Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.029.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam z8870'e niyetlenmiştim galeribeyaz sitesini aradım turbo fırça elektrikli mi değil mi diye malesef vaum gücüyle yani hava akışıyla çalışıyormuş.
    o zaman zus3390 modeli de öyledir diye tahmin ediyorum. hepaonline sitesi elektrikli fırça yazmış halbuki oraya
    kafam iyice karıştı. Miele'de elektrikli turbo fırça var yazıyor. bi de onları mı araştırsam ne
  • Alatest.uk sitesi elektrolux 3390 a vasat bir puan vermiş. Bu süpürgenin iyi puanlar aldığı test var mıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Rowenta RO5921 aldım. Daha ulaşmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycg61

Alatest.uk sitesi elektrolux 3390 a vasat bir puan vermiş. Bu süpürgenin iyi puanlar aldığı test var mıdır.

puanı veren alatest.co.uk sitesi değil, kullanıcı yorumlarına göre verilmiş. 2 kişi 2, 1 kişi 5 puan vermiş ortalama 3 puan.
    z8870 modelini arattığımda iki tane z8870 çıkıyor ve ikisinin puanları aynı değil. biri 4,2 diğeri 5.
    puanlama çok güvenilir değil sadece 3 kişinin verdiği yorumlarla olmaz diye düşünüyorum
  • electrolux kullananlar sizlerden haber bekliyorum. z8870 modeli turbo fırçalı değilmiş ucunda sadece gırgır var elektrikli değil yani
    hepaonline sitesi zus3990 için de elektrikli demişti fakat şimdi pek inanamadım onlara da. turbo fırça dedikleri havayla dönen gırgırmış
  • electrolux le filan ne ugrasıp duruyonuz süpürgenın kralı rowenta 8221..haa daha ii.si dıyosanız 1500 tl ye dyson alın kafın keyfınıze..
  • Philips süpürgelerden almayı düşünüyorum, başka marka düşünmüyorum. Ancak Philips'in Marathon modeliile Power Pro modeli arasında kaldım. Marathon FC 9205, FC 9225 veya Power Pro FC 8761, FC 8766 modelleri arasından seçim yapacağım anlayacağınız. Power Pro yeni ürünüymüş. Hangisininden daha memnun kalırım?
    Marathon mu Power Pro mu? Arasındaki farklar nelerdir? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

Philips süpürgelerden almayı düşünüyorum, başka marka düşünmüyorum. Ancak Philips'in Marathon modeliile Power Pro modeli arasında kaldım. Marathon FC 9205, FC 9225 veya Power Pro FC 8761, FC 8766 modelleri arasından seçim yapacağım anlayacağınız. Power Pro yeni ürünüymüş. Hangisininden daha memnun kalırım?
    Marathon mu Power Pro mu? Arasındaki farklar nelerdir? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler...

arkadaslar philips 9310 silent star modeli bugun viaportta indirimdeydi. karaca store outlette philips 9310 sadece ve sadece 300 lira
    supurge alcaklar yetissin yarin son gun
  • Elekrolux 3970 ile Miele yi yanyana calistirinca bariz ses farki ortaya cikti. Miele daha yeni model cikarirsa belki tercih edilebilir AMA su an İcin Electrolux tercih edilmeli. Daha Uzun omurlu diye daha fazla gurultu cekilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dyson alamıyosanız alacagınız ondan sonraki ürün rowenta 8221 dir..
  • Yeni aldığım RO8221'i birkaç sefer kullandım. İzlenimler:

Çok sessiz. Daha sessiz bir süpürge olamaz sanırım. Çekiş gücü yeterli. İyi temizliyor. Dışarı verdiği hava tertemiz. Malzeme kalitesi süper. Ama başlık tasarımı çok kötü. Halıda sadece kendinize doğru çekebiliyorsunuz. Kesinlikle itilmiyor. Parkeye de komple vakumlayıp yapışıyor, hiçbir yöne itilmiyor çekilmiyor. Zaman bulabilirsem başlığın altında pense ve bantla modifikasyon yapıp deneyeceğim. Bu haliyle temizlik yapmak eziyet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhandemirhan

Yeni aldığım RO8221'i birkaç sefer kullandım. İzlenimler:

Çok sessiz. Daha sessiz bir süpürge olamaz sanırım. Çekiş gücü yeterli. İyi temizliyor. Dışarı verdiği hava tertemiz. Malzeme kalitesi süper. Ama başlık tasarımı çok kötü. Halıda sadece kendinize doğru çekebiliyorsunuz. Kesinlikle itilmiyor. Parkeye de komple vakumlayıp yapışıyor, hiçbir yöne itilmiyor çekilmiyor. Zaman bulabilirsem başlığın altında pense ve bantla modifikasyon yapıp deneyeceğim. Bu haliyle temizlik yapmak eziyet.

5921 DAHA SESSİZ 62 DBA SESE SAHİP.AMA BAHSETTİĞİNİZ ÜRÜN KENDİ SINIFINDA OLDUKÇA SESSİZDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
  • PHILIPS FC9071/01 elektrikli süpürge; 2000 Watt , 450 watt emiş gücü, Hepa 13 filtreli, 76 desibel sesi var, 3lt. toz torbalı ve 279 TL.

Saygıdeğer uzman arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Nasıldır, kullanışlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

quote:

5921 DAHA SESSİZ 62 DBA SESE SAHİP.AMA BAHSETTİĞİNİZ ÜRÜN KENDİ SINIFINDA OLDUKÇA SESSİZDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

5921 kullanıyoruz ve iki insan konuşurken çıkan seste dahi çalıştığını duymanız zor

Edit : Cümlede anlatım bozukluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cezayirli -- 8 Ekim 2012; 17:47:30 >

• Philips'in bir süpürgesini alacağım. Marathon FC9205 mu yoksa Power Pro FC8766 modelini mi alayım. Lütfen yardımcı olun.
  • Merhaba arkadaşlar çok acil tavsiyelerinize ihtiyacımız bulunmaktadır lütfen acil yardımcı olursanız çok memnun oluruz.

Evimizde persian cinsi bir kedimiz bulunmakta ve bol miktarda tüyleri dökülmekte olup, Ayrıca tam 1 Haftalık yeni doğan bebeğimiz mevcuttur. Şimdi bebeğimizin ve bizim sağlığımızı koruyabilecek acil bir elektrikli süpürge arayışı içerisindeyiz. Animal modelleri inceledim ama dyson gerçekten çok pahalı bunun yanı sıra turbo başlığı + olması ile beraber görsellik ve kullanımı bakımından Rowenta RO8221 Silence Force Extreme Cyclonic modelini satürn mağazasında inceleme fırsatı bulabildim ancak burada bazı arkadaşların açıklamaları ve yansıttığı fotoğraflar sonrasında iyice kafam karıştı ve kararsız kaldım.

Evimiz tamamen parke kaplı olup üzerlerinde genellikel yolluk bulunmaktadır sadece tek bir odamızda shaggy halı bulunmaktadır. Güzelce tüyler ve tozları hapsedecek sessiz çalışacak sulu susuz hiç farketmez yeterki uzun yıllar sorunsuz bir şekilde keyfini sürebileceğimiz bir makina tavsiyesine ihtiyacımız bulunmaktadır.

Bütçemiz 700 tl civarı kadardır. Rowenta RO8221 Silence Force Extreme Cyclonic netten araştırmalar neticesinde 560 tl ye kadar bulmuş bulunmaktayım.

Şimdiden çok teşekkür ederiz. Bebişimizin sağlığını lütfen gözardı etmeyiniz.

• Merhaba arkadaşlar.

Astım ve alerji için kuru ve torbalı elektrikli süpürge almayı düşünüyoruz. Electrolux kullandık ama sürekli parçaları kırılıyordu ve parçaları garanti kapsamında değildi.Aksesuara giriyormuş. Süpürgeyi 690 TL ye almıştık sürekli kırılan aksesuarlar ise 700 TL yi bulmuştu :D Başlık 120 TL Hortum 90 TL filan yeni electrolux süpürge parasını çıkarttı :) Astım ve alerji için electrolux den baska ürün yok gibi. Böyle sorunlar ile karşılaşınca electrolux den soğuttular. Acaba yeni ürünlerin de bu sorunlar giderilmiş midir? Bu sorunları saymazsak mükemmel bir süpürge. Emiş gücü olarak her yönden çok güzeldi.

Arkadaşlar sizler hangi ürünleri tavsiye edersiniz(Marka-Model)? Kullandığınız ürünler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.

Beğendiğim ürünler :

Sizce bu site güvenli midir? (Kredi Kartı İle 12 Taksitle Almayı Düşünüyorumhttp://www.hepaonline.com/)

http://www.hepaonline.com/alerji_astim_pet_elektrikli_supurge_elektrik_supurgesi.php

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/BSG8PRO1.html?source=browse

http://www.hepsiburada.com/liste/electrolux-ultra-silencer-zus-3970-p-1800-watt-elektrikli-supurge/productDetails.aspx?productId=eveleczus970p&categoryId=155123

http://www.hepsiburada.com/liste/siemens-x60-extreme-power-elektrikli-supurge-vsx6xtrm/productDetails.aspx?productId=evsievsx6xtrm&categoryId=155123

Yukarıdaki ürünler sizce nasıl?

Yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: molnet

Astım-alerji için kullanılabiliyor mu bilmiyorum ama Mielenin s5281 MedicAir diye bir modeli var. Hepa filtre, başlığında hijyen sensörü vs. bulunduruyor. Bir inceleyin isterseniz.

Sağlamlık konusuna gelince, ürünlerin nasıl test edildiğini gösteren şöyle bir video yayınlamışlar:

• quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

quote:

Orijinalden alıntı: molnet

Astım-alerji için kullanılabiliyor mu bilmiyorum ama Mielenin s5281 MedicAir diye bir modeli var. Hepa filtre, başlığında hijyen sensörü vs. bulunduruyor. Bir inceleyin isterseniz.

Sağlamlık konusuna gelince, ürünlerin nasıl test edildiğini gösteren şöyle bir video yayınlamışlar:

Teşekkürler.

Ürün gerçekten sağlam görünüyor.

Bir türlü karar veremedim Electrolux, Miele, Bosch, Nilfisk Extreme X-300 v.b. araştırdıkça karar vermekte zorlanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cezayirli

quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

quote:

5921 kullanıyoruz ve iki insan konuşurken çıkan seste dahi çalıştığını duymanız zor

Edit : Cümlede anlatım bozukluğu

Dün 5921 i mağazada denerken açmaya çalışırken kapattım. Meğer makine çalışıyormuş ses yok diye düğmesine bastım

Benim bi sorum var RO5823 ile RO5921 in arasındaki tek fark ses mi?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.