Şimdi Ara

Uyku tulumu tavsiyesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar istanbulda kullanacam ben bunu, kışın kapalı mekanda, altımda beton ya da bankta, kalorifersiz mekanlarda beni sıcak tutsa kafi...

daha önce kullanan bilen deneyen ağzı yanan, memnun olan varsa paylaşırsa sevinirim...

çünkü baktım az 50 liradan başlıyor 1000+ tl olarak devam ediyor....

bu 50 liralıklar bizi sinekten böcekten korusun diye mi?

ya da bakıyorum 150 liraya 2 mal var biri diyor +5c konfor derecesi diğeri diyor +15c konfor, e o zaman niye fiyatı aynı diyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

Dostum ben geçenlerde aldım hepsibiradadan 79 tl ydi galiba markasını hatırlamıyorum. -13 derece yazıyordu. Bi gece arabada denedim araba 3 derece yazıyordu neredeyse terleme asamasindaydim. Yalnız onu sadece alma altına kalın bir mat al yoksa belin tutulması ihtimali cok yüksek ister istemez soğuk çeker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wordstoxic

quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

Dostum ben geçenlerde aldım hepsibiradadan 79 tl ydi galiba markasını hatırlamıyorum. -13 derece yazıyordu. Bi gece arabada denedim araba 3 derece yazıyordu neredeyse terleme asamasindaydim. Yalnız onu sadece alma altına kalın bir mat al yoksa belin tutulması ihtimali cok yüksek ister istemez soğuk çeker

3c olan aracın içi miydi, dışarısı mı??

bir de -13 yazan extreme değer miydi yoksa konfor mu??
  • -13 extreme degeriydi. Arabayı stop ettim yattım en gec yarim saat olmadan dışarıya aynı seviyeye düşmüştür yani 3 derecede cok rahatım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.