Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.029.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sarf malzemeye para harcamak istemiyorsanız Electroluks ultraperformer ZUP 3820 kesinlikle bunu tavsiye ederim.

Electroluks ultraperformer ZUP 3820

Emiş gücü çok yüksek, tek elle başlığı yerden ayıramıyorsunuz. haznesi tek elle çıkarılıp kolayca boşaltılıp tek elle yerine konabiliyor.. Torba yok su yok toz filtresi yok... çok pratik ve çok çok güçlü.. sesi de düşük denebilir (kitaba göre daha düşük desibel yazanlardan daha az geliyor sesi) üstelik ufak ve derli toplu bir makine, yer kaplamıyor kolay sürükleniyor.. deve yükünde 500 TL şu sıralar.. alın pişman olmazsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müverrih -- 23 Kasım 2013; 9:53:06 >

• Müverrih M kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkür ederim ama kıydım paraya Dyson DC37 Allergy aldım :)
  • Müverrih M kullanıcısına yanıt
    http://www.n11.com/electrolux-ultra-performer-zup-3820b-elektrikli-supurge-P16341677

490TL ve Ücretsiz kargo. Kuponunuz varsa dahada uyguna gelebilir. Satış sorumlusu benim, sorunuz varsa yardımcı olabilirim
  • quetm kullanıcısına yanıt
    BKS 3210 Eco Sphere
    259 tl
    Teknik ÖzelliklerMotor Gücü ( W ) : 1200
    Emiş Gücü (W) : 350
    Toz Kapasitesi ( lt.) : 5.5
    Ses Seviyesi (dBA) : 74
    Toz Torbası Dolum Göstergesi : Var
    50 tl ya turbo fırça alırsınız.
    turbo fırça halıdaki kılı tüyü hemen toplar.
    1200 watt enerji tüketiyor.faturadanda tasarruf edersiniz.
    iki modelide mağazada deneyin.kafanıza atanı alın.
    ben netten alışvriş yaparken önce adresi ve sabit iş teline bakarım.arar ilgi seviyesii test ederim sonra sipariş veririm.bana güvenilir geldi site.fiyat da çok iyi
    TURBO FIRÇA SÜPÜRGE MARKETDE VAR.Universal marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli öğretmen 1 -- 23 Kasım 2013; 21:24:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ktothek

merhaba bu baslik altinda yazilan bir cok yaziyi okudum. netice olarak asagidakilerden hangisini onerirsiniz. benim yazilanlardan cikarttigim siralama su sekilde:

1, Nilfsk Extreme Hygenic
    2. Miele S8390
    3. Philips 9170
    4. Miele S8320-S8330
    5. Nilfsk Extreme Eco

Ben şahsen simens z5 öneririm.ultra hepa filitreli 3 ödüllü makina.ist.bilişimde 425 tl
  • emekli öğretmen 1 E kullanıcısına yanıt
    ilgi alakaniz icin tesekkur ederim.. sonucu da paylasirim yakinda burda :)
  • Arkadaşlar merhaba , toz torbalı süpürge süpürge arayışı içerisindeyiz. Evde hayvan beslemiyorum evde alerjisi olan da yok. Ürün olarak rowenta 5921 modelini düşünüyordum ama bugün alışveriş merkezinde denememde emiş gücü düşük geldi. Bu süpürge dışında öneriniz ne olur
    Cevaplarınız için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az once BKS 3210 Eco Sphere aldim emekliogrtmen1 tavsiyesiyle..

tesekkurler...
  • Evde 2 kedimiz olduğu için Turbo fırçalı bir süpürge makinası almak istiyoruz. Geçende tesadüfen Philips performer proyu gördük bir mağazanın vitrininde ve inceleyelim dedik eşimle. Girdik içeri, sıfır kutu açtı teşhirdekinin turbo başlığı olmadığı için. Turbo başlığı taktı çalıştırdı ilk 30 saniye herşey çok güzeldi derken turbo fırça kilitlendi. Satıcı uzun uğraşı sonrası turbo fırçayı tekrar hareket eder hale getirdi ancak fırça makinaya takınca bir daha dönmedi. Bi tane fakir şarjlı turbo fırçalı makinamız vardı 3-4 kez çalıştı bozuldu turbo fırçası.

Bu turbo fırçaların hepsi böyle nazik aletlermidir? Bu kadar kolay mı bozuluyorlar? Bir de topiği okurken bu parçalara garanti verilmediğini gördüm hepten soğudum bu işten..

Turbo fırçanın elektrikli ya da vakumla çalışması ne fark ediyor? Süpürgemarketimde satılan ve vakumla çalışan başlığı alsak iş görür mü mesela?

• Piyasa genelinde 300 500 aralığında çokça satılan süpürgelerden birkaç tanesini alıp memnun kalmayan biri olarak 1000 TL bütçeyle "bir kere alayım adam gibi birşey olsun" düşüncesine gelmiş bulunmaktayım..

Evde adı konmamış bir alerji sıkıntısı mevcut..Okuduklarıma göre Dyson,Miele,Electrolüx,Nilfisk olarak gidiyor sıralama..Servis yedek parça vs gibi kriterleri de göz önüne alırsak nasıl bir sırlama yapmalıyım ve nasıl bir model seçmeliyim (torbalı torbasız vs) ..?
  • *KFY* kullanıcısına yanıt
    Sizinle aynı düşünecelerle ve de oğlumun alerjisi nedeniyle iyi bir süpürge arıyordum ve sonunda 1099 TL'ye Dyson DC37 Allergy aldım.

Hanımın söylediği "şimdiye kadar aldığın tüm elektrikli aletler arasında en iyi şey bu."

Gerçekten müthiş makine, malzeme kalitesi olsun görünüşü olsun bir başka...

Ama asıl önemli olan halılardan çıkan toz. Süpürüyorsunuz, temzilendi derken peşine bir daha süpürseniz yine bir sürü toz çıkıyor. Halının diplerindeki tozları bile çekip alıyor. Ve temizlemesi de çok kolay.

Malzeme kalitesi, pratik kullanımı, ömür boyu sıfır malzeme parası (torba ve filtre derdi yok) ve de alerji için en iyisi olmasından dolayı verilen parayı sonuna kadar hak ediyor.

Bütçeniz el veriyorsa hiç düşünmeden alınç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat2000 -- 27 Kasım 2013; 9:54:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quetm

az once BKS 3210 Eco Sphere aldim emekliogrtmen1 tavsiyesiyle..

tesekkurler...

İyi günlerde kullanın.Eşiniz memnun kaldımı makinadan?İnceleme yazısı yazarsanız memnun olurum.
  • mustakbel esim diyelim sozlum yani.. aldik makinayi ama, urun bugun kargolanacakti yarin gelir buyuk ihtimalle... sizin icin gerekenleri sorarim artik.. iyi gunler..
  • mat2000 kullanıcısına yanıt
    değerli hocam hayırlı olsun dyson makinen.ben de almayı düşünüyorum..1099 a nerden aldın bilgilendirirmisin...teşekkürler...
  • Ben de merak ediyorum uyguna nerden alınabilir dc 37 diye. Bedavacim.com.tr sitesindeki alınabilir mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eymat E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

1099 TL'ye istanbulbilişim'den aldım. Garantisi 5 değil 2 yıl ama sırf 3 sene garanti için 400-500 TL fark vermenin bir anlamı yok.

Bu makineler kolay kolay arıza yapmaz, yapsa bile 2 yıl bittikten sonra servis ücretli bakıyor. En pahalı parçası motoru o da 200 TL'ye değişiyor. Yani gidip 400-500 TL fazla vermenin bir anlamı yok bence.

İstanbulbilişim 30 TL zam yapmış şu anda 1129 TL'ye satıyor. (Ben 1099'a aldım hemde paraf'a 16 taksit yorulmadan öderim.) Ve makine 1 günde Samsun'a geldi.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/dc37-allergy-dyson-supurgeler-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,34076.html

• Ankara'da oturan arkadaşlar için Kentpark ve Batıpark Mediamarkt doğum günü şerefine yarın Miele S 5211 Elektrikli süpürge 379 TL'den satılacaktır. Eğer Ankara'da oturuyorsanız ve elektriklisüpürge ihtiyacınız varsa bu fırsat kaçmaz derim.
  • mat2000 kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun, güle güle kullanın..
  • Teşekkürler, ben bir kaç ay evvel almıştım.
  • Fakir Commander 2400 Cyclonic süpürge kullanan varmı arkadaşlar? Fiyat 242 tl ye alabilirim ? Eğer kulanan varsa yorum yaparsa sevinirim ?

Filtreleri nasıldır ? Kısa sürede değiştirmek gerekir mi ? Çekiş gücü nasıldır ?

http://www.hepsiburada....m2400&categoryId=155123
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.