Şimdi Ara

GUERLAİN L’HOMME İDEAL EDT- ROCHAS MAN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
20
Favori
20.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Zonguldak İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abercrombie nerden alındı ? faturası varmı ?
  • redkiwi kullanıcısına yanıt
    Forumdan Serkan Utebay arkadasimdan bond no 9 ve serge.lutens chergui karsiligi takasla geldi.sanirim yurtdisi Sephora magazasindan alinmis.fatura ve kutusu yoktur.bir miktar kullabdigim icin kaliciligi ve kokusu tas gibidir.Bu konuda ozel bit merakim oldugu icin orjinalliginde sorun yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 4 Nisan 2014; 20:55:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gio varmıdır?
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Yok hocam.Armani code ve diamonds for men var..

• 1 ad. 30 ml TOM FORD TOBACCO VANILLE dekant eklendi.220 tl dir,,pazarliksiz ve kargo aliciya aittir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 19 Nisan 2014; 12:52:23 >
  • 2 Ad. Kapalı kutu Guerlain extreme satildi..48 ml kadar kutulu c.dior eau savuage extreme intense eklendi..100 tl ..

• Comme des Garçons Orginal EDP ve Narcisso >Rodrigez For him Musc Collection EDP 15 ml eklendi ....2 tane edp ve etkileyici koku...
  • Comme des Garçons EDP , Narciso Rodrigez Musc Collection dekant,Solo Loewe Absoluto dekant ve Serge Lutens Fille en Aguilees dekantlar Ugur hocam la takaslandı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 19 Temmuz 2014; 1:47:51 >
  • Creed Aventus dekant eklendi

• yeni dekantlar eklendi ..8 ml by Killan -Back to Black , 7 ml Creed Royal Oud ...
  • orjinal sıfır şişeden olmak üzere 15 ml kadar Serge Lutens in en güzel kokusu Fille en Aiguilles eklendi..duruma göre 30 mlye kadar dekant hazırlayabilirim..1 ml =5.5 TL ...
  • SERGE LUTENS FILLE EN AIGUİLLES orjinal şişeli kutulu olarak verilecektir..satış fiyatım :250 tl dir

Serge Lutens Un BOis Vanille orjinal şişeden maximum 15 ml dekant verilecektir..1ml=5 TL
  • CREED AVENTUS 1 ml=5.50 TL -4 ml
    SERGE LUTENS ARABİE (8 ml dekant şişesinde) ----Satış Fiyatım :40 TL
    SERGE LUTENS -FİLLE EN AİGUİLLES-- 1 ml =5.5 TL-- 4 ml
    BY KİLLİAN -BACK TO BLACK ( 8 ML dekant şişesinde)---Satış fiyatım :70 TL
    CREED ROYAL OUD (7 ML dekant şişesinde) -----Satış Fiyatım : 35 TL

bu miktarlar aerismis nickli arkadaşımıza rezervedir..Allah nasip ederse p.tesi sabah yola çıkacak bu kaliteli kokular.. :)

İLAVE : pafümler hazırlandı dekant şişelerine konuldu fakat arkadaş bana geri dönmedi...bu şekilde beklemede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 12 Ağustos 2014; 17:38:41 >
  • İSSEY MİYAKE l'EAU POUR HOMME SPORT 100 ml -kalan 98 ml kadar eklendl..fiyat 100 tl dir....
  • Creed Aventus siseli kutulu eklendi.yaklasik 50 ml fiyat 275 tl

• merhabalar. chanel bleu kalmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

merhabalar. chanel bleu kalmadı mı?

maalesef hocam
  • Serge Lutens ler şişeli kutulu eklendi..
  • HERMES TERRE D'HERMES PURE PARFUM EDP (sadece dekant verilecek) eklendi ..
  • Çok değerli dürüst bir arkadaşımızdır kendisine burdan çok teşekkür ediyorum saygılarımla

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.