Şimdi Ara

Üzerinde çalıştığım oyunlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3 tane oyun üzerinde eşit zamanlı çalışıyorum işten ve ailemden geri kalan zamanlarda uğraşıyorum.Genelde hazır paket alıp üzerlerinde yerine göre değişikler yaparak veya ekleyerek bişeyler yapmaya çalışıyorum.

İlk oyun traffic racer benzeri bir oyun kendi yorumumu assetleri ekledim.
    Youtube Link :

İkinci oyun ise uzayda geçen engellerden kaçmaya çalışan bir uzay gemi oyunu.
    Youtube Link:

Üçüncü oyunum ise zeka ezber tarzında bir oyun.
    Youtube Link:

Gözlemleyip geri dönüşlerinizi bekliyorum yakın zamanda sadece ios işletim sistemi için yayınlayacam android düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udede -- 31 Mart 2018; 12:53:58 >

• Oyunlar güzel başarılar dilerim. Merak ettim androide niye çıkarmayacaksınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Oyunlar güzel başarılar dilerim. Merak ettim androide niye çıkarmayacaksınız?

tşk ederim..android de performans için çok uğraşmak gerekiyor. traffic legends oyunun da çok uğraştım ve gerçekten çok uygulama olduğu için bunların arasından sıyrılmak nereyse bir oyun yapmak kadar zor iosta daha az efor ile tutacağını düşünüyorum belkide yanılıyorumdur ama böyle hissediyorum.
  • ios androide göre daha seçici. Uygulama yüklemek daha zor diye biliyorum. Dediğiniz gibi çok fazla oyun var aradan sıyrılmak zor ama kullanıcı sayısı falan ona görede fazla. Android boş geçilmemli bence.
    Bu oyunları yapmanız ne kadar sürdü? Günde kaç saat ayırıyorsunuz? Daha önce bir tecrübeniz var mıydı?
    Unity ile mi yapıyorsunuz oyunları?
  • PilliBebek0 kullanıcısına yanıt
    öyle ama ben iosu deneyecem eğer tutarsa android içinde çalışacam.bu oyunları yapmam 9-12 ay kadar sürdü daha önceden de bir kaç oyunum vardı play storede . günde bir iki saat ayırabiliyorum son bir kaç haftadır bebek beklediğimizden bu süre daha da kısalıyor. evet unity ile geliştiriyorum. İlgin için teşekkürler 🙏

• udede kullanıcısına yanıt
    Bende bu sene bilg. müh. başlayacağım. Oyun geliştirme benimde ilgimi çekiyor. Uzun süren bir işmiş birde siz hazır asset kullanıyorsunuz. Teşekkürler cevap için. İstediğiniz gibi gider umarım oyunlar. Bebek sağlıklı olur inşallah hayırlı olsun.
  • Ben de ios'u tercih ediyorum. Çünkü android'e oyun çıkartılınca emekler resmen boşa gidiyor. Tutarsa android'e çıkartmak daha mantıklı.
  • PilliBebek0 kullanıcısına yanıt
    bebek için çok teşekkür ederim cümlemizin sağlıklı olur İnşAllah.oyun yapmak çok sıkıntılı bir süreçtir ben hazır asset kullanıp üzerinde yapabildiğim kadar çok değişiklik yapıyorum unity asset store bu konuda gerçekten bulunmaz bir seçenek çok oyun yaptım hiç tutturamadım o ayrı ama hiç pes etmeyecem sende başladıysan kafana yattıysa vazgeçme karşılığını alacaksın emin ol şimdiden hayatında başarılar kardeşim benim..

• 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    söylediklerine sonuna kadar katılıyorum benimde fikirlerim tam seninkilerle aynı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.