Şimdi Ara

Urun Onayı 50 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar İnternetten dremel ararken pratikerde 50 liraya buldum birtane acaba nasıl biseydır yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

EINHELL Mini Taşlama Seti 135W
    .135w
    .10.000 - 35.000 devir/dak

http://satis.praktiker.com.tr/Store/productrender.asp?prid=15631&PSKU=199307&MainCategoryid=&Categoryid=150007

• Praktikerde AEG yan ürünü olan Tanera marka dremel seti var onu öneririm.25 TL falan fiyatı Einhellden geri kalmaz.İçerikleri aynı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rachadell -- 24 Mart 2009; 13:06:14 >
  • koçtaşta orjinal dramel 89 lira
  • 24 liraya basit bişe aldım ilk defa kullanıordum o yuzden yapabıleceklerimi gordum yawaş yawaş kendimi geliştiricem yardımlarla ilk modifiyemı gercekleştırdım Grand Theft Auto ismide :)
  • konunu gördüm ve ben çok beğendim ilk denemene göre bence güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: rachadell

Praktikerde AEG yan ürünü olan Tanera marka dremel seti var onu öneririm.25 TL falan fiyatı Einhellden geri kalmaz.İçerikleri aynı zaten.

hocam praktiker'in sitesinde yok mu tanera yoksa ben mi bulamadım.

quote:

Orjinalden alıntı: crisslow
    24 liraya basit bişe aldım ilk defa kullanıordum o yuzden yapabıleceklerimi gordum yawaş yawaş kendimi geliştiricem yardımlarla ilk modifiyemı gercekleştırdım Grand Theft Auto ismide :)

kardeş sen nerden aldın makinayı ve markası falan ne?

bi de bu dremel türü bi ürünü almak istersek ne diye isteyeceğiz???dremel deyince anlamazsa

• gravul aleti de muhtemelen bilmeleri lazım yoksa niye çalışıyorlarki daha eeleindeki ürünü bilmeden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.