Şimdi Ara

usak.zapto.org (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam. yıllardır MU oynamıyorum. Zaten Oynanacak serverda pek yok sanırım. Serverınız Güzele benzio Hyrlı olsun. Uzun Ömürlü olur inşallah. Jacqueline....
  • vOrjinal dimi Server Sezon5
  • HayırLı oLsun toprakLarm :d
  • H.Olsun
  • Yeni eventler açık olsaydı iyiydi :)
  • Server Ne Zaman Acilacak Sinan ?
  • Hayırlı olsun..
  • Teşekkürler :)
  • Hayırlı olsun. Fakat şuan siteniz off. 10 dakika önce online durumdaydı. Clientınızı indirdim, üyelik aldım site kapandı... Sitede mi sorun çıktı sadece acaba dedim ama serverda kapanmış durumdaydı...

Umarım bu tür kapanma durumları normal düzeyin üstüne çıkmaz... Uzun ömürlü bir server olur İnşallah..
  • Dün çok yağmur yağdı o yüzden hem net yavaşti hemde elektrikler gidip durdu onun için bazen kapandı server ama normalde böyle bir durum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sehzadesinan

Dün çok yağmur yağdı o yüzden hem net yavaşti hemde elektrikler gidip durdu onun için bazen kapandı server ama normalde böyle bir durum yok

Nasıl yani anlamadım elektrikler gitmişti yağmur yağıyordu. Ev bilgisayarında muonline ne geziyor yahu. Ama oda dogru burası Türkiye hersey olabilir..
  • Nerede olmalı peki güzel kardeşim ?
  • hayırlı olsun
  • kardeşim üyelik alamıyorum bi sorumu cevaplarsan sevinirim?
  • Arkdaşlar oyun 2 güne kadar daha eglencelı bı hal alıcak ılgınıze duyurulur
  • Şu anda tek açık ve sorunsuz türk server ı biziz o yuzden forumda katılımların artmasını beklıyorm arkdaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterligi

Şu anda tek açık ve sorunsuz türk server ı biziz o yuzden forumda katılımların artmasını beklıyorm arkdaslar

diyosun? iddialı söylemler bunlar..

daha siteye girilmiyor ?

quote:

Warning: mssql_connect() [function.mssql-connect]: Unable to connect to server: 127.0.0.1 in C:\xampp\htdocs\backs\bd.php on line 127
    Can't Connect To Database

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h4pp3 -- 4 Haziran 2010; 14:03:38 >

• Ben Yorumumu ne Zaman yapmısım bakar mısın?
  • bugün başladım oyuna walla gayet memnunum tavsiye ederim arkadaslar oynamanızı pişman olmazsnz...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.