Şimdi Ara

Uydunet ve TV Kanalları hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Uydunet kullanıyorum ama tarifemde tv kanalları yok. Televizyonda dahili uydu alıcısı var, ancak kanalları görüntüleyemiyorum, sinyal hep sıfır. Bunun Uydunetten tv kanalı almamamla bir ilgisi var mı? Yoksa bağlantıyla ilgili sorun mu var? Çünkü güncel kanal yükleme işlemlerinin hepsini denedim farklı frekanslarla ama olmadı.

• Son bir up..
  • uydunet yani kablotv aboneliğiniz var sa siz hangi paketten üyesiniz
    en kötüsü analog yayınları alırsınız
    ama tv nizin uydu alıcı tarafına değilde normal bağlantı yerine kablonuzu takın
    çünkü uydu alıcı olan yer çanak antenden gelen uydu yayınları içindir
    diğer eski tip bağlantı yeri olan yer ise analog veya dijital kablotv bağlantısı içindir
    tv den arama yaparken de uydu araması değilde analog veya dijital arama yapmalısınız
    hatta abone olurken sizin tv ye neden bağlantınızı ve ayarlarınızı yaptırmadınız ki diye sorarım
    çünkü kablo tv ve kablo internete üye olurken internet ve analog yayın hizmetini kuruyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalı963 -- 5 Şubat 2018; 13:4:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

uydunet yani kablotv aboneliğiniz var sa siz hangi paketten üyesiniz
    en kötüsü analog yayınları alırsınız
    ama tv nizin uydu alıcı tarafına değilde normal bağlantı yerine kablonuzu takın
    çünkü uydu alıcı olan yer çanak antenden gelen uydu yayınları içindir
    diğer eski tip bağlantı yeri olan yer ise analog veya dijital kablotv bağlantısı içindir
    tv den arama yaparken de uydu araması değilde analog veya dijital arama yapmalısınız
    hatta abone olurken sizin tv ye neden bağlantınızı ve ayarlarınızı yaptırmadınız ki diye sorarım
    çünkü kablo tv ve kablo internete üye olurken internet ve analog yayın hizmetini kuruyorlar

Teşekkürler. Şu an çok karışık geldi yarın iş yerinde uygulamalı olarak deneyeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.