Şimdi Ara

Üzülsem mi, sevinsem mi bilemedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 90+2 de gol yediğimize mi üzülsem, yoksa yeniden canlanan kasama mı sevinsem bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslanor1940 -- 29 Mart 2015; 0:41:51 >

• kuponun devamında gorsek ?
  • xbrainx kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslanor1940 -- 29 Mart 2015; 4:15:40 >
  • Canlanma buysa üzül !
  • Canlanan kasana sevineceksin tabi ne üzülmesi
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 tane 0 olması zor olan maça tutup da benden 100 lira basmamı beklemeyin ne olur. Bence gayet de güzel ilerliyor. İyi forumlar
  • Sevin dostum bizim iddaamız çoktan bitti iş işten geçti zaten gruptan çıkamayacağız.
  • tolga224 kullanıcısına yanıt
    Öyle demeyin hocam, daha cok maç var önümüzde Çekler böyle hatalar yapmaya devam ederlerse Hollanda da böyle kötü oynamaya devam ederse neden olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben her türlü kahroldum 30 liraya 720 alıyordum Seao bernardo ve Türkiye ye oynamisdim :) 90+2 de yaktı bizi.. O oyuna beraberlik yakışmadı..
  • mixerteam kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, aslında oyun kalitesini gittikçe artırıyoruz gerçi Hollanda bozuktu bu maç ama olsun yine de güzel bir maç çıkardık. Ben zaten öylesine içimden geçtiği gibi oynamıştım, hatta Hollanda maçına 1-1 skor İtalya maçına 3-3 oynayacaktım nedense içimden öyle geçiyordu, iyi ki oynamamışız kısmet :) var mı bugüne kuponunuz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.