Şimdi Ara

Usb Bellek Alacağım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi usb bellek alacağım aklımda 32 gb gibi bir boyut var. 16 gb yetmez 64 de çok büyük gelir 32 gb ideal.

yakın zamanda internet üzerinden veya herhangi bir teknomarket/avm gibi bir yerlerden alan var mı 32 gb ?

özet: 32 gb flash bellek arıyorum uygun fiyatlı olursa iyi olur. yorumlarınızı bekliyorum.

• Evinin yakınlarıdaki herhangi bir teknomarkette rahatlıkla bulabilirsin.

Konu yanlış yerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak fırsatlar bölümünü tabip edersen ordaki arkadaşlar bu işin kurdu. Buraya konu açmana gerek yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

Evinin yakınlarıdaki herhangi bir teknomarkette rahatlıkla bulabilirsin.

Konu yanlış yerde.

Evimin yakınlarında bulabileceğimi ben de biliyorum ancak güzel bir teknomarket yok yani geneli normal bilgisayarcı ve 64 gb flash fiyatına 32 gb flash bellek satıyorlar yani o derece fiyatlar uçuk. Ve ben bu konuyu da konu dışına açtım sebebi ise muhabbet havasında olmasını istediğim için..
  • 25-30 liradan fazla verme 32 gba birde 32 gb az gelmeye başladı 64 yada 128 düşünebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

25-30 liradan fazla verme 32 gba birde 32 gb az gelmeye başladı 64 yada 128 düşünebilirsin

Yaşadığım yerde güzel teknomarket yok yani fazla indirim takip edemiyorum genelde sabit esnaf satıyor flash bellekleri ki 25 lira etmeyecek 32 gb flash belleğe 40-50 lira dedikleri oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.