Şimdi Ara

UYGUN FİYATLI KALİTELİ KÖPEK MAMASI ÖNERİSİ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
29.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 aylik goldenim var. Önce acana yedirdim. 13 kg 200 kusur lira. Sonra orijene geçtik. O daha da pahali. 270 civari. Ama bu ikisi dunta capinda en iyi mamalar. Et oranlari cok yuksek. Sonra proplan somonlu yemeye basladi. Küçük paket pahaliya geliyor diye Büyük paket aldim yemedi elimde patladi. Sonra 5 günde bir 3 kg kuzulu paketten aldim. O da ayda 500 lira mama parasi olarak dondu bana. Varimi yogumu tüketti :) ama bu arada 1 yaşındaki golden kilosuna ulasti. Şuan 26 kilo. Bu kilo yağ olarak değil boy olarak yansidi. Epey iri bi kopek olma yolunda şuan. Acana ve Orijen çok yaradi. Ama artik alamiyorum. Tavsiye üzerine bonaciboya geçtik. Proplana gore et orani daha yüksek. Ama diskida artis ve yumuşama var. Daha 3 gün oldu. Gayet güzel yiyor. 15 kilo 80 lira. Bi farklilik gozlemlersem yazarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duga999 -- 25 Haziran 2014; 11:32:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duga999 D kullanıcısına yanıt
    yorumlarını bekliyorum sende baya mama değiştirmişsin tecrubelerin faydalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: duga999

6 aylik goldenim var. Önce acana yedirdim. 13 kg 200 kusur lira. Sonra orijene geçtik. O daha da pahali. 270 civari. Ama bu ikisi dunta capinda en iyi mamalar. Et oranlari cok yuksek. Sonra proplan somonlu yemeye basladi. Küçük paket pahaliya geliyor diye Büyük paket aldim yemedi elimde patladi. Sonra 5 günde bir 3 kg kuzulu paketten aldim. O da ayda 500 lira mama parasi olarak dondu bana. Varimi yogumu tüketti :) ama bu arada 1 yaşındaki golden kilosuna ulasti. Şuan 26 kilo. Bu kilo yağ olarak değil boy olarak yansidi. Epey iri bi kopek olma yolunda şuan. Acana ve Orijen çok yaradi. Ama artik alamiyorum. Tavsiye üzerine bonaciboya geçtik. Proplana gore et orani daha yüksek. Ama diskida artis ve yumuşama var. Daha 3 gün oldu. Gayet güzel yiyor. 15 kilo 80 lira. Bi farklilik gozlemlersem yazarim.

Herhangi bir gelişme var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Slyvia

quote:

Orijinalden alıntı: duga999

6 aylik goldenim var. Önce acana yedirdim. 13 kg 200 kusur lira. Sonra orijene geçtik. O daha da pahali. 270 civari. Ama bu ikisi dunta capinda en iyi mamalar. Et oranlari cok yuksek. Sonra proplan somonlu yemeye basladi. Küçük paket pahaliya geliyor diye Büyük paket aldim yemedi elimde patladi. Sonra 5 günde bir 3 kg kuzulu paketten aldim. O da ayda 500 lira mama parasi olarak dondu bana. Varimi yogumu tüketti :) ama bu arada 1 yaşındaki golden kilosuna ulasti. Şuan 26 kilo. Bu kilo yağ olarak değil boy olarak yansidi. Epey iri bi kopek olma yolunda şuan. Acana ve Orijen çok yaradi. Ama artik alamiyorum. Tavsiye üzerine bonaciboya geçtik. Proplana gore et orani daha yüksek. Ama diskida artis ve yumuşama var. Daha 3 gün oldu. Gayet güzel yiyor. 15 kilo 80 lira. Bi farklilik gozlemlersem yazarim.

Herhangi bir gelişme var mı acaba?

İlk 1 hafta çok severek yedi. Büyümesi devam ediyor bu arada. 29 kiloya ulasti. Mama besleyici. Sicaklarin da etkisiyle sanirim su an pek isteyerek yemiyor. Yine temiz mamadan kuzu etli konserve yas mama aldim. Kuru mamayla karistiriyorum. Bayila bayila yiyor. İlk geciste biraz ishal problemi oldu. Birkaç günde topladi

• duga999 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,kız arkadaşım 6 aylık bir golden sahiplenecek cuma günü,haliyle mamadır oyuncaktır tasmadır alışverişi bana düştü ve dostumuz için iyi olan bir mama almak istiyordum,maddi durum da çok fazla yoktu zaten ,yolda goldeni olan bi abiden duydum ve an itibari ile ben de sipariş ettim,umarım beğenir bizim Latte bu mamayı

• Slyvia kullanıcısına yanıt
    Bonacibo Mama konusunda su zamana kadar bir sıkıntı yasamadik alerjik yatkınlığı olan bir cins olmasına rağmen şuanda olumlu gidiyor

• Bugün bende aldım Kangal'ıma (bam bam) :-) o mama heralde 3 gün anca gider bize doyuramıyoruz bir türlü 35 günlük daha birde tabağını yala yala inceltti :) tabak ağzında geziyor tüm gün 6 aylık olunca alayım 10-15 kuzu büyütür keser keser yediririz artık

• Vendetta262 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu çağlarında kangalınıza çok iyi bakın, yediği önünde yemediği arkasında olsun. Sebze salatası bile yedirin. Fazla süt vermeyin. Protein fazlalığından dolayı ön ayaklarında yamulma olabilir. 1 litre sütün içine 1 bardak su koyun öyle verin. İlerleyen çağlarında da kilo yapması için 1 litre sütün içine yarım çay bardağı sıvı yağ koyabilirsiniz, hatta 1 avuç unla da karıştırıp verirseniz tosun gibi bi kangalınız olur. 3-4 aylık olana kadar yaş mamayı da eksik etmeyin. Kesinlikle baharatlı yiyeceklerden vermeyin.

Ve en önemlisi bol bol dolaştırın. Kangallar çok fazla egzersize ihtiyaç duyarlar.
    Sağlıklı büyümeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖZGÜNBEY -- 6 Ağustos 2014; 22:57:19 >
  • Vendetta262 kullanıcısına yanıt
    :)) bi çiftlikle anlaşmaya bak simididen

• meliii kullanıcısına yanıt
    http://www.temizmama.com/kopek-mamalari hiç düşünme bonocibo al ben kullanıyorum bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: histrio

http://www.temizmama.com/kopek-mamalari hiç düşünme bonocibo al ben kullanıyorum bunu

Arkadaşlar 7 aylık terrier cinsi köpeğim var ve mama arıyorum,bütçe olarak çok fazla ayıramıyorum malesef 15 kiloluk mamaları max 60-70tl verebilirim.yukarıda yorumlarıda okudum temizmam.com'da Kennel adult dog diye 45 tl lik uygun bir mama gördüm fikirleriniz nedir , hangi mamayı tercih etmeliyim ?
  • serkan235 kullanıcısına yanıt
    ben bonocibo alıyordum kenneli falan barınaklar ve sokak köpeklerini besleyenler alıyor genelde iyi barınaklardan bahsediyorum tabi kötü barınaklarda açlıktan ölüyor köpekler,bu arada bonocibodan iyi mama bulamazsın bu fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 15 Ağustos 2014; 7:53:46 >
  • http://www.temizmama.com/bonacibo_taze_kuzu_etli_yetiskin_kopek_mamasi tam istediğin fiyata işte birde bunu balıklısı var 10 lira daha ucuz ama onu yeyince köpeğin dışkısı çok kötü kokar mamanın kendisi bile kötü kokuyor zaten bir balıkçının önünden geçtiğindede alırsın aynı kokuyu
  • quote:

http://www.temizmama.com/bonacibo_taze_kuzu_etli_yetiskin_kopek_mamasi tam istediğin fiyata işte birde bunu balıklısı var 10 lira daha ucuz ama onu yeyince köpeğin dışkısı çok kötü kokar mamanın kendisi bile kötü kokuyor zaten bir balıkçının önünden geçtiğindede alırsın aynı kokuyu

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim,fiyatlara baktığımda kennel 45tl ,kucho 52 tl ,bonacibo 73 tl kararsız kaldım açıkcası aradaki farka değermi diye ? birde içerisinde tavuk olanları var bu mamaların bizim bahçedede tavuklar var saldırmasın sonra :)

saldırmaz :D balıklı bonocibo 63 ama koku olayı var hem değer her türlü kennel kucho falan kalitesiz hocam kendin zaten 70 tl civarına arıyordun :D bu rada köpek 1 yaşından küçükse yavru köpek maması al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 15 Ağustos 2014; 11:30:25 >
  • cevapların için teşekkür ederim o zaman 78tl ye bonacibo alalım hemde deneme amaçlı numune alayım ozaman ilkte;hangisine yerse ondan alırım

BonaCibo Puppy Lamb & Rice Taze Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması

BonaCibo Puppy HE Yüksek Enerjili Yavru Köpek Maması
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan235

cevapların için teşekkür ederim o zaman 78tl ye bonacibo alalım hemde deneme amaçlı numune alayım ozaman ilkte;hangisine yerse ondan alırım

yavru mu senin köpek ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkan235

cevapların için teşekkür ederim o zaman 78tl ye bonacibo alalım hemde deneme amaçlı numune alayım ozaman ilkte;hangisine yerse ondan alırım

yavru mu senin köpek ?

7 aylık şuanda
    o zaman 4-5 ay daha yavrum köpek maması al sonra yetişkin maması alırsın
  • evet öyle yapıcam yardımların için teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.