Şimdi Ara

UXC Network (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.001
Cevap
0
Favori
58.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu bırakan biri olarak, benim charım elfti, 10res yaptım, skill ağacında buf tarafına onlarca point basıp fix stat yapınca o pointlerin gitmesi benim için oyunda son nokta oldu. bu ayrı

elfin güçlü olmasına gelince hiç de sandığınız kadar güçlü değil, pointi fazla, ama bilindiği üzere elf agi karakteri olduğu için agiden diğer karakterler kadar savunma puanı alamıyor, 10 reste 16k stat alınıyor, 16sını da agi ye versen dahi 10resli bir dl,bk,mg birkaç vuruşta kesebiliyor.

karakterler arası denge sağşanmaya çalışılmış, başarılı da olundu fakat dl konusunda bunu söylemek zor, bir dl yi 1ene elf ve yan 2karakter olmadan kesmek biraz zor.

reset sınırının düşük olması konusuna katılıyorum, benim düşüncem statların kalıcı olması ve 20-30 arası reset sınırın olması idi, stat silinmesine de eyvallah, fakat stat fix olayı olmamalıydı

benim en yakındığım konu;

bir karakter tek başına serverde hiçbir şey yapamıyor! öyle ya aramızda yalnız kurt olanlar vardır (:
    söylenildiğine göre eventler vs. ene elf ile test edildi, yani yanında ene elf olmalı, ya da 1-2 karakter daha, 10 res olmuşum, kalimada ölüyorum, imperial evente zaten partysiz girilmiyor, crywolf elfsiz ve yan 4-5 karaktersiz yapılmıyor, raklion vs.vs.. kimse olmadığı zaman gidip kendime bir kanat düşürememek, evente girememek ayrıca soğuttu.

yine de server kaliteli, ne kadar emek harcanmış olduğu ortada, 10res atıp bıraktım, bü süre zarfında eğlendim, bu yüzden emeği geçen arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

quote:

Orijinalden alıntı: HipmodeLs

Öncelikle server hayırlı olsun diyerek sözlerime başlamak istiyorum.Oyunda hiç online Gm'ye denk gelmediğim için oyundaki arkadaşların ve benim gördüğüm eksikleri buraya yazma ihtiyacı hissettim.

1-Öncelikle serverde reset sınırı olması çok güzel birşey fakat bu sınırın 10 olması hiçte iyi değil.Çoğu arkadaşımız resetini 10 yaptıktan sonra yapacak birşey bulamadığı için oyunu bıraktı.Bu sınır en azından 40 veya 50 olmalıydı o zaman serverin daha eğlenceli bir hal alacağını düşünüyoruz.

2-Diğer konu ise Elf ve Dl'ler DL normalde bk hariç diğer karekterlerden güçlü olan bir char iken reset pointinin bütün karekterlerden yüksek olması açıkçası bk,mg,sm kasan arkadaşlarımızın hoşuna gitmiyor.Mu online'de bu zamana kadar benim öğrendiğim en ezik karekter Mg'dir.Ama Mg'nin reset pointi serverde 990 tutulmuş.Bk hariç bütün karekterlerden daha düşük yani.

3-Başka bir sorun Elfler ve slotlar.Oyundaki slotlar çok yetersiz.Arena da sayısı en fazla olan slot 12-13ü geçmiyor.Benim bildiğim Low serverlerin slotları kalabalık olur.Bu konuyla da ilgilenirseniz çok memnun oluruz.

4-Elf'lere gelecek olursak 10 resetli bir Elf'in karşısında hiç bir karekter duramıyor ( DL hariç ) İce skilini atan Elf kim var kim yok indiriyor herkezi.Aslında bu oyunda olan birşey ama zaten güçlü bir karekter olan Elf'in reset pointinin de çok yüksek olması insanı soğutuyor oyundan.

( Tabi ki en önemli sorun reset sınırı bu sınırın 40 veya 50 gibi bir rakama çekilmesini çok isteriz.)

Şuana kadar ben ve arkadaşlarımın gördükleri eksikler bunlar.Bunlar halledilirse oyunun daha eğlenceli olacağı kanaatindeyiz.Tabi ki yapıp yapmamak yine sizin elinizde.Bizimkisi sadece bir rica bu serverde oynayan playerler olarak.

Saygılar.Başarılar dilerim.

1- katılıyorum reset sınırı 50 ye getirilebilir Türk arkadaşların adeti hayatını sadece mu ya adayıp kasmak olduğundan 10 reset çabucak bitti herkes bıraktı oyunu
    2- MG nin mesela helmeti yok ve en zayıf karakter. defansı bile 1000agi verseniz 400 defans oluyor.o yüzden res puanı yükseltilmeli.
    3- katılıyorum arenada çok az spot var ve hep chaos canavarları koyulmuş bence az ve yetersiz
    4- elfin gücü düşürülmemeli bence çünkü fazla elf kasan yok ve bk yı indirebilenin elf olması iyi birşey,herkes bk kasmamış olur

Hocam ben Elf'in gücü düşürülsün demiyorum.Sadece benim oyun tecrübeme dayanarak fazla point aldığını söylüyorum.Benim düşüncem şu şekilde.Örneğin; Sm ve Elf 1200 point,Dl 1000 point Bk 900 point Mg 1400 point ( sayılar tabi ki sallama ) yani sıralama bu şekilde olduğu takdirde karekterler eşitlenmiş olur bence.

• @Tyler Durden
    Kasma konusunda haklısın. Bu kadar çabuk biteceğini bende tahmin edemedim. Yeni bir proje düşüyorum bakalım. Sıkılmadan sürükleyici bi aşama gibi.

@TROJ
    Daha öncede belirtmiştim. Master skill basıtıgınızda fix pointde bastıgınız skillerde silinme yaşanır. Fix pointten sonra mutlaka oyuna girmeden addstat dan en az 150 point eng verin diye. Sanırım oyunda değildin o sıra.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • insanlar sizin oynamaniz icin server acar elestirmeye hakiniz vardir ama bu kadarda karalama yapmayin yazik sonucta emege saygi oymadiysan sorunlar neyse burda paylasirsin admin arkadaslar cozmeye calisir iyi biliyorum ki ugur ve xobi arkadasim 2 yildir bunun uzerinde calisiyor hatta oyuna girip test etmistikte emege saygi varsa bi derdiniz msn yoluyla halledin burda serveri karalayarak insanlari sovutmayin sonucta bu ise bi emek verilmis
  • Merhaba arkadaslar yonetici arkadaslardan benimde bi kac ricam olacak gercekten cok guzel bir server yapmislar boyle bir servera ihtiyaci vardi memleketin sizinde soylediginiz gibi res siniri yukseltilse cok hos oluur ve player sayisi yuksek olur , slotlar konusundada sikintim var kisisel olrak bk kasiorm ve nokta slot yok ya ben eski serverlardan alismisim yada arkadaslarin bir bildigi var ki daginik yapmislar ama nokta slot istiyorum yinede bilginize . Insallah daha basarili olursunuz tekrar ellerinize saglik kolay gelsin.
  • Neyse genel bi temizliği hak etti konu.
  • Hayırlı olsun..
  • Eyvallah Umut. Sen de hoş geldin bu arada ne ara geçti zaman şaşırdım valla. Gerçi gel bide onu sana sor.
  • Trololo lol lo lo lol lo lo loo :)) Xobi ozlemisim buraları ya unutmadım seni bir ara ugrucam serverada işte ne ara bilmiyorum iş güç malum diplomayı verdiler elimize kaldık ortada :o ;) bu arada "/add" için parası biraz fazla değil mi ? Tabi zen drop ne kadar bilemicem :D de drop ve xp az olan yerde zen drop çok olmucağını farz edersek biraz yüksek sanki.
  • @Lucifer
    Saolasın.

@Morgause
    Beklerim. Zen olayıda lvl 100 lerde falan 100.000zen falan düşüyor. O kadarda pahalı değil merak etme.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Charlarımız askıda kalıyor.Foruma yazıyoruz ilgilenen yok.Bir zahmet ilgileniverin.
  • quote:

Charlarımız askıda kalıyor.Foruma yazıyoruz ilgilenen yok.Bir zahmet ilgileniverin.

Konu linki verebilirmisin ben göremedim çünkü forumda öyle bir konu. Ayrıca geçen gün forumu bırakıp pm'den bile derdinizi halletmeye çalıştık. Bir zahmet o kadar acımasız olmayın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Uqur|

quote:

Charlarımız askıda kalıyor.Foruma yazıyoruz ilgilenen yok.Bir zahmet ilgileniverin.

Konu linki verebilirmisin ben göremedim çünkü forumda öyle bir konu. Ayrıca geçen gün forumu bırakıp pm'den bile derdinizi halletmeye çalıştık. Bir zahmet o kadar acımasız olmayın lütfen.

http://www.castel-network.com/forum/viewtopic.php?id=76 Buyrun..

Benim ona karşı bir şikayetim yok.3 tane admin var en azından günde 1-2 defa birisi girip serverdekilerin halini hatrını sorsa ne kadar cok sorunu olan var o zaman görürsünüz.Oyunda foruma giren yok.Bir sorunu olan hiç birşey yapmadan sizin çözmenizi bekliyor.
    Bazı arkadaşlarımız foruma konu açıp oyun sıktı bir çare bulun lütfen diyor.(http://www.castel-network.com/forum/viewtopic.php?id=69 ) Konuya cevap yazan yada herhangi bir aksiyonda bulunan yok.İnanın oyun artık yürümüyor.Gerçekten de bir çare bulursanız çok mutlu oluruz.En azından anket tarzı birşey yapıp playerlerin görüşlerini alabilirsiniz.

Umarım bu isteklerimizi gözardı etmezsiniz.
    Başarılar dilerim.

• @Xobi Gm lazım mı :D
  • quote:

quote:

quote:

Benim ona karşı bir şikayetim yok.3 tane admin var en azından günde 1-2 defa birisi girip serverdekilerin halini hatrını sorsa ne kadar cok sorunu olan var o zaman görürsünüz.Oyunda foruma giren yok.Bir sorunu olan hiç birşey yapmadan sizin çözmenizi bekliyor.
    Bazı arkadaşlarımız foruma konu açıp oyun sıktı bir çare bulun lütfen diyor.(http://www.castel-network.com/forum/viewtopic.php?id=69 ) Konuya cevap yazan yada herhangi bir aksiyonda bulunan yok.İnanın oyun artık yürümüyor.Gerçekten de bir çare bulursanız çok mutlu oluruz.En azından anket tarzı birşey yapıp playerlerin görüşlerini alabilirsiniz.

Başarılar dilerim.

Dün ben size en son "Şimdi tekrar denermisiniz ? " diye pm attım fakat cevap bile alamadım. Cevap atmadıklarına göre düzelmiştir heralde diye düşünüp o konuyu kapattım ben kendi açımdan. Daha ne yapabilirdim ?

Site girişinde website, forum diye seçenekler var. iki tık atıp foruma girmeyen adamlara kusura bakmayında ne girip selam sabah vereceğim hergün? Herşeyi bizden beklemeyin. Gelip yemeğinizi suyunuzu da mı biz verelim ?

Sıkmayan bir oyun sistemi söyleyin öyle karşımıza gelin. O öyle şu böyle bıktım sıkıldım... ee önerin ne peki daha iyisi ne ? Ne yapabiliriz bu konu hakkında bir fikir var mı ? Hiç.

Önerilerinizi (gelirse tabi) elbette değerlendiriyoruz neden gözardı edelim.

Bu arada şahsi algılamayın yukarıdaki yazım şahsınıza hitaben değil genelleme yaparak konuştum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Başarılar dilerim.

Dün ben size en son "Şimdi tekrar denermisiniz ? " diye pm attım fakat cevap bile alamadım. Cevap atmadıklarına göre düzelmiştir heralde diye düşünüp o konuyu kapattım ben kendi açımdan. Daha ne yapabilirdim ?

Site girişinde website, forum diye seçenekler var. iki tık atıp foruma girmeyen adamlara kusura bakmayında ne girip selam sabah vereceğim hergün? Herşeyi bizden beklemeyin. Gelip yemeğinizi suyunuzu da mı biz verelim ?

Sıkmayan bir oyun sistemi söyleyin öyle karşımıza gelin. O öyle şu böyle bıktım sıkıldım... ee önerin ne peki daha iyisi ne ? Ne yapabiliriz bu konu hakkında bir fikir var mı ? Hiç.

Bu arada şahsi algılamayın yukarıdaki yazım şahsınıza hitaben değil genelleme yaparak konuştum.

Hocam biz önerilerimizi yukarıda söyledik diye biliyorum.Xobi'de değerlendirelim dedi.Değerlendirilmesini bekliyoruz halen.Pm attıgım da charlar düzelmişti.Bugün sık sık dcler yaşandı serverde ve tekrar askıda kaldık.
    Sorunu hallederseniz seviniriz.

• S.a Dün siz reset cektiginizde zaten oyun askıdan alınmıştı. ama sanırım serverde problem var ve bu askı olayını sürekli yaşıyoruz dün cıktı bugün tekrar askıda kaldı.( İşin ilginç yanı car oyunda ve kesebiliorlar ve görebiliolarda).Serverde herhangi böle sorun oldugunda server adminlerine burdaki forumdan başka bi şekilde ulaşamıyoruz.yani k.bakmayın ama server allaha emanet. ve burda ne zmn on sunuz ne zmn girip cıktıgınıza dair bir bilgimiz yok ..car bir askıda kalıor 1-2 gün beklioruzki servere reset atılsında düzelsin ve sürekli olan bişey için sürekli ve uzun süreli beklioruz..serverde böle bir sorun var ve ilgilenmiorsunuz..

Ben bir foruma girdigimde konulara bakarım.Konular acılmış adminler sadece 1 kacına mesaj atmış dier konuların altı boş ne bakılmış ne cevap verilmiş ne ilgilenilmiş.Ve bende bir konu acarım aynı şekilde olursa bi daha foruma girmem gerekmez cünkü..Siz forumla ilglieneceksinizki üyelerde sorunlarını ve ya herhangibi şeyde forumdan destek alabilsin..

Server konusunda .. server sizin serverisiniz ve oyuncuyu siz cekeceksiniz biz önceki yazımızda gördügümüz eksikleri söledik zaten.. Server admini siz seniz bunu siz düzelteceksiniz oyunda 30 online var ve arenada 3 kişiden başka kimseye göremiorum lorende fln in cin top oynuyor zaten ..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Başarılar dilerim.

Hocam biz önerilerimizi yukarıda söyledik diye biliyorum.Xobi'de değerlendirelim dedi.Değerlendirilmesini bekliyoruz halen.Pm attıgım da charlar düzelmişti.Bugün sık sık dcler yaşandı serverde ve tekrar askıda kaldık.
    Sorunu hallederseniz seviniriz.

Sık yaşanan dc problemleri server ile alakalı olan bir durum değildir. Şu 2 haftadır tt nette ve türkiye genelinde yaşanan ping problemidir. Yabancı oyuncuların hiç birinde dc sıkıntısı yaşayan kimseyi görmedim.

@Baba4222222
    Unutmayınki bizimde bir sosyal hayatımız mevcut. Yeterince ilgi gösteremediğimiz aşikâr. Elimden geldiğince online olmaya çalışıyorum. Online olan playerların çoğu full olmuş, item derdinde ve eventlara girmektedir takip ettiğim kadarıyla. Dc problemi için siteye bir modül ekleyebilirmiyiz bakıcaz.

• Reset için teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba4222222 -- 11 Ağustos 2011; 12:46:40 >
  • Server neden kapalı ?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.