Şimdi Ara

Uygun Yollu 5.1 Ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese Merhabalar. LG OLED TV yanına güzel bir 5.1 ses sistemi almak istiyorum. Açıkcası buna yeltenmelerim başarısızlıkla sonuçlandı. Kısaca anlatayım

-LG LHB655NW Sinema Sistemi aldım kurdum ve 10 gün kadar kullanıp 300 tl zararla direk sattım. Görsel olarak güzel gözüken sistem gerçekten beni hayal kırıklığına uğrattı.
    -JBL 2.1 soundbar aldım kurdum memnun kaldım. Fakat 5.1 sistem varken sesin sadece 1 soundbardan gelmesi beni tatmin etmedi. Ama bass performansı gerçekten çok güzel

Bu 2 denememden sonra 3 gündür gece gündüz araştırıyorum ve kafam hayli karıştı. Şuan kafamda bir kaç tane seçenek var ama hangisini seçmem gerektiğini inanın bilmiyorum.

1) Logitech z906 5.1 herkesin bildiği kompak bir sistem. Al tak kullan devam et --2. EL 1600 TL

2) HARMAN KARDON AVR 161S AV Alıcısı + HKTS 16 BQ Ev Sinema Ses Sistemi -- 5000 TL

3) JBL 5.1 4k Soundbar Bununla ilgili ciddi pozitif yorumlar var ama gerçek AVR 5.1 Sistemi yaşatırmı bilinmez --- 5000 TL

4) SONY 5.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DH590 + JBL Cinema 610 hoperlör seti ---- 1900 TL + 1500 TL ( Burada AVR den çok emin değilim çünkü herkes STR-DN1080 öneriyor fakat bana 7.2 gereksiz gibi geliyor 5.1 yeterli)

Acaba bunlardan 25 m2 lik salon için hangisi güzel olur siz değerli insanların yorumu bana çok destek verecektir. Sağlıcakla kalın.

• Up demek istemiyorun ama up :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum letgo da harman cardon 151s hkts5 sistem var 2 tane gördüm 2000 TL var. Ayrıca Sony bdve6100 gördüm 1000 TL civarı oda olabilir genelde bu bak istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tevfik20 T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. İşte o sistemler keyifli midir yoksa soundbar sanal sorround mu tercih etsem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.