Şimdi Ara

ustalara bir sorum olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • canturk_22 (1 mesaj) Failed_disk (1 mesaj) asonket (1 mesaj) axiadam (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> ustalara bir sorum olacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    98 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    öncelikle herkese selamlar
    elimde saneo markalı telsiz telefonun anteni var bu anteni herhangi bir cihaza bullet2hp veya tplin5210g tarzı cihazlara baglayabilirmiyim https://store.donanimhaber.com/83/b4/c8/83b4c8aed362d8215d6e72f9cbb9aca2.JPG

|
    |

• Teğmen
    246 Mesaj

bu konu hakkında herhangi bir bilgim yok. fakat zaten bağlantı soketi uymayacağını tahmin ediyorum. diğer bu husus 5210 için uyumlu external anten listesi mevcut. bağlasan bile çok iyi bir verim alabileceğini tahmin etmiyorum. ben mesela alfa uwus usb wifi anteni elimdeki kablo olması nedeniyle 2424b a bağladım. 5210g ye alfa anten 2424b anten ile çok daha fazla yayın topladı ve sinyal seviyesi çok arttı. 5210g alana kadar bu şekilde kullanmak daha başarılıydı. deneme işi fantazi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asonket -- 30 Ekim 2013; 21:51:32 >
    |
    |
    canturk_22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    161 Mesaj
    Antenin bant genişliği ve iç direnci uyuyorsa soba borusu bile takabilirsiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    3285 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: canturk_22

öncelikle herkese selamlar
    elimde saneo markalı telsiz telefonun anteni var bu anteni herhangi bir cihaza bullet2hp veya tplin5210g tarzı cihazlara baglayabilirmiyim https://store.donanimhaber.com/83/b4/c8/83b4c8aed362d8215d6e72f9cbb9aca2.JPG

Anten 2.4 ghz ise a/b/g ile kullanabilirsiniz.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.