Şimdi Ara

Uygun Fiyatlı XBOX Game Pass Ultimate Kodu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
6
Favori
5.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xbox game pass ultimate üyelikleri için ulaşabileceğiniz maksimum üyelik süresi 36 aydır. 36 aya kadar uzatabilirsiniz.
  • Arkadaştan 1 senelik kod aldım. Problem çıkmadı. Teşekkür ediyorum.
  • kene. kullanıcısına yanıt
    Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.
  • 1 yıllık kod satın alınmıştır. ödemeyi müteakip 5 dk içinde kodlar elime ulaşmıştır. hepsi sorunsuz olarak tanımlanmıştır. teşekkür ediyorum.
  • ggPatriot kullanıcısına yanıt
    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilden açamadım. 1 senelik kod ne kadar ?

• Senelik kodlarımız şuanda 200 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ggPatriot

1 yıllık kod satın alınmıştır. ödemeyi müteakip 5 dk içinde kodlar elime ulaşmıştır. hepsi sorunsuz olarak tanımlanmıştır. teşekkür ediyorum.
    Hocam kaç kod geliyor yeni hesap açıp kaç kod girecegiz yani

• Ben de 1 senelik aldim
    Yeni hesap açmaya gerek olmuyor hazırda 1 aylik hesabimin ustune ekleyerek aldim ben mesela. Kodlari haftalik sekilde 52 tane atiyor arkadas. Girmesi biraz zahmetli olabiliyor.

• pegasusvevo P kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 senelik kod sayfası açılmıyor. Bitti mi 1 senelik kod satışı?
  • jayleen J kullanıcısına yanıt
    Hocam şuanlık bynogamede yeni ilan açamadım ama elimde hala o kadar kod bulunuyor dilerseniz özelden halledebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PumpUpJam

Ben de 1 senelik aldim
    Yeni hesap açmaya gerek olmuyor hazırda 1 aylik hesabimin ustune ekleyerek aldim ben mesela. Kodlari haftalik sekilde 52 tane atiyor arkadas. Girmesi biraz zahmetli olabiliyor.
    Yok hocam kalsın lol

• Ben de aldım 1 yıllık. Bir sorun çıkmadı kodlarda, hepsi çalıştı.
  • 1 aylık olarak ekliyoruz anlaşılan.
    1 yıl isteyene 12 kod mu veriyorsunuz.

Patlama vs olmaz herhalde yüklüyoruz sonuçta.

12 ay 200tl ise 20 aylık üyelik ne kdr oluyor

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    1 yıl isteyene 52 adet haftalık kod veriyoruz. Toplu satım olduğu için bu kadar uygun bir fiyat biçme kararı aldık. Nadiren göz yanılması ile 52 koddan bir tanesini yanlış olarak attığım oldu bir kaç defa fakat hepsini direkt telafi ettim. 20 aylık üyelik için 325 olur
  • Merhabalar, satın alma linki açılmıyor.3 yıllık almak istiyorum. Bunlar direk xbox live Gold kodu mu? yoksa ultimate kodu mu? satın alma işlemini nasıl yapabiliriz? Son bir indiriminiz olur mu? belki +1 veya 2 yıllık daha alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcage46 -- 29 Eylül 2020; 16:44:44 >
  • xcage46 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bynogamedeki stoklarımız tükendiği için şuanlık satışı bireysel olarak yapıyorum. Sattığım kodların hepsi ultimate kodları. Özelden işlemin nasıl yapılacağı ve son indirim hakkında konuşabiliriz.

• Hocam işin şakasıydı o zahmet işi o kadar dert değil. Şimdi arkadaşın ekmeği ile oynamış olmayalım.
  • 2 yıllık kod daha aldım, problemsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PumpUpJam

Hocam işin şakasıydı o zahmet işi o kadar dert değil. Şimdi arkadaşın ekmeği ile oynamış olmayalım.
    Yok hocam bu kadar kişi aldıktan sonra arkadas düzgün iş yapıyordur eminim, bende zaten 2021 aralık ayına kadar var gamepass ama burayı aklımda bulunduracam eşe dosta soylenir

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.