Şimdi Ara

UYDU CİHAZI MERAKLISI HERKESİN OKUMASI GEREKEN SÜPER BİR YAZI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=419284

Burada gerçekler var,ben daha önce okumuştum ama sizinde mutlaka okumanızı ve bazı şeyleri anlamanızı dilerim,bunu bana izmirde uydu işinde çalışan bir arkadaş senelerce önce anlatmıştı ama ben unutmuştum.

• okudum dediğin yerdeki yazıları tüm uydu meraklılarının okumasını tavsiye ederim gerçekten çok güzel yazılar bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se_co

okudum dediğin yerdeki yazıları tüm uydu meraklılarının okumasını tavsiye ederim gerçekten çok güzel yazılar bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim..

Önemli degil arkadaşım,bunu herkes okusunki,yazılım konusunda fazla beklentileri olmasın,markalara ve onları satanlardan fazla beklentileri olmasın,çünkü onların elinden fazla bir şey gelmiyor,herşey dışarıya ve bazı olaylara baglı.
  • Evet, forumlardaki keyleri cihaza girp "bilmemne paketini kırdım" diye etrafta gezenlerin okuması, hatta zorla okutulup ezberletilmesi gereken bir yazı.
  • anlayana çok şey ifade ediyor.gerçekten yabancı yayınların dilini anlayıp faydalanan insanlara lafım yok.ama günümüzde gece konduların bile tepesinde iki çanak olması biraz düşündürücü.bu yüzden daima türksat

düzeltme:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas06 -- 26 Nisan 2008; 11:53:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: teme

Evet, forumlardaki keyleri cihaza girp "bilmemne paketini kırdım" diye etrafta gezenlerin okuması, hatta zorla okutulup ezberletilmesi gereken bir yazı.

• ekleyenden allah razı olsunkalite bilgiler
  • Dikkatle okunması gereken bir yazı
  • Paylaşım için teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.