Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

utanmadan ve sıkılmadan 'Ata'm, izindeyiz; Cumhuriyeti koruyoruz' diye siyaset dolandırıcılığı yap!

1
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> utanmadan ve sıkılmadan 'Ata'm, izindeyiz; Cumhuriyeti koruyoruz' diye siyaset dolandırıcılığı yap!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3 Mesaj
      19 Mart 2006 12:13:32 Konu Sahibi
      Sen ülkeni okyanus ötesi devletlerin öncü karakolu yapıp, sınırlarını Amerikan üsleriyle donat, sen ülke emkonomisini, uluslararası tekellerin ahtopot kollarına teslim et; sen kardeşi kardeşe vurdurtmak için gizli çeteler kur; sonra kalk, utanmadan ve sıkılmadan 'Ata'm, izindeyiz; Cumhuriyeti koruyoruz' diye siyaset dolandırıcılığı yap!..
      Elsiz ayaksız bir yeşil yılan / Yaptıklarını yıkıyorlar Mustafa Kemal / Hani bir vakitler Kubilay'ı kestiler / Sen buyurdun kesenleri astılar / Sen uyudun asılanlar dirilir / Mustafa'm, Mustafa Kemal' im...
      Cumhuriyet'in temelini elsiz ayaksız yeşil yılanlar kemiriyor; devletimiz NATO generallerinin emrinde, ülkemiz IMF'lerin ipoteğinde!... ... Uyan Gazi Kemal uyan!... ...Devletin devlete, insanın insana kulluğunu yok etmek için uyan, uyan Gazi Kemal!

1997 Mayıs Ayında Uğur Mumcu Tarafından yazılmış kitap kapağından Sözler

Kitap İsmi : Atam İzindeyiz ...

|
      |

Dağılmış saçların gönlünün yatağına, uyandırma
      Sabah olsun ben giderim, sen kal rüyamda
      Aramak o kadar kolay mı sandın?
      Yollarım bana aşktır artık
      Ah gitmek o kadar kolay mı sandın?
      Yoların bana aşktır artık
      AyrıLıK bana Aşktır Artık...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Mart 2006 12:22:36
      Tipik faşist politikaları.
      Kimlere hizmet ettikleri, bu ülkeyi mi yoksa para babalarını mı secdikleri her şey apaçık ortada.
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
haberler
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.