Şimdi Ara

Uo Demise(runuo nun kendi orjinal serveri(free shard)) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
7.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frank08

Şimdi sürekli PVP isteniyor .. bununda aslında sebebi nedir biliyormusunuz arkadaşlar ? İnsanlar okadar çok Ultima serverında oynadıki sürekli emek verdiler,gece gündüz kastılar,kimileri okullarını ektiler,kimileri kendilerini odaya kapadı düşünün sadece serverda iyi olmak için .. ve o server gün geldi kapandı gitti .. bunu birkaç serverda hep yaptılar ve artık kasmaktan emek vermekten bıkkınlık geldiğinden işin kolayına gitmek istediler ve artık bu durum söz konusu oldu .. Ben böyle düşünüyorum ..

haklısın buda Türk serverlarının güvensizliğinden kaynaklanıyor.Bu yüzden Türk serverlarında oynamaya tövbeliyim zaten.
  • bence bır kısır dongu var bu olaylarda.

su veya bu sebeple bır sunucunun daha kolay karakter ve malzeme tamamlanabılecek kıvama gelmesı taleplerı ıle yonetıcılerı sıkıstıran oyunculara ılk once dıger ılerıyı gorebılen oyuncular engel olsa ve tepkı koyabılselerdı.

bahsettıgınız tıptekı sadece bızım ulkemıze has yakınılan oyuncu profılı bu sevıyede cogunluga sahıp olamazdı.
  • Zaten bizim ülkemizde playerlar artık item kasmak istemiyor bunun içinde ya pvp serverlarına yöneliyorlar yada dediğiniz gibi ownerlara baskı yaparak serverda item,para kasılmasını kolaylaştırıyorlar...
  • Çok kötü oldu işte bu ya .. Aslında bizim gibi düşünen insanlar var ve hepsi farklı yerlerde keşke imkan olsaydıda aynı yerde buluşabilsek ..
  • quote:

Çok kötü oldu işte bu ya .. Aslında bizim gibi düşünen insanlar var ve hepsi farklı yerlerde keşke imkan olsaydıda aynı yerde buluşabilsek ..

Keşke
  • Bide bazı Türklerin oyun anlayışlarından dolayı biz Türklerin çoğunlukla oynadığı online oyunlarda bir gerileme oluyor ne kadar hile,bug varsa yararlanmaya çalışıyorlar ama yabancılarda öyle değil hemen gmlere,ownera şikayet bizde ise ilk önce sömürmek sonra ödül almak için şikayet oluyor genelde :)
  • Ehehe çok haklısın =)) ..
  • vardır frank bır araya toplanabılecegınız bır sunucu bence bıraz arastırma ve cesaretle
  • Şuan bir guild gördüm yok artık ya bu serverda bile bunu yapanlar varya Adventure Quest guild ismi kısaltması ise [Am.] anladınız siz noktayı
  • Oyunu bırakmanın eşiğine geldim adam bulamıyoruz 2 kişi kaldık shpereda 30 kişilik guild duruyor ama orda da oynamak istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum
  • Gelin bence güzel bir Roleplay serverı bulalım .. Playerları kaliteli olan veya yeni açılcak ama gerçekten iyi bir staff kadrosuna sahip bir sunucuda başlıyalım ne dersiniz .. ?
  • Company of heroes e başlamayı düşünüyorum bugün kuzenden cdsini alıp bakacam net üzerindende oynanıyormuş beğenirsem onu oynarım uo iyice sıktı.Artık şunu anlıyorum runuoyada geçsem uoya en fazla 2 hafta dayanabiliyorum
  • quote:

Çok kötü oldu işte bu ya .. Aslında bizim gibi düşünen insanlar var ve hepsi farklı yerlerde keşke imkan olsaydıda aynı yerde buluşabilsek ..

Dargath var işte ?......
  • deneme
  • quote:

Şuan bir guild gördüm yok artık ya bu serverda bile bunu yapanlar varya Adventure Quest guild ismi kısaltması ise [Am.] anladınız siz noktayı

guildi ben kurdum, pvm ve mavi charlarımız için. asıl kısaltması ayıptır söylemesi A.Q olcaktı ama arkadaş nasıl olsa yabancılar anlamıyacak AmK yapalım dedi öyle yaptık.
    şu an fazla aktif değiliz.
    pk charlarımızla Silence [Shh!] adında guild kurduk bir süre servera terör estirdik, server makinesinin taşınmasıyla aşırı laglar başlayınca oyuna ara verdi çoğumuz,
    bir kaç arkadaş yabancı guildlerde devam ediyoruz, lag sıkıntısı geçince yeniden pk Türk ekibi toplancaz

ayrıca server ile her türlü bilgi almak için bu linki ziyaret edebilirsiniz
    http://demisetr.forumotion.net/forum.htm
  • ayrıca demise runuo nun geliştirme sunucusudur,
    osi nin en sevdiği freeshard demise dir ve osi nin yeni fikirler edinmek amacıyla demise ve benzeri kaliteli free shardları yakından takip ettiğinide bilmeniz gerekir. yani bir nevi osi nin ilham sunucusu denilebilir
  • Demisedeki Türklerin farklı farklı yabancı guildlerde olması biraz kötü tek çatı altında toplanmaları çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatikemmi

Demisedeki Türklerin farklı farklı yabancı guildlerde olması biraz kötü tek çatı altında toplanmaları çok iyi olur

o çok zor.
    herkezin oyun tarzı farklı
    pvmci, show yapanlar, mavi pvpciler, pk pvpciler, spawnerlar, koleksiyoncular

zaten benim fikrim spawner yada pk pvpci olmıyacaksan guilde hiç ihtiyaç yok, böyle takılan Türklerde sayılı serverda..
  • Pk pvpcide tam bana göre ama benimde beraber takıldığım arkadaşım pvpyi çok fazla sevmiyor ben ise uo da kasmaktan bıkmış durumdayım bakacam eğer serverın actionu istediğim seviyede zevk vermezse bırakırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatikemmi

Demisedeki Türklerin farklı farklı yabancı guildlerde olması biraz kötü tek çatı altında toplanmaları çok iyi olur

Türklerin tek çatı altında toplanması çok zor.Lider özellikli çok fazla player var kimse kimsenin sözünü dinlemicek ve sonuç hüsran!!ayrıca Türkler yabancı serverda olsa bile aynı guild içinde olunca belli bir süre sonra işin suyu çıkıyor.biz 2-3 sene önce ortak bir Türk guildi kurmayı denemiştik [BoM] dan önce,champ kasmaya giderdik adam çıplak gelirdi champa :) demek istediğim;guild içi Oyuncu sayısı çoğaldıkça istikrar o kadar düşer kalabalık olucaksada ancak birbirini iyi tanıyan arkadaşlardan kurulmalı büyük guildler.belki ally olunabilir veya kendini hazır hisseden playerlardan kurulu bir pvp guildi açılabilir ama herkesin online zamanları değişkenlik gösterdiği için herşeyin ortak yapılmasının mümkünatı yok.özetle;az öncede bahsettiğim gibi istikrar sağlanamazsa guild kurmanın hiç bir mantığı yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.