Şimdi Ara

Uydunet 15 veya 20 mbit kullanan var mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar uydunette genellikle 1 ve 5 mbit kullanildigini biliyorum ama 15 ve 20 mbit kullanana hic rastlamadim kullanan arkadaslar varsa bilgilendirirlerse sevinirim. Ayrica uydunetin 15 mbiti 149 lira smile adsl 16 mbiti 129 lira cok pahali degil mi ?

• smile 16 mb vermioki daha dorusu türk telekom nere verirse 16 mb hızı oda oraya verioır yani bi kişinin 16 mb hız alabilmesi için santrale en fazla 500 metre olması lazım ama uydunette öle bişi yok ama bende duymadım 15 veya 20 mb kullananları eminim memnundurlar bizim burda olsa direk alıcam ama yok :( türk telekomdan kat kat iyidir bi kaç arkadaş kullanıyor gayet memnunlar ben doping kullanıorum acaip derecede bunaldım fiber in geleceği yok bakalım sözleşme bitince ttnet fibere daha doğrusu vdsl2 ye geçmeyi düşünüyorum
  • Bu konuyu ben de baya merak ediyorum. 15 veya 20 mbit kullanan varsa deneyimlerini buraya yazarlarsa seviniriz.
  • Docsis 3 modemle sorun yaşayan çoktu ama bağlantıdan kullananlar genel olarak memnundu. Bkz eski konular...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.