DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5.108
Cevap
130
Favori
705.770
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      96 Mesaj
      06 Nisan 2017 11:21:36
      quote:

Orijinalden alıntı: derinsuvari

"Arnica Tesla Premium" kutusunu gördüm mağazada, hepa 13 yazıyordu üzerinde. Premium serisi mi sizinki?

evet premium kutu üzerinde yazıyor ama filtre üzerinde göremedim

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 21 saat 14 dakika kadarı kaldı.
      06 Nisan 2017 13:56:29
      quote:

Orijinalden alıntı: denyar

Alıntıları Göster

evet premium kutu üzerinde yazıyor ama filtre üzerinde göremedim

Hocam hala memnun musunuz ?Bugün teslimat ile alacağım şimdi öneriyor musunuz ?
      |
      |

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü
    • Teğmen
      113 Mesaj
      07 Nisan 2017 17:32:12

Rowenta nın yer başlıklarında yerdeki birikmiş tozları vb. ileri ittirdiği, üzerinde atlatma yapmadan çekmediği ile ilgili sorunlar varmış. Videoları var youtube da. Bunun yanında malzeme kalitesi beğenilmiyor. Bizzat kullanan bir arkadaşdan onca para verdiği Rowenta nın hiç çekmedğini, çok pişman olduğunu ve dik süpürgeyle idare etiğini dinledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinsuvari -- 7 Nisan 2017; 17:39:23 >
      |
      |
      nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      113 Mesaj
      07 Nisan 2017 17:38:12

Emiş gücü nedir nette bulamadım bir türlü?
      |
      |
      crazy585858 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      113 Mesaj
      07 Nisan 2017 18:27:28

750 W Emiş gücü değil, motorun çektiği elektrik diye biliyorum.

- "Yüksek Emiş Gücüne Sahip Yeni CYCLONE MAX Teknolojisi" demişler sadece tüm tanıtımlarda emiş gücü birim olarak yazmıyor?
      |
      |
      Dreamparks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      17 Mesaj
      11 Nisan 2017 10:48:33
      Rowenta RO6954 X-Trem Power Cyclonic 750W Toz Torbasız , ürün f/p olarak nasıldır arkadaşlar?
      Birde tam anlamadım Rowenta RO6954 X-Trem ile Rowenta RO6954EA X-Trem arasında fark var mı? zira gittigidiyor da EA olanda 70 tl kadar bir fark var. (link altta)

Teknik Özellikler
      Motor Gücü: 750 Watt
      Teknoloji: Tekli Siklon Teknolojisi
      Ses Seviyesi: 75 dBA
      Boru Türü: Teleskopik Metal
      Sap Türü: Ergo Comfort
      Süpürme Başlığı Türü: Deep Clean
      Radyatör Başlığı: Var
      Döşeme Başlığı: Var
      Enerji Tasarrufu: %50
      Toz Haznesi Kapasitesi: 2,75 L
      Enerji Verimliliği: A Sınıfı
      Entegre Kaybolmayan Fırça: Var
      Filtreleme: HEPA + Yıkanabilir Filtre
      Halı Üzerinde Toz Toplama Sınıfı: A Sınıfı
      Filtreleme Sınıfı: A Sınıfı
      Sert Zeminde Toz Toplama Performansı: A Sınıfı
      Dikdörtgen Parke Başlığı: Var
      XXL Esnek Hortum: Var
      Kordon Uzunluğu ve Etki Alanı: 8,8 m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xsi Leah -- 11 Nisan 2017; 11:5:20 >

En Büyük Savaş, Cahilliğe Karşı Yapılan Savaştır.
      M. Kemal Atatürk
    • Binbaşı
      1265 Mesaj
      11 Nisan 2017 16:39:00

bu supurgeyi cumartesi aksami kayinvalideme aldik.magaza da denedik emis gucu ,hafif ve sessiz olusu hosumuza gitti.evde deneyince isler karisti.makina cok güçlü ve ayar imkani yok.haliya yapisip kaliyor.sap kisminda hava kapagi var.onu acinca biraz daha kolaylaşıyor ama yinede zor.bu sepebten makinayi geri verip baska makina alicaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Xsi Leah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

galaxy note 3 n9000q
    • Teğmen
      113 Mesaj
      17 Nisan 2017 19:05:38

Selam,
      Arnika Tesla Premium kullanan arkadaşlar. Bu gün süpürgemiz geldi, açtık şöyle bir evi süpürdük. Kumandalı tutma kolu ile hortumun tam bağlantı noktasından hava sesi gibi bir ses geliyor elimle ittirince hafifliyor normal süpürmeye devam edince geliyor gibi. Bu normal mi yoksa bir delik-kaçak mı var bizimkinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinsuvari -- 17 Nisan 2017; 23:28:19 >
      |
      |
      Bahsedilenler: denyar , Guest-7490F4031 , gzhn61 , Dreamparks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör efka_vasi , denizata06

• Yüzbaşı
      270 Mesaj
      18 Nisan 2017 14:13:17
      Arnica tesla premium kullanıp uzaktan kumanda kolunun çalışmaması sorunuyla karşılaşan oldu mu acaba ?

• Yüzbaşı
      547 Mesaj
      19 Nisan 2017 09:23:46
      quote:

Orijinalden alıntı: derinsuvari

Selam,
      Arnika Tesla Premium kullanan arkadaşlar. Bu gün süpürgemiz geldi, açtık şöyle bir evi süpürdük. Kumandalı tutma kolu ile hortumun tam bağlantı noktasından hava sesi gibi bir ses geliyor elimle ittirince hafifliyor normal süpürmeye devam edince geliyor gibi. Bu normal mi yoksa bir delik-kaçak mı var bizimkinde?

Bence normal değil. Baktım ben öyle bir sıkıntı yok.
      |
      |

Ya AIIah’a baş eğer hiç kimseye eğmezsin, ya da herkese baş eğer hiçbir şeye değmezsin.
    • Yüzbaşı
      547 Mesaj
      19 Nisan 2017 09:25:33
      quote:

Orijinalden alıntı: trotsky

Arnica tesla premium kullanıp uzaktan kumanda kolunun çalışmaması sorunuyla karşılaşan oldu mu acaba ?

Hocam pili bitmiştir belki.
      |
      |

Ya AIIah’a baş eğer hiç kimseye eğmezsin, ya da herkese baş eğer hiçbir şeye değmezsin.
    • Er
      4 Mesaj
      19 Nisan 2017 12:31:35
      Arnica tesla premium uzun dönem kullanan var mı? Çekiş gücünde önemli azalmalar oldu mu?
      |
      |

• Çavuş
      92 Mesaj
      19 Nisan 2017 21:31:41

Aldığınız yerle irtibata geçin ve başka bir ürünün hortumuyla değiştirtin. Teşhir vermemelerine dikkat edin ve kabul etmezler ise komple ürünün sıfırıyla değişimini talep edin.

O hava kaçağı ileride size hortum zedelenmesi ve yırtılması olarak dönebilir.

|
      |
      derinsuvari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      113 Mesaj
      21 Nisan 2017 01:54:26

Değişim talep ettim, önce servise yönlendireceklerini daha sonra da uzun süreceğinden bizzat kargoladıklarını söylediler, muhtemelen yarın gelir ama mesajınızı yeni gördüm. Teşhir mi değil mi yolladıkları hortum bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinsuvari -- 21 Nisan 2017; 1:57:29 >
      |
      |
      denizata06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      92 Mesaj
      22 Nisan 2017 09:43:15

Yeni süpürge gönderiyorlarsa sorun yok demektir. Umarım tekrar sıkıntı yaşamazsınız. Biraz şans işi olduğu doğrudur. Bizde geçen yıllarda iyisi diye gidip Fakir 9800S halı yıkama makinesi almıştık. Gönderilen model su kaçırıyordu. Sonra yeni makine talep ettik o da geldi ancak bu makine de pompaladığı suyu başlığına vermiyordu. Öyle olunca sinirlendim bende gidip iade ettim. İlerisinde annem Bim markete gelen Sunny at 146 halı yıkamadan almış kendi başına. Ürün kalitesi Fakir'e göre vasattı ancak 3 yıl geçmiş olmasına rağmen halen koltuk halı silmek için en az yılda 5 kere kullanıyoruz. Halende tek bir sorunu bile yok 😂😂😂

Dediğim gibi bi yerde 800 liralık makine de 200 liralık makineden kötü çıkabiliyormuş. Yinede hata payı en düşük markalardan ürün seçmek en doğrusu ve Arnica bence bu konuda kendini geliştirmiş ve kanıtlamış markalardan biri.(Bora4000 hariç).

|
      |
      derinsuvari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      312 Mesaj
      22 Nisan 2017 19:58:46
      arkadaşlar merhaba. Ben de yakın zamanda bu süpürge işine bulaştım. Kısa zamanda almayı planlıyorum.

Araştırmalarıma öncelikle toz torbasız modeller ile başladım. Bu sırada avrupa birliği notlandırmasını gördüm. Bundan sonra olaya bakış açım değişti zira toz torbasız ve avrupa birliği etiketlendirmesine göre her alanda A alan bir süpürge bulamadım. Şu anda torbalı olarak iki seçenek kaldı elimde birincisi

Siemens VSQ8PET1

diğeri

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO

Bu ikisi arasında öneriniz var mıdır? Halı temizlik performansı A ve C arasında fark çok mudur? Yine Electroluxun torbasız modellerinde diğer hepsi A halı C olan model de hoşuma gitti ancak halı C sınıfı olduğu için pek değerlendirmedim. Ek olarak anlamsız bir şekilde Philips Maraton serisi bana çok pahalı geldi. O yüzden fiyat performans olarak eledim. Miele büyük ihtimalle sağlamdır ancak özellikleri bu iki makinanın altında bence o sebeple eledim. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

• Yarbay
      8899 Mesaj
      22 Nisan 2017 20:49:44

Çok kaliteli ürünler,

11 kiloluk electroluxü kullanan kişi bayağı babayiğit olmalı.

Nilfisk ve Miele de kalitelidir.

http://m.akakce.com/p/?2282351

http://m.akakce.com/p/?6016482

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 22 Nisan 2017; 21:21:25 >
      |
      |
      Ruxano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
      olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi...

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”
    • Teğmen
      113 Mesaj
      23 Nisan 2017 01:55:57

Yok ürünü değil sadece hortumunu yolluyormuş satıcı, hala elimize geçmedi ptt yüzünden, evde yoktunuz ayağı yaptılar beklememize rağmen. Pzt. ye kaldı.
      |
      |
      denizata06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      415 Mesaj
      25 Nisan 2017 22:41:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Ruxano

arkadaşlar merhaba. Ben de yakın zamanda bu süpürge işine bulaştım. Kısa zamanda almayı planlıyorum.

Araştırmalarıma öncelikle toz torbasız modeller ile başladım. Bu sırada avrupa birliği notlandırmasını gördüm. Bundan sonra olaya bakış açım değişti zira toz torbasız ve avrupa birliği etiketlendirmesine göre her alanda A alan bir süpürge bulamadım. Şu anda torbalı olarak iki seçenek kaldı elimde birincisi

Siemens VSQ8PET1

diğeri

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO

Bu ikisi arasında öneriniz var mıdır? Halı temizlik performansı A ve C arasında fark çok mudur? Yine Electroluxun torbasız modellerinde diğer hepsi A halı C olan model de hoşuma gitti ancak halı C sınıfı olduğu için pek değerlendirmedim. Ek olarak anlamsız bir şekilde Philips Maraton serisi bana çok pahalı geldi. O yüzden fiyat performans olarak eledim. Miele büyük ihtimalle sağlamdır ancak özellikleri bu iki makinanın altında bence o sebeple eledim. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Hocam ben de süpürge arayısındayım. Uzun yıllar philips kullandık, simdş Nilfisk ve miele üzerinde duruyordum ama toz torbalı olusu ve masrafın sürekli olusu düşündürüyor beni. Özellikle mielenin torbaları ve filtereleri pahalı diye okudum. Siz karar verdiniz mi? Bizimle de paylaşabilir misiniz?

• Yüzbaşı
      937 Mesaj
      27 Nisan 2017 14:33:17
      arkadaşlar babam bu üründen alacak cumartesi günü. 450 TL .
      https://www.arcelik.com.tr/elektrikli-supurge/s-4240-c-supurge.html

çok mu kötü bu paraya alacağımız diğer süpürgeler bundan dahi iyi olur mu ?

Retina ekranlı 13 inç MacBook Pro MGX72TU/A 2.6 GHz i5,t 8 GB 1600 MHz DDR3L ,128 GB PCIe SSD, Intel Iris Graphics + iPad Air 32GB + iphone4s 32 GB + 15,6"HP notebook core2duo 2,6ghz 3gb ram , Samsun 6470 40" tv. CANON 6D 7Dcanon + 24-105 + 85mm + 50mm

Reklamlar
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,203
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.