Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Uydu D Smart +18 Kanallarını Bulmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
2.102
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> D-Smart >> Uydu D Smart +18 Kanallarını Bulmuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      86 Mesaj
      09 Nisan 2012 14:47:22 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar,

D smart full paket var ama uydu alıcım penthouse ve marc dorcel kanallarını bulamıyor. Manuel arama ya da otomatik arama yapsam da bu kanalları bulamıyor.
      Güncel frekansları nedir bilen var mı ya da sorun nerden kaynaklanıyor olabilir? Yardımlarınızı rica ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nv_143 -- 11 Nisan 2012; 10:33:07 >

|
      |
      09 Nisan 2012 15:35:06
      Sinyal yenileme yapacaksın kumanda dan sistem ayarlarında mevcut ilkini seçeceksin
      |
      |
      10 Nisan 2012 15:18:30 Konu Sahibi
      Kusura bakmayın eksik bilgi vermişim..ben d smart modül kullanıyorum goldmaster 55000ci uydu alıcısı ile birlikte.. RedTurkie dostum senin dediğin sinyal yenileme gibi bir sey bulunmuyor sistem ayarlarında..sanırım d smart cihazı olmadıgı için..başka fikrin varsa belemekteyim sağol...
      |
      |
      10 Nisan 2012 19:21:13
      eğer doğru cihaza baktıysam ki 55000 CI goldmaster a baktımm senin cihazda Dvbs-2 tuner yok yani Dvbs-2 HD yayınları alamazsın dediğin kanallarda bu standartta yayın yapıyo yani normal alamaman kanalları..

Düzenleme : Yanlış görmüşüm kanal adlarını biraz hastayım kusura bakmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neskali -- 10 Nisan 2012; 19:22:09 >
      11 Nisan 2012 10:10:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: neskali

eğer doğru cihaza baktıysam ki 55000 CI goldmaster a baktımm senin cihazda Dvbs-2 tuner yok yani Dvbs-2 HD yayınları alamazsın dediğin kanallarda bu standartta yayın yapıyo yani normal alamaman kanalları..

D smart kendi sitesinde kanalların SD yayınının olduğunu da gösteriyor hatta beni arayan müşteri hizmetleri temsilcisi Fatma Hnm.'a da özellikle sormustum bu kanalları o da evet var demişti

• Çavuş
      86 Mesaj
      11 Nisan 2012 10:12:44 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: nv_143

quote:

Orijinalden alıntı: neskali

D smart kendi sitesinde kanalların SD yayınının olduğunu da gösteriyor hatta beni arayan müşteri hizmetleri temsilcisi Fatma Hnm.'a da özellikle sormustum bu kanalları o da evet var demişti

sanırım ben de hastayım senin düzenlemeyi görmemişim
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Nisan 2012 11:56:58
      Töbe töbe, ne hale geldi ülkem inşallah kapanır o kanallar din elden gidiyor.

12 Nisan 2012 01:25:51 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: .Derya.

Töbe töbe, ne hale geldi ülkem inşallah kapanır o kanallar din elden gidiyor.

Buradaki amaç hangi kanal olduğu değil sonuçta ben bu hizmet için para ödüyorum ve verdiğim paranın karşılığını da doğal olarak almam gerektiğini düşünüyorum..Başka kanallar eksik olsa onları da yazardım emin ol..Ama nedense konuya yardımcı olmak amaçlı değil de gereksiz yere provoke etmek için yorum yazmana anlam veremedim..yargı yapmadan infaz bu olsa gerek...yine de yorumuna saygılar..
      |
      |
Blogio
Satılık Köpek
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.