Şimdi Ara

Uydu (Satellite) Internet ve Diablo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işim için 3 4 yıl köyde yaşamak zorundayım. 3g çekmiyor. Edge ile internete girip diablo oyunuyorum Uydu internetin pinglerinin çok kötü olduğunu biliyorum ama hızı iyi. Hiç uydu (Satellite ) internet ile diablo oynayan oldumu. normalle kıyaslayınca kötü ama edgeden dahamı iyi oynanabiliyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

• telefon hattı olan bi ev tut bence. uydu internette pingler epey kötü . bi de ilk girişte bi modem gibi bişeye epey para ödüyosun. pingler iyi günlerde 600 en kötü günde de 1600 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiraykanka -- 5 Ağustos 2014; 11:19:49 >
  • alp1912 kullanıcısına yanıt
    Uydu internet derken uydunetten bahsetmiyorum. Sanırsam uydunet kablolu internet. Ben uydu bağlantılı interneti kastetmiştim. sattalite internet diye geçiyor. Pingin 1000 civarında olduğunu biliyorum edgeninde pingi 1000 civarında ama bunun hızı yüksek. o yüzden edgeden daha mı iyi olur olursa nekadar iyi olur diye .
  • kıbrıs'ta 1 sene kullandım bu lanet şeyi, her türlü online oyun yalan bu sistemle. ping berbat, yağmurda net gider.
    hatta şu an türkiye'de satışı olan tooway'in kendi sitesinde bile adamlar belirtmiş.
    http://tr.tooway.com/i-need-advice/interactive-faq/tooway-ile-cevrim-oyunlar-oynayabilir-miyim/
    edit: ekleme gereği duydum, internet hızın 0,50 mbit stabil olsun yine oynarsın diablo'yu. önemli olan ping.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Pulse_ -- 9 Ağustos 2014; 22:55:47 >
  • _Pulse_ kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler. Edge ile party olunca oynanmıyor fakat tek kişilik oyunda T5 bile kesebiliyorum Anlaşılan EDGE ile D3 oynamaya devam edeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.