Şimdi Ara

URFA İÇLİ KÖFTESİ>>>1.50 tl... 20 ADET VE ÜSTÜ KARGO BEDAVA (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
656
Cevap
9
Favori
66.070
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar hepinizin onerisini dikkate aldim ve kargoyu degistirdim. Dedigim.gibi artik yurt ici ile calisicam ve kutulamaya daha fazla dikkat edicem. Hepinizin ilgisine cok tsk ediyorjm.bi hatam veya bi hakkiniz ben de kaldiysa helal edinn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesaybelf kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bugun alacak olan arkadaşlar varsa 80 adetlik ürün gönderebilirim. ayrıca yurt içi ile göndereceğim için pazertesi günü ulaşmış olacaktuır. sipariş vermek isteyen oolur diye 15:30 a kadar bekleyeceğim. yoksa bir adet kargom var onu vermeye gideceğim. saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

Cok ağır bi koku var yağ içinde kalmış kağıt. evdekiler bozulmuş bu dediler buzluğa attım yarın bi tane pişirip deneyeceğim ama eve getirene kadar serviste akla karayı seçtim 2-3 kutuya koyup kokunun etrafa yayılması engelledim sizlerde de bu kadar ağır bir koku oldu mu

Sonuç.kızarttım yine o ağır kötü koku evdekilerde hemfikir ürün bozulmuş. Çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba benim köfteler 17 tane çıktı daha da pişirip yemedim buzlukta duruyor. Bari lezzeti güzel olsa

• Arkadastan daha once de urun almistim. Havalar serindi o zaman. 1 günde teslim aldim. Sikintisiz geldi afiyetle yedik.

Simdi tekrar siparis verdim. Sali gunu verilen siparis cuma gunu ulasti. 3 günde gelebildi ve sicaktan da dolayi bozuldu. Cok agir koku var. Bulgurunda biber acisi olmayan bir acilik lezzetsizlik var. 2 tanesini yedim ama cok pisman oldum.

Arkadasin amator ruhundan etkilenip dogal olmasi ici aliyoruz ama malesef cok fazla amator kalmis. Bu isi bu denli genis bir kitleye yapiyorsaniz kendinizi biraz daha gelistirmelisiniz.

28tane kofte almistim. Hepsi cope gitti. Ne olacak simdi.

Daha onceki siparisim yurtici kargo idi bu aras ile oldu. Arkadas bir daha aras ile yollamayacagim diyor ama burdaki zarar icin bisey demiyor.

Tabiki zararla oturacagiz.

Alacak arkadaslar dikkat edin buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cegabo85 -- 13 Ekim 2013; 8:48:41 >
  • 2.siparişimde köfteler neredeyse yarı yarıya küçülmüştü.
  • daha önce almıştım memnun kaldım ama bu yorumlardan sonra ikici siparişi vermeyeceğim sanırım eski özen kalmamış .
  • ambalaj uretimi yapan bir firmanin sahibiyim.size kac cm ye kac cm bir kutu lazim soyler misiniz.uzerinde ayakkabi logosu olan vs vs bir de herkese farkli ambalaj gitmesindense basitinden bir oluklu mukavva dan kutu yapabiliriz sanirim..veya size teklif veririm fikir edinmis olursunuz.
  • Kargoda biraz sorun yasadim ama guvenip siparis eden arkafadlarin kargosunu yurt ici ile gonderdim an itibari ile. Gunluk 100 adet siparis gonderebiliyorum bundan boyle. Herkese tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

Arkadastan daha once de urun almistim. Havalar serindi o zaman. 1 günde teslim aldim. Sikintisiz geldi afiyetle yedik.

Simdi tekrar siparis verdim. Sali gunu verilen siparis cuma gunu ulasti. 3 günde gelebildi ve sicaktan da dolayi bozuldu. Cok agir koku var. Bulgurunda biber acisi olmayan bir acilik lezzetsizlik var. 2 tanesini yedim ama cok pisman oldum.

Arkadasin amator ruhundan etkilenip dogal olmasi ici aliyoruz ama malesef cok fazla amator kalmis. Bu isi bu denli genis bir kitleye yapiyorsaniz kendinizi biraz daha gelistirmelisiniz.

Daha onceki siparisim yurtici kargo idi bu aras ile oldu. Arkadas bir daha aras ile yollamayacagim diyor ama burdaki zarar icin bisey demiyor.

+1
    Tamam suç kargo şirketininde sonunda bizde para ödemisiz. Arkadaştan hic ses seda cikmiyor.bir is yapiliyorsa bunun riskininde alinmasi lazim. Forumda yine zeytinyağı satan arkadaş sanirim butik zeytin zeytinyagini beğenmeyen altini çizelim bozulmuş değil beğenilmemiş ürünü iade alip parasini ödedi.(ben şahsen iade etmezdim ama )yani anliyacaginiz satici var satici var

• 70 adet sipariş verdim sorunlu bir alışveriş oldu 15 tanesi parçalanmış geldi arkadaş para iadesini yaptı.Tad olarak ilk seferde almıştım bir fark göremedim.Umarım kargo firması ve kargo kutusu olayına çok daha özen gösterir.İyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

Arkadastan daha once de urun almistim. Havalar serindi o zaman. 1 günde teslim aldim. Sikintisiz geldi afiyetle yedik.

+1
    Tamam suç kargo şirketininde sonunda bizde para ödemisiz. Arkadaştan hic ses seda cikmiyor.bir is yapiliyorsa bunun riskininde alinmasi lazim. Forumda yine zeytinyağı satan arkadaş sanirim butik zeytin zeytinyagini beğenmeyen altini çizelim bozulmuş değil beğenilmemiş ürünü iade alip parasini ödedi.(ben şahsen iade etmezdim ama )yani anliyacaginiz satici var satici var

yani ben burdan iade işlemlerini yazmak istemiyorum ..benden iadesini isteyen bi kaç kişi oldu ben de gerekeni yaptım.

• Ben işin iadesinde değilim ama siz mi eksik gönderdiniz kargoda mı açıp yediler bilmiorum. 4 adet eksik çıktı köfteler. Eğer siz eminseniz kargo ile uğraşmaya devam edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okko

Ben işin iadesinde değilim ama siz mi eksik gönderdiniz kargoda mı açıp yediler bilmiorum. 4 adet eksik çıktı köfteler. Eğer siz eminseniz kargo ile uğraşmaya devam edeceğim.

yani hocam ben sizinkileri gönderdiğim gün fazla içli köfte çıkmadı ama belki de unutmuşumdur kimsenin günahını almiyim. bi de hocam ben size kaç gün önce sanalpazardan mesaj atmıştım onu okuyup bana dönüş yaparsanız sevinirim
  • okko kullanıcısına yanıt
    akşam akşam güldüm hocam kusura bakma :)
  • Yarinki icli kofte gonderimi icin 70 adetlik boslugum var bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: mesaybelf

quote:

Orijinalden alıntı: okko

Ben işin iadesinde değilim ama siz mi eksik gönderdiniz kargoda mı açıp yediler bilmiorum. 4 adet eksik çıktı köfteler. Eğer siz eminseniz kargo ile uğraşmaya devam edeceğim.

yani hocam ben sizinkileri gönderdiğim gün fazla içli köfte çıkmadı ama belki de unutmuşumdur kimsenin günahını almiyim. bi de hocam ben size kaç gün önce sanalpazardan mesaj atmıştım onu okuyup bana dönüş yaparsanız sevinirim

mesaj gelmemş dostum
  • Arkadaslar gonderimler standardina girmistir. Bi kac kiside sorun oldu ama artik yurt ici ile gonderdigom icin insanlar tekrsr memnun olmaya basladim aklinda soru isareti olanlar artik siparis verebilirler. Sanalpazarda ki itibarim dusmus biraz ama haklilar arkadaslar ama guven zedelenecek kadar oldugunu dusunmuyorm takdir sizlerin

• quote:

Arkadaslar gonderimler standardina girmistir. Bi kac kiside sorun oldu ama artik yurt ici ile gonderdigom icin insanlar tekrsr memnun olmaya basladim aklinda soru isareti olanlar artik siparis verebilirler. Sanalpazarda ki itibarim dusmus biraz ama haklilar arkadaslar ama guven zedelenecek kadar oldugunu dusunmuyorm takdir sizlerin

ticarette böyle şeyler olabilir. ama merak ettiğim kargo yüzünden mağdur olmuş kişilerin mağduriyeti giderildimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterr -- 23 Ekim 2013; 19:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

quote:

Arkadaslar gonderimler standardina girmistir. Bi kac kiside sorun oldu ama artik yurt ici ile gonderdigom icin insanlar tekrsr memnun olmaya basladim aklinda soru isareti olanlar artik siparis verebilirler. Sanalpazarda ki itibarim dusmus biraz ama haklilar arkadaslar ama guven zedelenecek kadar oldugunu dusunmuyorm takdir sizlerin

ticarette böyle şeyler olabilir. ama merak ettiğim kargo yüzünden mağdur olmuş kişilerin mağduriyeti giderildimi?

Bana ozel mesaj atan arkafadlarin ki giderildi hocam

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.