Şimdi Ara

***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI*** (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
26.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadireren01 -- 6 Aralık 2011; 17:32:57 >
  •  ***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI***

***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI***

Buda benim aracım 1998 şahin s deniz mavisi 59000 km

• Aramıza hoşgeldin cello. Forumda daim olman dileğiyle....
  • quote:

Orijinalden alıntı: YerLe_1

http://www.facebook.com/profile.php?id=1294150693#!/video/video.php?v=1449948250737

At 2 ye Dönsün Sabaha KadaR....

hocam birşey sorucam , bu videoda yaptığınız hareketi ne olarak adlandırıyorsunuz ? drift mi?

araç çok güzel ve canlı dönüyor motoru baya güçlü sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden -- 2 Haziran 2010; 0:03:05 >

• Cello aracın güzelmiş bursanın neresinden???
  • Kadir jantları güzel monte etmişsin ben düz durmayan tekere monte edemiyorum pmden msn atarsan konuşuruz.Nasıl yaptığını anlatırsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: b£y@z-ku$

Buyrun bende jant atayım bari biraz kötü oldu ama touchpad(laptop mousesi) ile bu kadar oluyor

Jantları önden aldığımdan 4 disk firen oldu

Eline sağlık kardeşim hoş olmuş... Bide cms 40 yapta içimde uhte kalmasın:) geniş taban olsun haa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

quote:

Orijinalden alıntı: BaSKaN_53

quote:

quote:

quote:

Yaptım abi

NasıL?

Eline sağlık kardeşim sağol varol

EywaLLah o gün biraz aceLeye getirdim abiön kapıya fazla rütuş atamadım.Jant konusunda ön teker düz olsaydı güzel olurdu jantıda değiştirebilirdim.

Evet jant değişse hoş olurdu söyle 215/50/13 cms 40 :) aslında fovorim 195/55/16 ebatlarıdır diyecenki al tak olmuyo işte tamamen duygusal bir durum :))) ama jantlar düz bir resim çekince eklerim sen ayar çekersin:)?

Çekerim abi ne demek.Yine aynı açı olabilir.Cms 40 a lafım yok ama ben sevmiyorum.Ama cms 40 ın ortasını böyle en parlayan siyaha boyuyorlar o hoşuma gidiyor.Cms 61 severim.Abi birde arabanın arkasını biraz indirip önüde biraz kaldırmayı düşünmüyor musun?

Dostum arabanın arka helozonlarda get vardı onları çıkarttım şuan orjinal halınde ama yaylay biraz çöktü arka amörtisörlerde patlak arka biraz düşük o yüzden bende ellemedim Benim için arabanın performansı önemli basınca gitsin otobanda 200,ü göstersin az yaksın freni sağlam tutsun yolda bırakmasın yeter.. geri ne kaldı dimi:)))

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yaptım abi

NasıL?

Eline sağlık kardeşim sağol varol

EywaLLah o gün biraz aceLeye getirdim abiön kapıya fazla rütuş atamadım.Jant konusunda ön teker düz olsaydı güzel olurdu jantıda değiştirebilirdim.

Evet jant değişse hoş olurdu söyle 215/50/13 cms 40 :) aslında fovorim 195/55/16 ebatlarıdır diyecenki al tak olmuyo işte tamamen duygusal bir durum :))) ama jantlar düz bir resim çekince eklerim sen ayar çekersin:)?

Çekerim abi ne demek.Yine aynı açı olabilir.Cms 40 a lafım yok ama ben sevmiyorum.Ama cms 40 ın ortasını böyle en parlayan siyaha boyuyorlar o hoşuma gidiyor.Cms 61 severim.Abi birde arabanın arkasını biraz indirip önüde biraz kaldırmayı düşünmüyor musun?

Dostum arabanın arka helozonlarda get vardı onları çıkarttım şuan orjinal halınde ama yaylay biraz çöktü arka amörtisörlerde patlak arka biraz düşük o yüzden bende ellemedim Benim için arabanın performansı önemli basınca gitsin otobanda 200,ü göstersin az yaksın freni sağlam tutsun yolda bırakmasın yeter.. geri ne kaldı dimi:)))

Öyle abi.

• Bide ben yapmayı deniyeyim jantı önden pek başarılı olamam gibi geliyor ama
  • inegöl mcfacia07
  • Adım erhan ben kestelde 2 yıl kaldım yakınmış
  • Baskan abi sana cms 40 yaptım ama kadir yapsa daha iyi olur belki laptop mause ile olmuyor yine yaptım ama
  • Şimdi denerim cms 40 pm attım
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadireren01 -- 6 Aralık 2011; 17:33:29 >
  • Kadir güzel çalışma dahada güzeli ile geleceğim
  •  ***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI***

Abi ilk kez bu kadar uğraştım
  • Çalışmalarınızı multimedia bölümünde paylaşsanız daha güzel olmazmı?
  • Sevgili b£y@z-ku$ ve mcfacia07 kardeşlerim ikinizinde çalışması tek kelimeyle süper elinize kolunuza sağlık çok çok tşk ederim...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.