Şimdi Ara

usb 2.0 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar laptopun harddiskini değiştirdim. eski harddiski de kullanıyım diye bi harddisk kutusu aldım. usb den takınca usb 2,0 a takılırsa daha hızlı çalışabilir diyo.bazen kullanabilmem için format atmam gerektiğini söylüyor.takılıyken kendi kendine gidip gelio.harici harddisk te böyle bi sorun olmuyo.sebebini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. lütfen...
    windows 7 64 bit.
    tüm g,ncellemeler yüklü

• Güncellemelerden ziyade tüm sürücüleriniz doğru ve güncel olduğundan emin olun. Özellikle chipset sürücüsü
  • USB Girişleri ile ilgili Bütün Bilgisayar Sistemlerinde Geçerli Olan Bişey Vardır.
    USB Girişlerinin Hepsi 2,0 Deildir. Yanlızca Bir Tanesi 2.0 dır.
    Geri Kalan Tüm Girişler 1.1 dir. Belkide Sen 1.1 Girişine Bağlanmışsındır...
    Doğru Girişe Taktığına Eminmisin ? Veya Girişlerde Kablolarda Fişlerde
    Bi Sıkıntı Olmuş Olabilir Belki...
    Ayriyetten Takılıyken Gelip Gidiyo Demişsin USB Girişinde bi Sıkıntı Olmuştur
    Kablo Kımıldadıkça Temas Kayboluodur Belki Daha Önce Bana da Oluodu
    Önce Kablodan Herhalde Dedim Kabloyu Değştirdim Sorun Gene Devam Etti
    Bende Gidip Bi internal USB Card Aldım Hem USB Girişlerim Çoğaldı Hemde Sorunum Kalmadı :)))
    Gerçi Biras Para Harcamış Oldum Ama Neyse Anakartı Değiştirmekten iyidir :)))
  • Usb Hub Kullanıyorsanız. Usb Hub Usb 1.1 olabilir. Onu çıkartarak test edin.

Notebook ve Masaüstünlerinden Usb Controllerdaki statik elektrikten dolayı Bazen bu tarz sorunlar olabiliryo.
    Noteboook kullanıyorsanız. Tüm bağlı aygıtları çıkartın Şarj cihazını ve Bataryayı da çıkartarak 5-10 dk bekledikten sonra bataryayı takarak kontrol edin.
    Masaüstü ise Power Kablosunu çıkarttıktan sonra 1-2 defa Power Tuşuna basarak 5 dk bekledikten sonra tekrar deneyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.