervu .. uydudan güncelleme vs hikaye . boşa zaman kaybı .
    yıllık 10usd cccam cline satıyorlar çinliler . gerisi boş .

Tv Samsung 46H7000 üstad. Tv de dahili uydu alicisi var ama ben belgesel kanalları izlemek istiyorum türkçe olarak oda Powervu da var gözüküyor. Bulunduğum yerde Teledunya Uydunet olsa direk alacam ama altyapi yok. Valla kararsizliktan bıktım aslında bir an önce bişey bulsam alacam. Kafayı cizecem artık. Yardımlarını bekliyorum.

• emurat E kullanıcısına yanıt
    hocam iş güç sahibi isen powervu ele amatör işi . zamanın bolsa hergün key yükle .. olacak şey değil.
    powervu cisco cihaz alsan 1000usd fazla .
    cccam de türkçe kanallar azaldı .. thor 1E de sadece bbc ve history var .
    history türkçe vu+ sorunlu goldmaster 1090 ve yine türkçe sorunlu .STi cihazlarda enigma2 ile türkçe açılabiliyor .
    hotbird de 5 adet türkçe belgesel var . açılabilen belgeseller kanallar ingilizce ağırlıklı .
    powervu kodi iptv tamamı can sıkıcı şeyler . apple TV Box ile yeterli kotan varsa bazı gelgesellere baka bilirsin.

Filbox u düşünüyordum bir ara oda artıracağına bazı belgeselleri elemiş .

ucuz seçenek K1 plus android . yine ısı sorunu yaşıyormuş kumanda vs sorunlu .

Televizyonunda CI modul var alacağın reciverde buna gerek yok .
    sti spark veya neta 6400 sana uyar . acele etmezsende benim u4 quad bir gelsin hele .cihaz yeni bir takım bugları varsa düzeltiyorlar .

• Dun uzun ugraslarim sonucu calisan cccam server bulub manual olarak girdim denedim calistira bildim polsat pakadi açık şuan .
    Ama pc den cihazima baglanmayi birturlü yapamadim modeme girip ip adresini de aldim ama bağlamadim programla alakali olabilirmi iki program denedim olmadı baglanmiyo.flash xp diye bir pro baska pro denemek istiyorum birkac onereceyiniz pro varmi acaba.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.