Şimdi Ara

USB Bellek kısayol oluştu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
78.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Attrib olayı işe yarıyor arkadaşlar sağolun çok yardımcı oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingsix

Başlat - çalıştır - cmd yazıp enter yapın.

Flash diskinizin sürücü harfi ne ise ( Örneğin F ) o harfi aşağıdaki gibi yazıp entera basın.

Örn F: enter..

daha sonra alttaki komutu yazın entera basın,

Attrib -a -s -h -r /S /D yazıp enter..

bir süre sonra işlem bitecek ve diskinizdeki dosyalarınız görünür olacaklar.

Fazlalıkları silin.

Hocam Allah sizden Razı olsun Nasıl dua ettim anlatamam hayati önem taşıyan denecek kadar önemli dosyalar vardı onları kurtarıyorum. Sayenizde. Allah hakkınızda en iyisini en hayırlısını versin ...
  • kingsix K kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun ...
  • canbaba19 kullanıcısına yanıt
    nerdeyse yukarda yazanların hepsini denedim olmadı. ama sizin dediğinizi normal klasörlerde kullandığımızdan dolayı denememiş okuyunca denedim harddiskin içindeki klasörler göründü. hemen pc ye kopyaladım. hatta şuan kopyalanmaya devam ediyor. ben ve sevdiklerim sayenizde çok mutlu oldu çok teşekkür ederim. önce bellek sağlam mı diye Bilgisayarımdan diski geldim diski açmadan aynı pencerenin sağ üstündeki arama yerine 1 yazdım başka bişey de yazabiliriz tabi içinde olabileceğinin düşündüğümüz bi karakter yeterli :) baktım herşey yerli yerinde duruyor. sonra dediğinizi yaptım. Denetim Masası > Görünüm ve Kişileştirme > Klasör Seçenekleri > Görünüm > Dosya ve Klasörler > Gizli Dosya ve Klasörler > Gizli Dosya, Klasörler ve Sürücüleri Göster

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.