Şimdi Ara

Uygun butceye Honor 10 - Pocophone P1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sosyal medya,ulasim uygulamalari ve internete bakan cok sade bir kullanicyim.
    Suan kullandigim Note Edge yavas yavas paydos etmek istiyor, kendisine 3 yil sunduğu hizmetlerden dolayi tesekkur ederim.
    Amiral telefonu herkes ister ama cok fazla butce ayirmak istemedigim icin Kirin 970li Honor 10(Amiral veya amiral killer olarak lanse edilmesi hosuma gitti)300 Euro civarlarında (Yurt dışında yasiyorum) bu yuzden mantıklı geliyor, ois eksikligini biliyorum ama gun isiginda benim icin problem olacağını düşünmüyorum.
    Poco F1e gelirsek herseyiyle begendim fakat garanti problemi olmasindan dolayı sicak bakmıyorum ama yinede takip ettiğim bir model.

Sizin fikirlerinizi almak istedim, Honor 10 300 Euro guncel kurla 1900 lira civarı yapıyor, önerileriniz ve tercihlere acigim.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksilicon -- 12 Kasım 2018; 18:4:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mate 10 pro veya mi8 bunlara yakın fiyatsa onlarada bak onlar ne kadar

• Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    Selam hocam Mate 10 pro takibimde fakat fiyati 420 Euro bandinda ayni sekilde LG V30da o yuzden onlar icin ekstrem bir indirim olmasi lazim, buda pek sık olmuyor.

Mi8 ise 450 euro bandinda, P20 ile ayni fiyatta pek rekabetçi olamıyor ayrıca Xiamoinin garanti sıkıntısı var ithalatçı garantisi falanda yok Poco F1 in fiyati ile snapdragon 845 sunmasi biraz esnetiyor.

Birde direk 160-170 Euroya Mi A2 alip 1.5 2 sene idare edebilirim ama emin olamıyorum.

• Honor 10 al geç kardeş neden dersen pocophone işlemci ve kamera olarak biraz daha iyi gibi hatta kamera kısmı orta

Honor 10 teknik servis ve kasa artısı var performans üzmez ve kamerada pocoya yakın ama garantisi var ve kasası daha şık şahsen honor 10 varken gidip aynı özelliklerin biraz daha iyisine garantisiz ve plastik kasa pocophone tercih etmem ki ikisindede ois yok honor 10 üzmez diyorum ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 12 Kasım 2018; 23:48:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithaunans

Honor 10 al geç kardeş neden dersen pocophone işlemci ve kamera olarak biraz daha iyi gibi hatta kamera kısmı orta

Honor 10 teknik servis ve kasa artısı var performans üzmez ve kamerada pocoya yakın ama garantisi var ve kasası daha şık şahsen honor 10 varken gidip aynı özelliklerin biraz daha iyisine garantisiz ve plastik kasa pocophone tercih etmem ki ikisindede ois yok honor 10 üzmez diyorum ;)
    Doğru diyorsun hocam.

Aslinda Honor 10 fiyat konusunda ddialı Avrupada, ülkemizde ne yazikki pek rekabetci olamamis o yüzden pek tutmadi heralde.

• blacksilicon kullanıcısına yanıt
    Yani... adam onu alana kadar tutar 250 fazla verir mate 10pro veya s9/g7thinq vs saysam bir dünya cihaz var birini alır niye mate 10pro varken bu alınsın ki veya diğer saydıklarım ama bu yazdıklarım aklını karıştırmasın honor 10 iyi cihaz hele ki iyi fiyata...

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.