Şimdi Ara

Uzak durulması gereken kaynaklar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
38
Favori
31.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Started From The Bottom

Apoteminin tüm fizik fasikülleri

Final dershanesinin verdiği tüm kaynaklar

Karekök rutin olmayan problemler

Palmenin matematik kitapları

Palmenin genel denemeleri

Okyanusun genel denemeleri

Okyanusun fizik hariç sayısal soru bankaları

karekök rop çözemeyenler yine mi çamur atma peşinde sıkıldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dofuber

F*nalin tüm kaynakları

Palme-esen-karekök genel denemeleri

Koray varol genel denemesi

Metin yayınları genel-bölüm denemeleri(Matematik hariç)

Zafer yayınlarının denemeleri berbattı hep eski müfredat sorularla doluydu

Karaağaç fizik fasikülleri

Okyanus yayınlarının çoğu kitabı özellikle denemeleri

Metin yayinlari emin misin kotu olduguna? Tip kazanan bi arkadas lys denemelerini övüyodu keske ygslerini de cozseydim bilmiyodum o zaman diyodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    Dostum kesinlikle eminim Metin yayınları matematik hariç ağır çöptür sürekli müfredatta olmayan akademik bilgileri sorarlar birçok sorusu da hatalı çıkar.

• Anlamayan apotemiye b*k atıyor... Apoteminin elektrik ve manyetizma fasikülü efsanedir...

Adamlar okadar sistemli bir sıra ile en temelden gitmiş ki . Tabi siz 0 elektrik bilginiz ile çözmeye çalışırsanız çözemez sonra bok atarsınız böyle.

Elektriği tekrar etmek için hazırlanmış bir fasikül o . Sınava az kala açıp açıp tekrarı mı hep ondan yaptım elektrik konusunda da.

Birde karekök r.o.p mutlaka çözülmelidir , tamam sınavda okadar zor çıkmıyor ama sınavdaki panik heyecan faktörleri birleşince o zorluğa erişiyor problemler. MUTLAKA AMA MUTLAKA ÇÖZÜLMELİ ... Ben 50 soru çözüp bu mantık ile bıraktım , pişman oldum...

Mümkünse süre tutup çözün .

İnsanlar sırf sınavdan daha zor diye kaynaklara çamur atıyor , saçmalık ! Kendini geliştirmeye yöneliktir onlar , mesela karekök r.o.p çözerek öyle bir geliştirirsin ki problemlere olan yaklaşımını sınavda da çatır çutur çözersin problemleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14D640FEB -- 18 Ağustos 2017; 16:15:51 >

• Rop un cozumleri de var mi hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karekök ygs tarih deneme kitabı

Her denemede en az 5 soruda 2 şık arasında kalıp işaretliyorsunuz. Kesinlikle kalitesiz bir kitap olmuş , uzak durun

• Karekökün fen kitapları

Bilfen sözel kitapları

Bilfen geometri

Siradışı Analiz

Güray Küçük Fasikülleri.

• Arkadaşlar konu çöp herkes bi yayına sallamış apotemi optiğin neresi kötü optik tekrar etmek istedim aldım beğendim.

palme kötü demiş biri her sorduğum hoca palme fkb den kitap önerdi

apotemi limit kötü denilmiş kitap kötü olsa niye burda ciddi derece yapanlar tavsiye konularında bu kitabı öneriyor?

• diğerize D kullanıcısına yanıt
    Rakip elemeye calisiyorlar cunku.

• Okyanustan tamamen uzak durulmalı

hocam yazıcaksanız mantıklı birşeyler yazın palmenin genel denemelerini beğenmemişler çoğunluk yazanlardan
    apotemi içinde mat fasikülleri çözülmüş yazmış çoğu kişi onundışında fkb için gereksiz demişler ki 1kişi apotemi limit kötü demişse sizde buna dayanarak yorum yaptıysanız sorun sizde
  • reyb kullanıcısına yanıt
    Dostum haklı olabilirsin belki ama bence apoteminin asıl mantığı sınavda o tarz o zorluk seviyesinde soruların gelmesi veya gelebileceği değil aksine herhangi bi kaynaktaki örneğin karekök lys deki zor soruları çözersin eyvallah ama apotemi eklersen üstüne konu iyice pekişir belki ufkun genişler bu şeye benziyo biraz da kıyaslamak ne kadar doğru bilmiyorum ama olimpiyatçılar mesela lisede ortaokulda matematik geometri olimpiyatlarıyla uğraşanlar bikaç tık değil belki 7 8 tık daha detaylı daha özümseyerek yaptıkları için bu işi sınavda da daha az zorlanıyorlar matematik kısmında. Apotemi de o kadar olmasa bile insanı ygs lys seviyesinden bi 2 3 tık daha ileriye götürdüğü konuyu özümsetmeye yardımcı olduğu için değerli bir kaynak ve çözülmesi fayda sağlayacak bi kaynak bence

• -tazemeta- kullanıcısına yanıt
    Yok artık palme biyolojide fazladan bilgi var bu doğru ama bir hazinede silik bir para bulunmasıyla maden komple değersiz olur mu hayır. Palmenin fkb'sine laf eden gitsin 5 dakikada tonguçtan öğrensin. Kimyada palmeden iyisini göster de görelim bakalım.
    yazdığım şeyler gayet de mantıklı orda insanların çözemedikleri kaynakları kötü kaynak olarak göstermelerini ve bi yayının ufacık bi sorununda kötü kaynak olarak gösterilmesini yanlış bulduğumu anlattım oldu mu hocam anlayabildin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Prens

fem ygs simetri matematik. konu öğrenme gibi bir niyetiniz varsa uzak durun çünkü imkanı yok yani hiçbir şey kavratmıyor bomboş bir kitap.

karekök mps ezer

YGS için aldım ama kullanmıyorum. Video ile gidiyorum. LYS için kesinlikle MPS alıcam pişman oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: diğerize

Arkadaşlar konu çöp herkes bi yayına sallamış apotemi optiğin neresi kötü optik tekrar etmek istedim aldım beğendim.

palme kötü demiş biri her sorduğum hoca palme fkb den kitap önerdi

apotemi limit kötü denilmiş kitap kötü olsa niye burda ciddi derece yapanlar tavsiye konularında bu kitabı öneriyor?

Apotemi Limit çözdüğüm en iyi fasiküllerden birisi. Kötü olduğu falan yok.

kimse yayını kötü göstermiyor adamlar apotemi palme kullanmayın demiyor palmenin denemesini kullanma apoteminin fiziğini kullanma diyor zaten
  • var
  • Okyanusun herşeyi. Allahin belası kitabın her çeşidini aldırdılar okulda. Yüzlerce lira verdim b.k gibi kitaplara.

Okulumun da kitapların da te a.....

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbiSnickers

quote:

Orijinalden alıntı: Dofuber

F*nalin tüm kaynakları

Palme-esen-karekök genel denemeleri

Koray varol genel denemesi

Metin yayınları genel-bölüm denemeleri(Matematik hariç)

Zafer yayınlarının denemeleri berbattı hep eski müfredat sorularla doluydu

Karaağaç fizik fasikülleri

Okyanus yayınlarının çoğu kitabı özellikle denemeleri

Metin yayinlari emin misin kotu olduguna? Tip kazanan bi arkadas lys denemelerini övüyodu keske ygslerini de cozseydim bilmiyodum o zaman diyodu

Lys fende biyolojisi campbellden alınma gibiydi. Fizik kolay ama her denemede hatalı sorular oluyordu. Bi kimyası iyiydi. Almaya değmez bi deneme, yazarları biraz edit çekse aslında güzel bir şey olacak ama saçmalıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.