Şimdi Ara

Üretimi durdurulan abur cuburlar *BUMBO TEKRAR ÜRETİMDE* (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
44
Favori
88.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nestea Şeftali 1 lt Pet ve 330 ml teneke hala var mı piyasada?

içtiğim en güzel soğuk çaydı
    en son 2016 yılında içtim bir daha göremedik yok mu piyasada? Üretimi durdurulan abur cuburlar *BUMBO TEKRAR ÜRETİMDE* Üretimi durdurulan abur cuburlar *BUMBO TEKRAR ÜRETİMDE*

• Yanilmiyorsam ponki diye bisey vardi galiba cilekliydi tam olarak hatirlayamadim ama eskilerden birseydi
  • honki ponki torino

• İlk çıkan Eti Wanted (HA Rİ KA ydı)

Kestaneli Ülker Caramio (EF SA NE ydi) canım kestane şekeri istiyor, öyle hemen bulunmuyor, alınmıyor, ne güzel Kestaneli çikolatamız vardı. :(

Torku 8.15 Mahlepli Tuzlu Kek

Coca Cola'nın "Bibo" isimli içeceği (capri-sun benzeri)

İsmini unuttum, iki küçük bisküvi arasına peynir kreması olan 40-50 gr'lık küçük paketler içindeki krakerler Eti veya Ülker ürünü. 20 yıldan fazla zaman öncesine ait. (benzerleri illaki şu an vardır ama benim aklımda kalan eskisi, benzerlerini deneyesim bile gelmiyor.)

Knorr'un yoğurt baharat karışımı vardı, yakın zamanda piyasadan kalkmış. Bu da üzdü... Doritos'un içinden çıkan baharat alternatifi olarak kullanıyordum. Baharatlı Yoğurtlu Doritos yemek ımmmmh...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 25 Eylül 2022; 23:59:56 >
  • Eti gofredo vardı bir aralar tadı mükemmeldi. Eski abur cuburlar yeni abur cuburlara bin basar şu ankilerde ne tat var ne tuz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arfeiniel kullanıcısına yanıt

Bu cipsi 2018 yazında yine görmüştüm hatta bizim market vardı biz satıyorduk Doritos mavi paket bunun gibi ama ranch sos yazıyordu üstünde, tadı süperdi şuan yine piyasada yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.