Şimdi Ara

UZUN BATARYA SÜRELİ AKILLI TELEFON TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuan IPHONE 4S kullanıyorum. İşim gereği tüm gün sürekli olarak telefon görüşmesi, e-posta alışverişi, ek'li dosyaları açmak-inceleme yapmak, fotoğraf çekip göndermek gibi işlemler yapıyorum.
    Bu sebeple IPHONE 4s'in yarım günde şarjı bitiyor malesef? Genelde şirketimizde diğer iphone kullanıcılarıda aynı şekilde sıkıntı yaşıyor?
    Bana bu tempoya ayak uyduracak yeni, güçlü, sağlam, işlevsel, ama tabiki en önemlisi GÜÇLÜ BİR BATARYASI OLAN (uzun şarj süreli) akıllı telefon tavsiyesi verebilirmisiniz? Bütçe: 1.000- 1500 tl (Şimdiden teşekkür ederim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanuzay -- 2 Temmuz 2012; 13:42:24 >

• Motorola Razr MAXX
  • Kullanıcı profilinize bakılırsa tam bir business desek sanırım yanlış olmaz. Dolayısıyla sizin için iPhone, Galaxy, Xperia vs almaktansa iş telefonu almanız daha mantıklı olacaktır. Uzun telefon görüşmeleri, e-posta alıp gönderme, ofis doküman görüntüleme ve bunları yaparken şarjı çabucak bitmeyecek bir cihaz arıyorsanız E6 öneririm. Bu arada E6'da otofokus bulunmuyor. Şayet sık olarak yakın çekim kullanıyorsanız tavsiye etmem. Bunun dışında belirttiğiniz tüm işleri görür ve gün sonuna kadar sizi rahatlıkla götürür. Symbian istemiyorum derseniz tavsiyem Droid Razr Maxx olur. Fakat Android'de de pil ömrü iPhone'dan çok farklı değildir hatta daha çabuk bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 2 Temmuz 2012; 14:18:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheZion

Motorola Razr MAXX

Kesinlikle doğru tercih olur.

3300 mAh
  • teşekkürler,

hemen inceleyip ikisinden birini almayı düşünüyorum.....
  • bLACKBERRY AL ARAHAT ET. Mesele her zaman batyaryanin kaç mAh olması olmayabiliyor. ama 3000 de baya ii rakam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanuzay

Merhaba Arkadaşlar,

Şuan IPHONE 4S kullanıyorum. İşim gereği tüm gün sürekli olarak telefon görüşmesi, e-posta alışverişi, ek'li dosyaları açmak-inceleme yapmak, fotoğraf çekip göndermek gibi işlemler yapıyorum.
    Bu sebeple IPHONE 4s'in yarım günde şarjı bitiyor malesef? Genelde şirketimizde diğer iphone kullanıcılarıda aynı şekilde sıkıntı yaşıyor?
    Bana bu tempoya ayak uyduracak yeni, güçlü, sağlam, işlevsel, ama tabiki en önemlisi GÜÇLÜ BİR BATARYASI OLAN (uzun şarj süreli) akıllı telefon tavsiyesi verebilirmisiniz? Bütçe: 1.000- 1500 tl (Şimdiden teşekkür ederim)

bunu bir incele istersen..
    http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?&uid=123655#photos

• Droid maxx nerden alabiliriz resmi olarak satışa başlanılmadı diye biliyorum? Varsa bildiğiniz bir yer S3 yerine bunu alabilirim.
  • Garantili bulabilirsem inşallah Motorola RAZR MAXX alacağım arkadaşlar...?
    Bilgiler için çok teşekkür ederim.

1. Motorola Razr Maxx
    2. Galaxy Note
    3. Nokia e6-00

Ne dersiniz?
  • Nokia e52 veya e72'ye ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elitforce -- 3 Temmuz 2012; 17:57:21 >
  • E52 veya e72 öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanuzay

Garantili bulabilirsem inşallah Motorola RAZR MAXX alacağım arkadaşlar...?
    Bilgiler için çok teşekkür ederim.

1. Motorola Razr Maxx
    2. Galaxy Note
    3. Nokia e6-00

Ne dersiniz?

Garantili olarak Türkiye'de satışı başlanmadı o yüzden garanti olayı yok hocam sadece birkaç satıcı getiriyor yurtdışından. Benim tercihim bu üç telefon arasından tabiki razr maxx olurdu hem tasarım hem pil ömrü hem de işlemci olarak sizi oldukça tatmin edecek istediğiniz işlemleri de rahatlıkla yapmanıza olanak tanıyacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.