Şimdi Ara

UV boya bursa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasanın fanlarını bazı yerlerini UV boya ile boyucam ama bursa'da aramama rağmen bulamadım bursalı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Uv boyabile bulamıyoruz bursa'da

• Fosforlu veya florasan diye ararsan daha rahat bulursun
  • media markt a falan baktınmı orda olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tlg.RBTR

media markt a falan baktınmı orda olabilir

Abi orası sade elektronik değilmi bakmadım oraya inegöl çarşısına baktım bi kaç boyacıya gittim yok abi fosforlu boya varmı diyom nasıl boyaymış öyle diyolar..

Sen nerden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanlayıcı

quote:

Abi orası sade elektronik değilmi bakmadım oraya inegöl çarşısına baktım bi kaç boyacıya gittim yok abi fosforlu boya varmı diyom nasıl boyaymış öyle diyolar..

Sen nerden acaba ?

ben bursadan da media markt küçük yer değil belki bulabilirsin diye düşündüm bilgisayar bölümünde sorarsan belki onlar yardımcı olabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yanlayıcı

quote:

Sen nerden acaba ?

ben bursadan da media markt küçük yer değil belki bulabilirsin diye düşündüm bilgisayar bölümünde sorarsan belki onlar yardımcı olabilir

Saol ilgilendiğin için Aramaktan başka çare yok genede hepsini bi gezerim marketlerin bulurum inşallah

• Praktikere bak.Bauhouse.
    Ayrıca sağda solda gördüğün boyacıalra sor.Onlarda da olabiliyor...
  • praktiker bahaus ? bursada varmı bunlar yaa :D

arkadaşım yalova yolundaki oto modifiyecilere sor onlar muhakkak bilirler . ve yeni adliyenin yolundaki boyacılara sor çümkü bursada boya dağıtımları ordan oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozn.Onl -- 1 Ekim 2009; 21:04:03 >
  • Uluyoldaki boyacılarda var.Başka yerde arama en uygun orada bulursun.
  • Evolution'a katılıyorum uluyoldaki boya dükkanlarının hemen hemen hepsinde var ben akçalı boya almıştım 7 liraya. tavsiyem dükkanlara tek tek sor fiyat bazılarında pahalı haberin olsun, inşallah bulursun koay gelsin. he kapak falan keseceksen dekupaj var yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckinin damadı -- 2 Ekim 2009; 1:24:41 >
  • arkadaşlar sabredin önümüzdeki sene bursaya
    bauhaus açılıyor şu anda bildiğim kadarıyla inşaatı deva ediyor
    metal konstruksiyon olduğu için seneye ilk bahara yetişir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.