Şimdi Ara

USA PES REDEEM CODE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben usa dan psn hesabı kullanıyorum ve pes 2016 satın aldım Turkıyeden redeem code u kullanamıyorum bunun bir çözümü varmı myclub için yoksa benim tam tersi durumumda olupta usa redeem kodu ıle benım kodu değiştirmek isteyen var mı?

• kod hangi ülkenin psn sinde geçerliyse orada kullanırsın. mesela amazon.com dan kod alırsan sadece us psn de kullanabilirsin. aynı kod tr psn de çalışmaz.
  • sagol dostum artık elınde usa kodu bulunan bulup değiştirmek lazım yoksa olmayacak :/
  • türkiye psn hesabı aç ps4de ana hesap olarak kaydet kodu oraya gir oyunu indir. sonra kendi us psn geç oyunu rahatca oyna..
  • kardesım merhaba bu pesle ılgılı yazmıssın ama oyun bende cd olarak var kod cd ıcınden cıktı oyunu ındır yazmıssın nasıl olacak
  • sahin1986 kullanıcısına yanıt
    Eger hesabin cok onemli degilse Tr hesap ac ve kodu oraya girip o hesaptan oynamaya devam et PES'i. Ha hesap onemli iyi takim kurdum falan dersen Amerikadan devam edip kodunu satabilirsin. Ilgililer olabilir PES konusunda. 50 lira veren bile gordum yanlis htirlamiyosam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.